24 Eylül 2018 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

24 Eylül 2018 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası "Karışık" Kapandı NEW New York borsası, haftanın ilk işlem gününü "karışık" seyirle tamamladı.
Brent Petrol Kasım 2014'ten Bu Yana En Yüksek Seviyede NEW Dünya genelinde en yaygın kullanılan Brent türü ham petrolün varil fiyatı, Kasım 2014'ten bu yana en yüksek seviyeye çıktı.
Kardemir'den İşçi Alımı Açıklaması Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Yönetim Kurulu, firmaya 106 işçinin alınacağını açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Guterres ile Görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Guterres ile Görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM 73. Genel Kurulu Görüşmelerine katılmak üzere bulunduğu New York'ta BM Genel Sekreteri Antonio Guterres ile bir araya geldi.
Esenyurtta Fabrika Yangını
Esenyurt'ta Fabrika Yangını
Klima üretimi yapılan 3 katlı fabrikada çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.
ABD'nin En Çok Ham Petrol İhraç Ettiği Ülke Çin Oldu NEW ABD'nin bu yılın ilk yarısında en fazla ham petrol ihraç ettiği ülke Çin oldu.
Sanayici Fırtınadan Çıkmayı Bekliyor
Sanayici Fırtınadan Çıkmayı Bekliyor
EGE Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, küçülen bir ekonomide sıkışan reel sektörün yansımalarının oldukça acı olacağını belirterek, "Firmaların karları eridiği gibi mali yapı tamamen...
Yusuf Nazik Tutuklandı
Yusuf Nazik Tutuklandı
Ankara Adliyesine getirilen Reyhanlı'daki bombalı terör saldırısının planlayıcısı terörist Yusuf Nazik, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Peugeot'dan Ötv Değerlendirmesi Peugeot Otomotiv Pazarlama AŞ Genel Müdürü İbrahim Anaç, "Otomotiv sektöründe son dönemde yaşanan daralmanın etkilerini hafifletebilmek adına beklenen aksiyonl..
Gübre Fiyatındaki İndirim EDİRNE / Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliğinin (Tarım Kredi) en önemli tarımsal girdilerden kimyevi gübre fiyatlar..
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı
Avrupa borsaları günü düşüşle tamamladı.
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı Avrupa borsaları günü düşüşle tamamladı.
Balıkesir Edremit Körfezi'nde İlk Zeytinyağı Sıkıldı Balıkesir'in Gömeç ilçesinde, Edremit Körfezi'nin ilk zeytinyağı sıkıldı.
Otonom Sürüş ve İnternet Bağlantılı Teknolojilere Geçiş Çok Yakında" Renault Mais Genel Müdürü Berk Cağdaş, otonom sürüş ve internet bağlantılı teknolojilere geçişin çok yakın olduğunu belirt..
Posche İçin Dizel Motor Bitti CARMEDYA.COM – Alman otomobil üretici Porsche, ürün gamını müşteri ihtiyaçlarına ve teknolojik gelişmelere göre şekillendirmeye devam ediyor.
Ayvalık Belediyesinden Örnek Uygulama
Ayvalık Belediyesi'nden Örnek Uygulama
Balıkesir’in Ayvalık Belediyesi tüm işletmelerinde kese kağıdı kullanmaya başladı.
Gümüşhane'de 380 Dekar Arazi Tarıma Kazandırıldı Gümüşhane'de, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından başlatılan 'Çevre Amaçlı Tarım Arazilerinin Korunması' (ÇATAK) projesi kapsamında 3 ilçede u..
Rekabet Kuruluna Başvuru MP Hotel Management Tur.
Riskler Çok Önemli Görünmüyor" Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Mario Draghi, Türkiye, Brezilya ve Arjantin'den kaynaklı risklerin olası etkileri hakkında, "Bu riskler Avro Bölgesi büyüme ..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 809 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Gübretaş'ta Üst Düzey Atama Ahmet Levent Serttaş, GÜBRETAŞ'ta Finans'tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.
Borsa Haftanın İlk İş Gününü Yükselişle Tamamladı
Borsa Haftanın İlk İş Gününü Yükselişle Tamamladı
Borsa, haftanın ilk iş gününü yüzde 1,59’luk yükselişle tamamladı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 1.559,28 puan artışla 99.547,44 puandan kapandı.
Borsa, 99.000 Puanı Aştı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, yüzde 1,59 değer kazanarak 99.547,44 puanla yaklaşık 4 ayın en yüksek kapanışını gerçekleştirdi.
Sakarya Ticaret Borsası Sakarya Ticaret Borsasında kabuklu fındığın kilogramı ortalama 13,01 liradan satıldı.
Yalnızca Güney Kore İran'dan Petrol Alımını Durdurdu' İran Petrol Bakanı Bijen Zengene, Güney Kore dışında hiçbir ülkenin İran'dan petrol alımını durdurmadığını söyledi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8