23 Eylül 2018 Pazar Günü Politika Haberleri

23 Eylül 2018 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan Açıklaması AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Sürekli bu davanın altını oymak isteyen dedikodu ve fitnecilere de asla fırsat vermeyeceğiz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'ye Geldi Birleşmiş Milletler (BM) 73’üncü Genel Kurulu için Türkiye’den hareket eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD’nin New York kentine geldi.
Norveç Casusluk İddiasıyla Bir Rusu Gözaltına Aldı
Norveç Casusluk İddiasıyla Bir Rus'u Gözaltına Aldı
Norveç’te Oslo Havaalanında bir Rus vatandaşı pasaport kontrolü sırasında Norveç polisi tarafından gözaltına alındı.
Ukrayna Gemileri Rus Deniz Sularında İlerliyor
Ukrayna Gemileri Rus Deniz Sularında İlerliyor
Ukrayna Savunma Bakanlığı’na bağlı 2 askeri gemi Rus deniz sularında ilerlemeyi sürdürüyor.
Bakanı Turhan, Ağrı'da Şehit Ailesini Ziyaret Etti ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Ağrı gezisinde şehit ailesini ziyaret etip bölgede yapılan çalışmaları inceledi.
Bakan Ersoy, Zeugma'da İncelemede Bulundu (2) BAKAN ERSOY, GAZİANTEP'TEKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Gaziantep'te han ve tarihi Bakırcılar Çarşısı'nıgezerek inceleme yaptı.
AK Parti'li Özhaseki: 'Cumhur İttifakı'nın Büyükşehirlerde Devam Etmesi Lazım AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, 2019 yılının Mart ayında yapılacak yerel seçime ilişkin "MHP li..
Makedonya Cumhurbaşkanı İvanov Referandumu Boykot Edecek
Makedonya Cumhurbaşkanı İvanov Referandumu Boykot Edecek
Makedonya Cumhurbaşkanı Gjorge İvanov, 30 Eylül ’de ülkenin ismiyle ilgili referandumu boykot edeceğini açıklayarak, Yunanistan ile yapılan anlaşma Makedonya’nın devlet ve milli kimliğini tehlikeye attığına inandığını...
Dışişleri Bakanlığından Türkiye-Paraguay İlişkileri Açıklaması Dışişleri Bakanlığı, Türkiye’nin Paraguay’la temaslarını arttırma çalışmaları kapsamında Asuncion Büyükelçiliğinin açılmasına yö..
Türkiye, Paraguayda Büyükelçilik Açıyor
Türkiye, Paraguay'da Büyükelçilik Açıyor
Birleşmiş Milletler Genel Kurulu Toplantısı için ABD’nin New York şehrine gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Paraguay ve Türkiye’nin karşılıklı büyükelçilik açacağını duyurdu.
Bakanı Turhan, Ağrıda Şehit Ailesini Ziyaret Etti
Bakanı Turhan, Ağrı'da Şehit Ailesini Ziyaret Etti
ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Ağrı gezisinde şehit ailesini ziyaret etip bölgede yapılan çalışmaları inceledi.
Latin Amerika ve Karayipler Bölgesine Yönelik Açılım Politikası DIŞİŞLERİ Bakanlığı tarafından Latin Amerika ve Karayipler bölgesine yönelik açılım politikasına ilişkin yapılan açıklamada, "L..
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Hakkari'de Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Dağlıca ve Tuğtepe üs bölgelerini ziyaret etti, askerlerle bir araya geldi.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan Açıklaması Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, "Geçmişte bizler konu mankeni bile olamazdık.
Ditib'ten Alman Anayasayı Koruma Teşkilatına Kınama Merkezi Almanya’da yer alan Diyanet İşleri Türk İslam Birliği, (DİTİB) Alman Anayasayı Koruma Teşkilatında DİTİB’in takibe alınması tartışı..
Bunları Çok Rahat Atlatırız" AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Biz ölümlerden korkmadık ki bunlarla mücadele etmeden hiç kaçmadık ki şimdi dövizde..
Bakan Ersoy, Gaziantepte Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu
Bakan Ersoy, Gaziantep'te Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Gaziantep’te Gümrük Hanı, Bakırcılar Çarşısı, Tarihi Zincirli Bedesten ve Tahmis Kahvesi’ni gezerek esnaf ziyaretlerinde bulundu.
Bakan Ersoy, Zeugmada İncelemede Bulundu (2)
Bakan Ersoy, Zeugma'da İncelemede Bulundu (2)
BAKAN ERSOY, GAZİANTEP'TEKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Gaziantep'te han ve tarihi Bakırcılar Çarşısı'nıgezerek inceleme yaptı.
Ak Partili Özhaseki: '-İstanbulda Bir İki İlçe Belediyesini PKKnın Uzantılarına Verelim,...
Ak Partili Özhaseki: "-İstanbul'da Bir İki İlçe Belediyesini PKK'nın Uzantılarına Verelim,...
AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Cumhur İttifakı’nın yerel seçimlerde de devam etmesi gerektiğini belirterek, "Bazı dedikodular var. O dedikodular neler?
AK Partili Özhaseki: Cumhur İttifakının Büyükşehirlerde Devam Etmesi Lazım
AK Parti'li Özhaseki: 'Cumhur İttifakı'nın Büyükşehirlerde Devam Etmesi Lazım
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, 2019 yılının Mart ayında yapılacak yerel seçime ilişkin "MHP lideri Devlet beyin, Türkiye'nin beka meselesinde duruş sergilemesi, takdire şayan. Kurduğumuz 'cumhur...
Fendoğlu Hekimhan İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti
Fendoğlu Hekimhan İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti
MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Hekimhan İlçe başkanlığına atanan Yılmaz Ekici’yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
TBMM Başkanı Yıldırım, Özbekistanda
TBMM Başkanı Yıldırım, Özbekistan'da
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, resmi temaslarda bulunmak üzere Özbekistan’a geldi.
Eski Bakan Başkan Adayı Oldu Eski Kültür Bakanı İstemihan Talay, CHP'den Mersin Büyükşehir Belediye başkanı aday adayı olduğunu açıkladı.
Uğurlu: 'Kemalpaşamıza Adeta Lig Atlatık'
Uğurlu: "Kemalpaşamıza Adeta Lig Atlatık"
AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen ilçe danışma kurulu toplantısına katılan Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın rahle-i tedrisatından geçtiğini belirterek,...
Bakan Kurum Yüksekovada
Bakan Kurum Yüksekova'da
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, terör örgütünün hendek siyaseti ile Hakkari’ye çok büyük zararlar verdiğini söyleyerek, “Buradaki belediyeler, vatandaşa harcaması gereken bedelleri aldılar götürdüler terör...
İçişleri Bakanı Soylu, Siha Komuta Etti İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’ni ziyaret etti.
Celal Adan'dan "Af " Açıklaması Emin YEŞİL - İSTANBUL, ( DHA) TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan, "Sadece sosyal sebeplerden dolayı sıkıntıya düşmüş, hata yapmış vatand..
Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın, Çalışmalarına Devam Ediyor
Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın, Çalışmalarına Devam Ediyor
Aydın’da Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığını ilk açıklayan isim olan Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın çalışmalarında tüm hızıyla devam ediyor.
Bakan Ersoy, Zeugmada İncelemelerde Bulundu
Bakan Ersoy, Zeugma'da İncelemelerde Bulundu
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Zeugma Antik Kenti’nde incelemelerde bulundu.
TBMM Başkanı Yıldırım,özbekistan Ziyareti Öncesi Açıklamalarda Bulundu Aktuel- 2 (Görüntülü) TBMM BAŞKANI YILDIRIM,ÖZBEKİSTAN ZİYARETİ ÖNCESİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU AKTUEL- 2.
TBMM Başkanı Yıldırım,özbekistan Ziyareti Öncesi Açıklamalarda Bulundu Aktuel- 1 TBMM BAŞKANI YILDIRIM,ÖZBEKİSTAN ZİYARETİ ÖNCESİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU AKTUEL- 1.
TBMM Başkanı Yıldırım,özbekistan Ziyareti Öncesi Açıklamalarda Bulundu 2 (Görüntülü) TBMM BAŞKANI YILDIRIM,ÖZBEKİSTAN ZİYARETİ ÖNCESİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU 2.
TBMM Başkanı Yıldırım,özbekistan Ziyareti Öncesi Açıklamalarda Bulundu 1 TBMM BAŞKANI YILDIRIM,ÖZBEKİSTAN ZİYARETİ ÖNCESİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU 1.
Irak'ta Barzani'nin Partisi Cumhurbaşkanı Adayını Açıkladı Irak’ta eski IKBY başkanı Mesut Barzani’nin partisi Kürdistan Demokrat Partisinin, Cumhurbaşkanlığına IKBY Divan Başkanı Fuat Hüseyi..
Gürcistan'daki Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine 25 Aday Katılacak Gürcistan’da 28 Ekim’de düzenlenecek olan cumhurbaşkanlığı seçimlerine 25 adayın katılacağı açıklandı.
Avustralya Büyükelçisi Brown: 'Orduda Çok Güzel Günler Geçirdim'
Avustralya Büyükelçisi Brown: "Ordu'da Çok Güzel Günler Geçirdim"
Avustralya’nın Ankara Büyükelçisi Marc Innes Brown, Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Engin Tekintaş’ı ziyaret etti.
Rusya: 'Kara Kutuya Göre 15 Rus Askerinin Ölümüne Neden Olan Olayın Sorumlusu İsrail'
Rusya: "Kara Kutuya Göre 15 Rus Askerinin Ölümüne Neden Olan Olayın Sorumlusu İsrail"
Rusya Savunma Bakanlığı Sözcüsü İgor Konaşenkov, düşen askeri uçaktan çıkan kara kutudaki verilere göre 15 Rus askerinin ölümüne neden olan olayın sorumlusunun İsrail olduğunu ifade etti.
Yıldırım Özbekistan'a Gitti TBMM Başkanı Binali Yıldırım, "Mevcut İçtüzük parlamenter sisteme uygun olarak icra ettiğimiz bir İçtüzüktür.
Celal Adan'dan "Af" Açıklaması TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan,"Sadece sosyal sebeplerden dolayı sıkıntıya düşmüş, hata yapmış vatandaşlarımızın hürriyetlerine kavuş..
TBMM Başkanı Yıldırım'dan MHP'nin Af Teklifine İlişkin Açıklama TBMM Başkanı Binali Yıldırım, MHP’nen af teklifine ilişkin, "MHP’nin bir süreden beri bu konuda zaten kamuoyuna mal olmuş beyan..
TBMM Başkanı Yıldırım: Yeni Dönemde, İç Tüzüğün Uyarlanması Meselesi Var
TBMM Başkanı Yıldırım: Yeni Dönemde, İç Tüzüğün Uyarlanması Meselesi Var
TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım, "Yeni dönemde iç tüzüğün uyarlanması meselesi var. Bilindiği gibi mevcut iç tüzük, parlamenter sisteme uygun olarak icra ettiğimiz bir iç tüzüktür.
» 1 2