22 Eylül 2018 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

22 Eylül 2018 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Rusyada 'Emeklilik Yaşı Protestosu
Rusya'da "Emeklilik Yaşı' Protestosu
Rusya'nın başkenti Moskova'da hükümetin emeklilik yaşını yukarı çekme planı, binlerce kişi tarafından protesto edildi.
Rusyada Hükümet Karşıtı Protesto
Rusya'da Hükümet Karşıtı Protesto
Rusya’nın başkenti Moskova’da hükümetin reformları kapsamında emeklilik yaşını yukarı çekme planlarını protesto eden binlerce kişi sokağa çıktı.
İran'daki Terör Saldırısında En Az 24 Ölü, 53 Yaralı (5) İran'ın güneybatısındaki Ahvaz kentinde askeri geçit törenine düzenlenen silahlı saldırıda en az 24 kişi öldü, 53 kişi de yaralandı.
İran'daki Terör Saldırısında Bilanço Arttı: 25 Ölü (6) İran'ın güneybatısındaki Ahvaz kentinde askeri geçit törenine düzenlenen silahlı saldırıda en az 25 kişi öldü, 60 kişi de yaralandı.
İran'daki Terör Saldırısında En Az 24 Ölü, 53 Yaralı (5) İran'ın güneybatısındaki Ahvaz kentinde askeri geçit törenine düzenlenen silahlı saldırıda en az 24 kişi öldü, 53 kişi de yaralandı.
Deaş İran'daki Saldırıyı Kendisinin Düzenlediğini Öne Sürdü Terör örgütü DEAŞ, İran'ın Huzistan eyaletine bağlı Ahvaz kentindeki saldırıyı kendisinin düzenlediğini iddia etti.
Ruhaniye Terörle Mücadele Desteği
Ruhaniye 'Terörle Mücadele' Desteği
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, İran'daki terör saldırısına ilişkin yaptığı açıklamada, Ruhani'ye "Birlikte terörle mücadeleye hazırız" mesajı verdi.
İran'daki Terör Saldırısında En Az 24 Ölü, 53 Yaralı (4) İran'ın güneybatısındaki Ahvaz kentinde askeri geçit törenine düzenlenen silahlı saldırıda en az 24 kişi öldü, 53 kişi de yaralandı.
Putinden Ruhaniye Terörle Mücadele Desteği
Putin'den Ruhaniye Terörle Mücadele Desteği
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin İran’daki terör saldırısına ilişkin yaptığı açıklamada Ruhani’ye birlikte “terörle mücadeleye hazırız” mesajı verdi.
İran'daki Terör Saldırısında En Az 24 Ölü, 53 Yaralı (3) İran'ın güneybatısındaki Ahvaz kentinde askeri geçit törenine düzenlenen silahlı saldırıda en az 24 kişi öldü, 53 kişi de yaralandı.
İran'daki Terör Saldırısında En Az 11 Ölü, 30 Yaralı (2) İran'ın güneybatısındaki Ahvaz kentinde askeri geçit törenine düzenlenen silahlı saldırıda en az 11 kişi öldü, 30 kişi de yaralandı.
Afganistan'da Bombalı Saldırıda Sekiz Çocuk Öldü Afganistan'ın kuzeyindeki Faryab vilayetinde düzenlenen bir bombalı saldırıda, en az sekiz çocuk öldü, altı çocuk da yaralandı.
İran Saldırıdan ABD'yi Sorumlu Tuttu İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, ülkenin güneybatısında yer alan Ahvaz kentindeki askeri geçit törenine düzenlenen saldırıdan ABD ve terörün bö..
Florence Kasırgasında Ölü Sayısı 43 Oldu ABD'nin doğu yakasını geçen cuma günü etkisi altına alan ve "tropik depresyon" kategorisine düşürülen Florence kasırgası nedeniyle ölenlerin sayısı 43..
İran Devrim Muhafızları Sözcüsü: "Terör Saldırısını Gerçekleştiren Grup Suudi Arabistan'dan... İran Devrim Muhafızları Sözcüsü Ramazan Şerif bugün İran’ın Ahvaz kentinde gerçekleştirilen terö..