27 Eylül 2018 Perşembe Günü Politika Haberleri

27 Eylül 2018 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Çin Halk Cumhuriyeti'nin 69. Kuruluş Yıldönümü Resepsiyonu Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Çin Halk Cumhuriyeti’nin 69. Kuruluş yıldönümü resepsiyonunda, Çin’e bir seyahatin planlanıl..
İyi Parti Bursa Milletvekili Ahmet Erozandan Yerel Seçim Açıklaması
İyi Parti Bursa Milletvekili Ahmet Erozan'dan Yerel Seçim Açıklaması
İYİ Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, “İyilik Kervanı” çalışmaları kapsamında geldiği Yalova’da AK Parti ve MHP’nin yerel seçimde hedefledikleri ittifakı eleştirdi.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Yozgat'ta Esnaf Ziyaretinde Bulundu CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere geldiği Yozgat'ta, esnaf ziyareti ger..
Akşener: Af Teklifi, Rahşan Affının Kopyala-yapıştır Şekli Olarak Görülüyor İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, MHP'nin af teklifine ilişkin 'Rahşan Affı' diye nitelendirilen affın kopyala..
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bolu'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grubu'nun 27. Dönem 1. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı'na katılmak üzere Abant'a geldi.
Dışişleri Bakanlığından BM Arabuluculuk Dostlar Grubu Değerlendirmesi Dışişleri Bakanlığı, Bakan Mevlüt Çavuşoğlu ve Finlandiya Dışişleri Bakanı Timo Soini’nin eşbaşkanlığında gerçekleşen BM ..
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov: 'Kuzey Korenin Nükleer Tesisleri Kapatma Sözü İstikrara Umut...
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov: "Kuzey Kore'nin Nükleer Tesisleri Kapatma Sözü İstikrara Umut...
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, BM Güvenlik Konseyi toplantısında , “Kuzey Kore’nin nükleer tesisleri kapatma sözü, istikrara umut veriyor” dedi.
Millete Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz'
Millete Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz"
AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, "Millete efendi olmaya değil, hizmet etmeye devam edeceğiz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanyada Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ile Görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya'da Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ile Görüştü
Almanya’ya resmi ziyaret düzenleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Yozgatta Esnaf Ziyaretinde Bulundu
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Yozgat'ta Esnaf Ziyaretinde Bulundu
CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere geldiği Yozgat'ta, esnaf ziyareti gerçekleştirdi.
Akşener: Af Teklifi, Rahşan Affının Kopyala-yapıştır Şekli Olarak Görülüyor
Akşener: Af Teklifi, Rahşan Affının Kopyala-yapıştır Şekli Olarak Görülüyor
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, MHP'nin af teklifine ilişkin 'Rahşan Affı' diye nitelendirilen affın kopyala-yapıştır şekli olarak görülüyor.
İyi Parti Genel Başkanı Akşener Açıklaması İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, mahalli idareler seçimlerine yönelik bir parti ile an itibarıyla herhangi bir görüşme, ittifak anlayışı veya ..
İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Açıklaması İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Af iyidir kötüdür dışında çok ciddi Türkiye’yi sarsacak alanların bulunduğu bir teklif" dedi.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Yozgatta Esnafla Buluştu
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Yozgat'ta Esnafla Buluştu
Yozgat’a bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere gelen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, kent merkezinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.
İran'dan İsrail'e Suriye Uyarısı İran Ulusal Güvenlik Konseyi Sekreteri Ali Shamkhan, İsrail’e son dönemde Suriye’ye yönelik arttırdığı saldırılar sebebiyle uyarıda bulundu.
TBMM Başkanlık Divanı Toplantısı Meclis Başkanlık Divanı, TBMM Başkanı Binali Yıldırım başkanlığında toplandı.
Almanyada Cumhurbaşkanı Erdoğana Sıcak Karşılama
Almanya'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Sıcak Karşılama
Almanya’ya resmi ziyaret düzenleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, başkent Berlin’de halk tarafından karşılandı.
Başkan Ergün, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Buluştu
Başkan Ergün, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Buluştu
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından 17 ilçede hayata geçirilen proje ve yatırımların toplu açılış ve temel atma törenlerine davet etmek üzere MHP Genel Başkanı Devlet...
Başkan Şirine Hemşerilerinden Hizmet Teşekkürü
Başkan Şirin'e Hemşerilerinden Hizmet Teşekkürü
Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Kahveciler Odası Başkanlığı’nın düzenlediği programların ardından Kuşlar, Kabaçınar ve Çıkrıkçı Mahallesi’nde vatandaşlar ile bir araya geldi.
TBMM Başkanı, Partilerin Grup Başkan Vekilleriyle Toplantı Yaptı MECLİS Başkanı Binail Yıldırım, divan üyeleri ve siyasi partilerin grup başkan vekilleriyle bir araya gelerek yeni yasama döne..
İyi Partinin Yeni İl Başkanı Eryılmaz Görevi Devraldı
İyi Parti'nin Yeni İl Başkanı Eryılmaz Görevi Devraldı
Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Manisa İl Başkanlığı görevine atanan Hasan Eryılmaz, il binasında düzenlenen devir teslim töreniyle görevine başladı.
TBMM Başkanı, Partilerin Grup Başkan Vekilleriyle Toplantı Yaptı
TBMM Başkanı, Partilerin Grup Başkan Vekilleriyle Toplantı Yaptı
MECLİS Başkanı Binail Yıldırım, divan üyeleri ve siyasi partilerin grup başkan vekilleriyle bir araya gelerek yeni yasama dönemi öncesi toplantı yaptı.
Trump'ın İki Devletli Çözüm Açıklamasıyla Gözler Abbas ve Netanyahu'ya Çevrildi ABD Başkanı Donald Trump’ın başkan seçilmeden önce beklemeye alınan İsrail ile Filistin arasındaki barış anlaşm..
Karadağdan Teşkilatlarla İstişare Toplantısı
Karadağ'dan Teşkilatlarla İstişare Toplantısı
AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, partisinin teşkilatlarıyla bir araya gelerek yaklaşan yerel seçimler öncesi izlenecek yol haritasını masaya yatırdı.
CHP'den İçtüzük Açıklaması CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Meclis İçtüzüğünde acilen düzenlenmesi gereken konulara ilişkin Meclis Başkanlığının yaptığı çalışmanın bu hafta içerisinde grup ..
CHP Grup Başkanvekili Özkoç'tan İç Tüzük Toplantısına İlişkin Açıklama Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Özkoç, iç tüzük toplantısında Meclisteki oturma düzeni ile ilgili ..
Başkan Zihni Şahin: '4 Ayda Önemli Hizmetler Hayata Geçti'
Başkan Zihni Şahin: "4 Ayda Önemli Hizmetler Hayata Geçti"
Ankara’da temaslarda bulunan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, 4 ayda önemli hizmetler hayata geçirdiklerini söyledi.
Bakan Çavuşoğlu, Mıkta Oluşumu Dışişleri Bakanları ile Görüştü
Bakan Çavuşoğlu, Mıkta Oluşumu Dışişleri Bakanları ile Görüştü
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Meksika-Endonezya-Güney Kore-Türkiye-Avustralya (MIKTA) Oluşumu’nun dışişleri bakanları ile bir araya geldi.
İyi Partili Erozan: MHP'nin O Gemiyi Terk Edeceği Kanısındayım İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, MHP'nin her an 'Cumhur İttifakı'ndan çekilebileceğin..
Putin 9. Azerbaycan-Rusya Bölgesel Forumuna Katıldı
Putin '9. Azerbaycan-Rusya Bölgesel Forumu'na Katıldı
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Azerbaycan’da ’9. Azerbaycan-Rusya Bölgesel Forumu’na katıldı.
Başkan Can, Bilecik İk11 Platformu Üyeleriyle Buluştu
Başkan Can, Bilecik İk11 Platformu Üyeleriyle Buluştu
Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, şehrin dinamiklerinden Bilecik İK11 Platformu üyeleriyle bir araya geldi.
Ak Partili Ünal, Kahramanmaraş Günleri'ne Katıldı Ankara’da Kahramanmaraş Günleri’nin açılışına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, ’’Cumhurbaşkanımız ve Dev..
İyi Parti'li Nuhoğlu'dan 'İttifak' Açıklaması: Şartları Uygun Olursa Düşünülür İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayrettin Nuhoğlu, yerel seçimde ittifak kurulabilmesi için düzenleme yapılmas..
Milletvekili Tutdere Mecliste Turizmi Sordu
Milletvekili Tutdere Mecliste Turizmi Sordu
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Kültür ve Turizm Bakanı tarafından açıklanan “Tanıtım ve Yatırım Programında” Adıyaman’a yer verilmemiş olması nedeniyle yaşanacak mağduriyetleri...
Milletvekili Kırcalı'dan Kaymakam Koşal'a Ziyaret AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Kavak Kaymakamı Recep Koşal'ı ziyaret etti.
» 1 2 3