27 Eylül 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

27 Eylül 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası Yükselişle Kapandı NEW New York borsasında endeksler, günü kazançlarla tamamladı.
Manisaya 20 Milyon Euroluk Yatırım
Manisa'ya 20 Milyon Euroluk Yatırım
Havlupan ve radyatör üreticisi Zehnder Group tarafından Manisa'da kurulan ve ilk etapta 220 kişinin istihdam edileceği fabrikanın açılış töreni düzenlendi.
Süper Loto Devretti
Süper Loto Devretti
Süper Loto'nun bu haftaki çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 11 milyon 325 bin 165 lira devretti.
Van 9uncu Turizm ve Seyahat Fuarı Kapılarını Açtı
Van 9'uncu Turizm ve Seyahat Fuarı Kapılarını Açtı
VAN'da, bu yıl 9'uncusu düzenlenen Turizm ve Seyahat Fuarı ile '2'nci Uluslararası Batı Asya Turizm Araştırması Kongresi', kapılarını açtı.
SPKdan Kripto Para Uyarısı
SPK'dan Kripto Para Uyarısı
Sermaye Piyasası Kurulu, genellikle blok-zinciri teknolojisi kullanarak para toplamaya yönelik uygulamaların birçoğunun Kurul'un düzenleme ve gözetim alanı dışında kaldığını hatırlatarak, kripto paralara ilişkin...
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlunun Babaevi Yandı
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Babaevi Yandı
Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde çıkan yangında Kılıçdaroğlu'nun babaevi ve 2 yakınına ait 2 ev ile eklentilerinde büyük çapta hasar oluştu.
Suudi Arabistan, Çin-Pakistan Ekonomik Koridoru Projesi'ne Katıldı Pakistan İletişim Bakanı Fawad Chaudhry, Suudi Arabistan’ın 3 büyük anlaşma imzalayarak Çin-Pakistan Ekonomik Koridoru Proje..
SPK Haftalık Bülteni Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), genellikle blok-zinciri teknolojisi kullanarak para toplamaya yönelik uygulamaların birçoğunun Kurul'un düzenleme ve gözetim alanı dışında ..
Avrupa Borsaları İtalya Hariç Yükselişle Kapandı
Avrupa Borsaları İtalya Hariç Yükselişle Kapandı
Avrupa borsaları, günü İtalya hariç yükselişle tamamladı.
Avrupa Borsaları İtalya Hariç Yükselişle Kapandı Avrupa borsaları, günü İtalya hariç yükselişle tamamladı.
Kocaeli Valiliğinden Ekmek Denetimi Kocaeli Valiliğince, haksız yere fiyat artışı ve gramaj eksikliği uygulayan fırınlar hakkında ilgili kurumlarca denetimler yapılarak gerekli idari yaptırım..
Goldman Sachs: 'Petrol 70-80 Dolar Aralığında İstikrar Kazanacak'
Goldman Sachs: "Petrol 70-80 Dolar Aralığında İstikrar Kazanacak"
ABD merkezli çok uluslu yatırım bankası Goldman Sachs, İran'a yönelik yaptırımların uygulamaya girmesinin Brent petrolünde fiyatı 82.
İsviçreli Firmadan Manisaya 20 Milyon Euroluk Yatırım
İsviçreli Firmadan Manisa'ya 20 Milyon Euro'luk Yatırım
İsviçre’nin köklü firmalarından Zehnder Group AG şirketlerinden Sanpan Isıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki faaliyete geçirdiği 20 milyon Euro’luk fabrikasının açılışını mehter takımı...
Vanda 20 Megavatlık Güneş Santrali Elektrik Üretimine Başladı
Van'da 20 Megavatlık Güneş Santrali Elektrik Üretimine Başladı
Van'da yaklaşık 55 milyon dolarlık yatırımla kurulumu tamamlanan 20 megavatlık Güneş Enerji Santrali (GES) projesiyle elektrik üretimine başlandı.
Manisa'da 20 Milyon Avroluk Yatırım Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Arda Ermut, Türkiye'nin son iki yıllık süreçte çeşitli badireler atlattığını belirterek, "Bütün bunlar geçici hadise..
Rusya, İran-Pakistan-Hindistan Doğalgaz Hattını Destekleyecek Rusya Enerji Bakan Yardımcısı Anatoliy Yanovskiy ve Pakistan Enerji Bakan Yardımcısı Şer Afgan-Han, İran-Pakistan-Hindistan doğal..
Bingöl'de Köydes Toplantısı Yapıldı Bingöl Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliğinin 2018 yılı 2. Olağan Meclis Toplantısı yapıldı.
Yunanistan'da Sermaye Kontrolleri Kaldırılıyor Yunanistan'da bankacılık sektörüne yönelik 3 yıl önce uygulanmaya başlanan sermaye kontrollerinin önemli oranda kaldırılacağı bildirildi.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 813 milyar lira olarak hesaplandı.
ABD'de Dayanıklı Tüketim Malı Siparişleri Beklentiyi Aştı NEW ABD'de dayanıklı tüketim malı siparişleri, ağustosta bir önceki aya kıyasla yüzde 4,5 yükseldi.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsa İstanbul Başkanlığına Prof. Dr. Erişah Arıcan Seçildi Borsa İstanbul A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığına Prof. Dr. Erişah Arıcan seçildi.
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Kap..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Piyasalar – Dolar 6 Liranın Altında, Bist100 100 Bin Puanın Üstünde ABD Merkez Bankası'nın (Fed) beklendiği gibi politika faizini 0.25 puan artırmasının ardından, dolar 6.0 liraya inerken, Bo..
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 1.149,88 puan artışla 100.298,73 puandan kapandı.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 1,16’lık yükselişle tamamladı.
Photokina 2018 Fotoğrafçılık Fuarı Almanya'nın Köln kentinde her iki yılda bir düzenlenen fotoğrafçılık fuarı Photokina, dün sektör temsilcilerine bugün ise ziyaretçilere kapılarını açtı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9