25 Eylül 2018 Salı Günü Politika Haberleri

25 Eylül 2018 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AK Parti'li Kandemir:  Yerel Seçimlerde İddialıyız AK Parti Teşkilatlarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Kahramanmaraş AK Parti il teşkilatını ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mozambik Devlet Baskanı Nyusi ile Görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mozambik Devlet Baskanı Nyusi ile Görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM Genel Kurulu kapsamında Mozambik Devlet Baskanı Filipe Jacinto Nyusi ile görüştü.
AK Partili Kandemir:  Yerel Seçimlerde İddialıyız
AK Parti'li Kandemir:  Yerel Seçimlerde İddialıyız
AK Parti Teşkilatlarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Kahramanmaraş AK Parti il teşkilatını ziyaret etti.
AK Parti ve MHP Cumhur İttifakı'nın Yerel Seçimlerde de Devam Etmesi İçin Prensipte Anlaştı Cumhur İttifakı’nın ortakları, AK Parti ve MHP arasında yerel seçimlere yönelik görüş alışverişi iç..
Türkiye'nin Her Yerinde AK Parti Çok İddialı" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, "Önümüzde yerel seçimler var. İnşallah Türkiye'nin her yerinde AK Parti çok iddialı." dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Çipras ile Görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Çipras ile Görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM 73. Genel Kurulu kapsamında Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras ile görüştü.
AK Parti ve MHP Heyetler Arası Görüşmelere Başlayacak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, MHP ile yerel seçimlerde ittifak için heyetler arası görüşmelere başlanacağını söyledi.
Ak Parti-Mhp İttifak Görüşmesi MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Cumhur İttifakı iradesinin yerel seçimlerde de aynı şekilde devam etmesi hususunda AK Parti ile karşılıklı irade beyan..
AK Parti ile MHP'nin Yerel Yönetim İttifak Toplantısı 3 Saat Sürdü AK Parti ile MHP'nin yerel seçimlerde yapmayı düşündükleri ittifakla ilgili ilk toplantı bugün Ankara'da AK Parti Yerel Yöne..
MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz: "Cumhur İttifakı İradesinin Yerel Seçimlerde de Aynı... MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz: "Cumhur İttifakı iradesinin yerel seçimlerde de ayn..
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, MHP ile Yerel Seçimlerde İttifak İçin Heyetler... AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, MHP ile yerel seçimlerde ittifak için hey..
Türkçe Umudumuz, İstiklal Sancağımızdır" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkçe düşünürsek ayrık otlarını birer birer ayıklarız. Türkçe duruş gösterirsek milli vicdanın çağrısını işitiriz...
AK Parti ve Mhp, Cumhur İttifakı'nın Devamı Konusunda Prensipte Anlaşma Sağladı. IHAAW201235-SIY/25-09-2018 - AK Parti ve MHP, Cumhur İttifakı’nın devamı konusunda prensipte anlaşma sağladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Dünya Ülkelerini, Fetöye Karşı Harekete Geçmeye Davet Ediyorum'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Dünya Ülkelerini, Fetö'ye Karşı Harekete Geçmeye Davet Ediyorum"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan BM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada, “Dünya ülkelerini, FETÖ terör örgütüne karşı harekete geçmeye davet ediyorum” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Hedefimiz Suriye Topraklarının Tamamını Teröristlerden Temizlemek'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hedefimiz Suriye Topraklarının Tamamını Teröristlerden Temizlemek"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM Genel Kurulu’nda gerçekleştirdiği konuşmasında, “Hedefimiz Suriye topraklarının tamamını teröristlerden temizlemek” dedi.
MHP Lideri Devlet Bahçeli, "Türkçe Düşünürsek Af İse Beklenen Çıkartırız, Ekonomik Kuşatmaysa... IHAAW193903-SIY/25-09-2018 - MHP Lideri Devlet Bahçeli, "Türkçe düşünürsek af ise beklenen çık..
Erdoğan ve Trump Ayaküstü Görüştü
Erdoğan ve Trump Ayaküstü Görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM Genel Kurulu’ndaki konuşması öncesi ABD Başkanı Donald Trump ile ayaküstü görüştü.
Erdoğan: "Dünya Ticaret Düzeninin Tek Taraflı Kararlarla Bozulmasına Engel Olmak İçin Hep Birlikte... Erdoğan: "Dünya ticaret düzeninin tek taraflı kararlarla bozulmasına engel olmak için hep..
Erdoğan: "Türkiye Olarak, BM Gençlik Kuruluşu'nun Bir An Önce Tesis Edilmesini, Merkezinin de... Erdoğan: "Türkiye olarak, BM Gençlik Kuruluşu'nun bir an önce tesis edilmesini, merkezinin de ..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM Genel Kurulu'nda Yaptığı Konuşmada, "Suriye'nin Huzurlu Bir... IHAAW184018-SIY/25-09-2018 - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM Genel Kurulu’nda yapt..
Erdoğan: "Ticari Anlaşmaların Keyfi Bir Şekilde İptal Edilmesi, Ekonomik Yaptırımların Silah Gibi... Erdoğan: "Ticari anlaşmaların keyfi bir şekilde iptal edilmesi, ekonomik yaptırımların sil..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milletimizin Desteğiyle Son 5 Yılda Yürüttüğümüz Kararlı Mücadele... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milletimizin desteğiyle son 5 yılda yürüttüğümüz kararlı mücadele sayesind..
Erdoğan: "Fetö'nün, Amerika'nın 27 Eyaletinde, Sadece Charter Okullar Aracılığıyla Devlet... Erdoğan: "FETÖ'nün, Amerika'nın 27 eyaletinde, sadece charter okullar aracılığıyla devlet bütçesin..
Erdoğan: "Buradan Tüm Dünya Ülkelerini, Fetö Terör Örgütüne Karşı Dikkatli Olmaya ve Harekete... Erdoğan: "Buradan tüm dünya ülkelerini, FETÖ terör örgütüne karşı dikkatli olmaya ve harekete ..
Erdoğan: "Taktik Çıkarları Uğruna Teröristleri On Binlerce Tır, Binlerce Kargo Uçağı Silahla... Erdoğan: "Taktik çıkarları uğruna teröristleri on binlerce tır, binlerce kargo uçağı silahla do..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hedefimiz, Münbiç'ten Başlayarak Irak Sınırına Kadar Olan Suriye... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hedefimiz, Münbiç'ten başlayarak Irak sınırına kadar olan Suriye toprakları..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Buradan Tüm Tarafları, Suriye'de Adil ve Sürdürülebilir Siyasi Çözüm... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Buradan tüm tarafları, Suriye'de adil ve sürdürülebilir siyasi çözüm ar..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cerablus ve Rai Bölgelerini Deaş'tan, Afrin Bölgesini Pkk-Pyd-Ypg Terör... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Cerablus ve Rai bölgelerini DEAŞ'tan, Afrin bölgesini PKK-PYD-YPG te..
Erdoğan: "Soçi Mutabakatıyla Rejimin 3,5 Milyon Sivilin Yaşadığı İdlib Çatışmasızlık Bölgesi'ne... Erdoğan: "Soçi mutabakatıyla rejimin 3,5 milyon sivilin yaşadığı İdlib Çatışmasızlık Bölgesi..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM Genel Kurulu'nda Yaptığı Konuşmada, "Dünyanın En Zengin 62... IHAAW183213-SIY/25-09-2018 - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM Genel Kurulu’nda yaptı..
Erdoğan, Türkiye'nin Suriyeli Sığınmacılar İçin Bugüne Kadar 32 Milyar Dolar Harcadığını... Erdoğan, Türkiye'nin Suriyeli sığınmacılar için bugüne kadar 32 milyar dolar harcadığını belirterek..
Erdoğan: "Avrupa Başta Olmak Üzere Dünyanın Büyük Bir Mülteci Akınına Uğramasının Önüne Geçen... Erdoğan: "Avrupa başta olmak üzere dünyanın büyük bir mülteci akınına uğramasının önüne geçen ..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM Genel Kurulu'nda Yaptığı Konuşmada, "Bm'nin Yapısında ve... IHAAW182802-SIY/25-09-2018 - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM Genel Kurulu’nda yaptığı..
Erdoğan: "Gelin Bu Dünyada Her Şeyin Yerli Yerine Konulmasını Sağlamak İçin BM'yi İnsanlığın Adalet... Erdoğan: "Gelin bu dünyada her şeyin yerli yerine konulmasını sağlamak için BM'yi insanl..
Erdoğan: "Bugün Dünyanın En Zengin 62 Kişisinin Mal Varlığı, Nüfusun Yaklaşık Yarısına Yani 3,6... Erdoğan: "Bugün dünyanın en zengin 62 kişisinin mal varlığı, nüfusun yaklaşık yarısına yani ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Tüm Dünya Arkasını Dönse Bile Biz, Mazlum Filistinlilerin Yanında Yer... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Tüm dünya arkasını dönse bile biz, mazlum Filistinlilerin yanında yer ..
Erdoğan, BM'de Kapsamlı Bir Reforma Gidilmesi Gerektiğini Belirterek, "Dünya 5'ten Büyüktür Derken... Erdoğan, BM'de kapsamlı bir reforma gidilmesi gerektiğini belirterek, "Dünya 5'ten büyükt..
Erdoğan: "Filistinlilere Uygulanan Zulme Ses Çıkartmayanların, Onlara Yapılan Yardımları Kısma... Erdoğan: "Filistinlilere uygulanan zulme ses çıkartmayanların, onlara yapılan yardımları kısm..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bm, 73 Yıllık Geçmişinde Hiç de Küçümsenemeyecek Başarılar Elde Etmiştir. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "BM, 73 yıllık geçmişinde hiç de küçümsenemeyecek başarılar elde etmiş..
Erdoğan: "Bm Güvenlik Konseyi, Veto Hakkına Sahip 5 Üyenin Çıkarlarına Hizmet Eden, Yaşanan... Erdoğan: "BM Güvenlik Konseyi, veto hakkına sahip 5 üyenin çıkarlarına hizmet eden, yaşanan zulü..
Muş'ta "Katı Atık Belediyeler Birliği" Toplantısı Muş'ta "Katı Atık Belediyeler Birliği" toplantısı gerçekleştirildi.
BM Genel Sekreteri Guterresten Dünyaya Reform Çağrısı
BM Genel Sekreteri Guterres'ten Dünyaya Reform Çağrısı
Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Antonio Guterres, BM Genel Kurulu’nda dünya liderlerine reform çağırısı yaptı.
ABD Başkanı Trump BM'de Konuşma Sırasını Kaçırdı ABD Başkanı Donald Trump, yılda bir kez düzenlenen BM Genel Kurulu’nda konuşma sırasını kaçırdı.
AK Parti Malatya Milletvekili Kahtalı Açıklaması AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, bazı basın yayın organlarında adının torpil ile anılmasına yönelik çıkan haberlere ilişkin, "Habe..
Vali Yardımcısı Ahmet Soley, Belediye Başkanı Seçene Veda Etti
Vali Yardımcısı Ahmet Soley, Belediye Başkanı Seçen'e Veda Etti
2018 yılı Mülki Amirler Kararnamesi ile Aydın’ın Karacasu İlçe Kaymakamlığı görevine atanan Nevşehir Vali Yardımcısı Ahmet Soley, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’e veda etti.
Trump, Ruhani ile Görüşmeyecek ABD Başkanı Donald Trump, 73. Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu kapsamında İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile görüşmeyeceğini açıkladı.
Türk Kökenli Politikacı, Avrupa Parlamentosuna Adaylığını Açıkladı
Türk Kökenli Politikacı, Avrupa Parlamentosu'na Adaylığını Açıkladı
Almanya’da Alman Demokratlar Birliği Partisi üyesi Ramazan Akbaş, 2019 yılında yapılacak Avrupa Parlamentosu seçimleri için adaylığını açıkladı.
» 1 2 3