25 Eylül 2018 Salı Günü Ekonomi Haberleri
CANLI YAYIN: Ekrem İmamoğlu Yönetimindeki İlk İBB Meclis Toplantısı Canlı Yayınlanıyor.

25 Eylül 2018 Salı Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası "Karışık" Kapandı NEW New York borsası, günü "karışık" seyirle tamamladı.
Limak İnşaatın Yapımını Üstlendiği Zaho Tüneli Hizmete Açıldı
Limak İnşaat'ın Yapımını Üstlendiği Zaho Tüneli Hizmete Açıldı
Irak'ın Türkiye sınırındaki Habur Sınır Kapısı'na yakın Zaho ilçesi ile Duhok ilini birbirine bağlayan 3 bin 600 metre uzunluğundaki "Gali Zaho Tüneli" açıldı.
Tkdk'den Başkentteki 44 Projeye 12 Milyon Liralık Destek Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Ankara İl Koordinatörü Güzin Oyman, "Yatırımların amacı, hem Türkiye'nin tarımsal ..
Bilecik: Yepin Gerçekçi Hedefler İçerdiğine İnanıyoruz
Bilecik: Yep'in Gerçekçi Hedefler İçerdiğine İnanıyoruz
TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, "Yeni Ekonomik Program'ın gerçekçi hedefler içerdiğine inanıyoruz.
Yenilenebilir Enerjiye Yeni Destek Geliyor
Yenilenebilir Enerjiye Yeni Destek Geliyor
Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) Kıdemli Bankacısı Andi Aranitasi, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına yenilenebilir enerji kaynaklarını teşvik edecek yeni bir mekanizmanın geliştirilmesi konusunda destek...
Fortune 500 Türkiye Ödülleri Sahiplerini Buldu Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Erol Bilecik, "Yeni Ekonomik Program'ın gerçekçi hedefler içerdiğine inanıyoruz.
Ödemiş Osb'de Parseller İçin Kura Çekildi İzmir'in Ödemiş ilçesinde Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) yer alan yatırımcıların parselleri kura çekimiyle belirlendi.
Giysi Dolabınızı Düzenlemenizi Sağlayacak 3 Pratik Metot
Giysi Dolabınızı Düzenlemenizi Sağlayacak 3 Pratik Metot
Dolabınızda atmaya kıyamadığınız, gün gelir lazım olur dediğiniz, çok para verdiğinizi düşünüp vedalaşamadığınız yığınla parça mı var? Yerinizden, zamanınızdan ve düzeninizden çalan fazla kıyafetlerden kurtulmak için...
Avrupa Borsaları İspanya Hariç Yükselişle Kapandı
Avrupa Borsaları İspanya Hariç Yükselişle Kapandı
Avrupa borsaları günü, İspanya hariç yükselişle tamamladı.
Avrupa Borsaları İspanya Hariç Yükselişle Kapandı Avrupa borsaları günü, İspanya hariç yükselişle tamamladı.
Van Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı Bitlis'in, Van'da düzenlenecek olan "Van Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı"na katılacağı bildirildi.
İzmir'de İklim Değişikliğinin Yaşama Etkileri Tartışıldı EGE Sanayicileri ve İşadamları Derneği (ESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Fadıl Sivri, küresel ısınmanın temel yaşam kaynaklarını tehdit e..
Kto Başkanı Ömer Gülsoy Açıklaması
Kto Başkanı Ömer Gülsoy Açıklaması
Kayseri Ticaret Odası (KTO) Eylül ayı Meclis Toplantısında konuşan TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknolojileri Komisyon Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, dövizdeki...
Otomobilde Ötv Oranları Değişti CARMEDYA.COM – 24 Kasım 2016 itibariyle otomotiv sektöründe uygulanan ÖTV oranları değiştirildi.
Erdoğan: "Bugün Bazı Ülkeler Israrla Kaos Çıkarmaya Çalışıyor. Erdoğan: "Bugün bazı ülkeler ısrarla kaos çıkarmaya çalışıyor.
Erdoğan: "Biz, Sorunlarımızı Eşit Şartlarda Yürütülecek Yapıcı Diyalogla Çözmekten Yanayız. Her... Erdoğan: "Biz, sorunlarımızı eşit şartlarda yürütülecek yapıcı diyalogla çözmekten yanayız. ..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 807 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Marmara Üniversitesi - Cfo Eğitim Programında 12. Dönem
Marmara Üniversitesi - Cfo Eğitim Programında 12. Dönem
Marmara Üniversitesi, Business Management Institute işbirliğiyle, Üst Düzey Finans Yöneticilerini geliştirmeye yönelik, "Stratejik Finansal Liderlik Sertifika Programı" 12.dönem tarihi belli oldu.
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Güçlüyüz, Dirençliyiz ve İnançlıyız" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan, "Sıkıntıları, bugüne kadar nasıl hep birlikte atlattıysak, bundan sonra da yine üstesinden gelmeyi başaracağ..
Van Gölü Havzasında Mega Turizm Projeleri Gerçekleştirilecek
Van Gölü Havzası'nda Mega Turizm Projeleri Gerçekleştirilecek
Van Valisi Murat Zorluoğlu başkanlığında Van Gölü Havzası’nda turizme kazandırılması ve gelecek yıllarda bölgeye daha çok turist çekilmesini sağlamak üzere yapılması gerekenler ve mevcut durum analizi gerçekleştirilen...
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Elazığ'da Emniyet Kemeri Takmayan Bin 652 Kişiye Ceza Kesildi Elazığ’da polis ekiplerinin yaptığı uygulamada 6 bin 493 araç kontrol edilirken, emniyet kemeri takmayan bin 652 sürücüye ceza ke..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Ak Partili Elitaş: Türkiye Ekonomisi En Güçlü Pozisyonda
Ak Partili Elitaş: Türkiye Ekonomisi En Güçlü Pozisyonda
AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Kayseri Ticaret Odası (KTO) Eylül ayı meclis toplantısında yaptığı konuşmada, Yeni Ekonomi Programı ile ilgili açıklamalarda bulunarak, "Türkiye ekonomisi, geçmiş yıllarla...
Trump: İran Anlaşması Yalnızca İran Liderlerinin İşine Yaradı – ABD Başkanı Donald Trump, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada, ABD'nin İran Nükleer Anlaşması'ndan çekilmesi..
Kimyevi Gübre Fiyatına Yapılacak İndirim Bayburt Ziraat Odası Başkanı Abuzer Yıldırımtepe, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin kimyevi gübre fiyatına yüzde 15'lik indirim yapılacağına ..
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 254,97 puan azalışla 99.292,47 puandan kapandı.
Borsa, Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,26 değer kaybıyla 99.292,47 puandan tamamladı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8