23 Eylül 2018 Pazar Günü Ekonomi Haberleri

23 Eylül 2018 Pazar Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
610 Yataklı Kütahya Şehir Hastanesinin 2020 Yılında Tamamlanması Hedefleniyor
610 Yataklı Kütahya Şehir Hastanesi'nin 2020 Yılında Tamamlanması Hedefleniyor
Sağlık Bakanı Yardımcısı Halil Eldemir, Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğünün kamu-özel iş birliği modeliyle yaptırdığı Kütahya Şehir Hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu.
Fuat Oktay: 29 Ekim'de Havalimanımızı Açıyoruz CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, İstanbul Yeni Havalimanı'nda düzenlenen TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'ne katıld..
Porsche, Dizel Araç Üretimini Durduruyor
Porsche, Dizel Araç Üretimini Durduruyor
Porsche, hibrit modellerine talebin artması ve sürdürülebilirliğe katkı sağlamak için dizel otomobil üretimini durduracağını duyurdu.
Gastroantep Festivali"Nin Ardından Uluslararası Gastronomi Festivali'nin (GastroAntep) 250 bin kişi tarafından izlendiği bildirildi.
Süslü Kadınlar', Egzoz Kokusu Yerine Parfüm Kokusu İçin Pedal Çevirdi İZMİRLİ öğretmen Sema Gür'ün 2013 yılında hayata geçirdiği ve bu yıl 6'ncısı düzenlenen 'Süslü Kadınlar Bisiklet Turu' ad..
Fuat Oktay: 29 Ekim'de Havalimanımızı Açıyoruz CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, İstanbul Yeni Havalimanı'nda düzenlenen TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'ne katıld..
Gaziantep'te Dijital Dönüşüm Merkezi Sevinci Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın, aralarında Gaziantep'in de yer aldığı..
Gençlerin Hayalleri, İstanbul Yeni Havalimanı'nda Göklere Yükseldi İGA'nın bu yıl üçüncüsünü düzenlediği 'İstanbul Liselerarası Model Uçak Yarışması'nda liseli öğrencilerin tasarladığı model ..
Ayvalık'ta Kobi'lere Yurt Dışı İş Gezisi Müjdesi Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Melih Çakırca, işletmelerin uluslararası işbirliğini temin etmeleri veya arttırmalarını sağlamak amacıyla K..
Enerji Talebi 2040'da Günlük 365 Milyon Varil Olacak Dünyada 2040'a kadar küresel enerji talebinin yıllık ortalama yüzde 1,2 artışla günlük 364 milyon 700 bin varil petrol eş değerine yüksele..
Her Şey O Meşhur Kestane Şekeri İçin
Her Şey O Meşhur Kestane Şekeri İçin
Bursa'nın meşhur kestane şekerinin yapıldığı kestaneler, Uludağ'ının eteklerindeki ağaçlardan toplanmaya başladı.
Milli İha Bu Kez "Selfie" Çekti Bayraktar TB2 insansız hava aracı (İHA), TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'ndeki gösterisiyle ilk kez bir sivil etkinlikte uçuş gerçekl..
Van Turizm ve Seyahat Fuarı Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor
Van Turizm ve Seyahat Fuarı Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor
Türkiye’de gerçekleştirilen fuarlar arasında 3. büyük turizm fuarı olan Uluslararası Van Turizm ve Seyahat Fuarı, bu yıl 27-30 Eylül tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilerine açacak.
Şahin: 'Samsun Tarım A.Ş. Çiftçimizin Yüzünü Güldürecek'
Şahin: "Samsun Tarım A.Ş. Çiftçimizin Yüzünü Güldürecek"
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Samsun Tarım A.Ş ile çiftçimizin yüzünü daha çok güldüreceğiz.
Olumlu Düşünmenin Yolları Olumlu (Pozitif) düşünmenin yollarıAbone Olmak İçin: https: //goo.gl/sZvYO7Altyazı Eklemek için: https: //goo.gl/TFMtzj.
Rusya Kuzey Akım 2'yi Tek Başına İnşa Edebilir" Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, ABD'nin yaptırım uygulaması halinde Kuzey Akım 2 doğalgaz boru hattı projesini Rusya'nın tek başına inşa edebil..
Manavgat'ta Taksicilerden Eylem ANTALYA'nın Manavgat ilçesinde turizm bölgelerinde taksicilik yapanlar, otel görevlilerinin taksi isteyen turistleri 'taksiler pahalı' diyerek sivil araçlarla ..
Türk Eğitim-Sen Balıkesir 1 Nolu Şube Başkanı Baki: 'Eğitim Ödeneği Bir Maaş Tutarında Olsun'
Türk Eğitim-Sen Balıkesir 1 Nolu Şube Başkanı Baki: "Eğitim Ödeneği Bir Maaş Tutarında Olsun"
Türk Eğitim-Sen Balıkesir 1 Nolu Şube Başkanı Ahmet Baki, eğitimde yeni döneme sıkıntılı başladıklarını belirterek, eğitim ödeneğinin bir maaş tutarında olmasını istedi.
Sıra Dışı Fındık Paketlerine İlgi GİRESUN'da bir tarım ürünleri firmasının piyasaya sürdüğü fındık ve fıstık paketlerinin üzerindeki ilginç yazılar dikkat çekiyor.
Genç Çiftçilerine Büyükbaş Hayvanları Teslim Edildi
Genç Çiftçilerine Büyükbaş Hayvanları Teslim Edildi
Genç çiftçi projeleri kapsamında Malatya’da genç çiftçilere ilk etapta 190 adet büyükbaş hayvanın teslimi yapıldı.
MHPli Milletvekili Enginyurt: 'Balıkçıların Sorununu TBMMye Getirmekle Mükellefiz'
MHP'li Milletvekili Enginyurt: "Balıkçıların Sorununu TBMM'ye Getirmekle Mükellefiz"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Giresun’un Piraziz ilçesine gelerek Su Ürünleri Kooperatifini ziyaret etti.
Ayşe Begüm Onbaşı'dan Tunus'ta Altın Madalya Avrupa Şampiyonu aerobik cimnastikçi Ayşe Begüm Onbaşı, Tunus'ta düzenlenen 3. Comegym Akdeniz Oyunları Aerobik Cimnastik Gençler Şampiyonası'nda ..
Spot Piyasada Elektrik Fiyatları Spot piyasada bir megavatsaat elektriğin fiyatı yarın için en yüksek 366,82 lira, en düşük 249,99 lira olarak belirlendi.
Siemensten Bu Kez de Irak Hamlesi
Siemens'ten Bu Kez de Irak Hamlesi
Alman teknoloji şirketi Siemens'in, Mısır'la 8 milyar euroluk enerji anlaşması imzalamasından sonra Irak ile de aynı modelde 13 milyar euroluk anlaşma imzalayacağı iddia edildi.
Karasunun Yüksek Kesimleri İçin Yeni Yatırımlar
Karasu'nun Yüksek Kesimleri İçin Yeni Yatırımlar
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından Karasu’da gerçekleştirilen içmesuyu çalışmaları devam ediyor.
Mersinde, Bilişim Sektörüne Nitelikli İş Gücü Kazandırılacak
Mersin'de, Bilişim Sektörüne Nitelikli İş Gücü Kazandırılacak
İŞKUR Mersin İl Müdürlüğü ile Teknopark bünyesinde faaliyet gösteren bir firma arasında imzalanan ’İşbaşı Eğitim Programı’ sözleşmesi ile bilişim sektörüne nitelikli personel kazandırılmasının hedeflendiği bildirildi.
» 1 2 3