21 Eylül 2018 Cuma Günü Dünya Haberleri

21 Eylül 2018 Cuma Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İngiltere'de Aşırı Sağcı Ukıp'ten İslam Karşıtı Manifesto İngiltere'de aşırı sağcı Birleşik Krallık Bağımsızlık Partisi (UKIP), sonbahar kongresinde İslam karşıtı politikalar içeren manifesto..
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov Bosna Hersek'te (2) - Banja Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, "Bosna Hersek'in dış yönetimden kurtulması, çoktan ele alınması gereken bir konu." dedi.
Uluslararası Barış Günü BM'de Kutlandı Birleşmiş Milletler tarafından 1981 yılında ilan edilen Uluslararası Barış Günü, New York'taki BM Genel Merkezi'nde düzenlenen bir törenle kutlandı.
Fbı Direktörü'nden Lübnan'a Sürpriz Ziyaret Lübnan Cumhurbaşkanı Mişel Avn, Lübnan ordusunun sarf ettiği etkin çaba ve dost ülkelerin destekleri sayesinde terör sorununun üstesinden geldikler..
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov Bosna Hersek'te BANJA Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, "Bosna Hersek'in dış yönetimden kurtulması, çoktan ele alınması gereken bir konu." dedi.
İdlib'de Rejim Protesto Edildi Suriye'nin İdlib kentinde binlerce kişi Cuma namazının ardından rejim güçlerinin saldırılarını, düzenlenen eylemde protesto etti.
İran Hürmüz Boğazı'nda Askeri Hava Tatbikatı Düzenledi İran, ülkedeki her iki ordunun katılımıyla dünya petrol nakliyatının yapıldığı en önemli güzergah olan stratejik Hürmüz Boğazı yakınları..
İdlip Mutabakatının Ardından Suriyeliler Evlerine Dönüyor
Evlerini ve topraklarını terk etmek zorunda kalan onlarca Suriyeli aile, İdlib kentine dönmeye başladı.
Rusya Suriye'den Üçüncü Ülkelere İhracat Hedefliyor Rusya Ticaret ve Sanayi Bakanı Denis Manturov, Rusya'nın Suriye'de üçüncü ülkelere ihracat için sanayi ürünleri üretebileceğini söyledi.
Belçika'da Ücretsiz Bekçiliğe Yüzlerce Başvuru Belçika'nın Flaman bölgesinde yer alan Gaasbeek Kalesi'ndeki ücretsiz bekçilik pozisyonu için 300'ün üzerinde başvuru yapıldı.
Soçi Anlaşması Sayesinde Suriyeliler Evlerine Dönüyorlar Evlerini ve topraklarını terk etmek zorunda kalan onlarca Suriyeli aile, İdlib kentine dönmeye başladı.
İsrail, Rusya'ya 40 Sayfalık "Uçak Raporu" Verdi Suriye'de Rus İl-20 uçağının düşürülmesi ile ilgili Moskova'ya gelen İsrailli heyetin beraberinde, olaya ilişkin 40 sayfalık rapor getirdi.
Rusya'da Bilinen En Eski Hayvan Fosili Bulundu Bilim insanları, bugüne dek kayıtlara geçen en eski hayvan fosilini Rusya'da keşfetti.
Putin: Başarılı Kadınlar Arttıkça Dünya Yalnızca Kazanacak Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, tarihte başarılı kadın sayısı fazla oldukça dünya ve devletin sadece kazanacağını söyledi.
Lavrov: Rus ve Türk Askerleri, İdlib'de Silahsız Alanı Belirledi Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rus ve Türk askerlerin İdlib'de silahsızlık alanının kesin sınırlarını belirlediklerini ..
İran Hürmüz Boğazında Askeri Tatbikat Başlattı İran’ın resmi haber ajansı IRNA, İran hava kuvvetlerinin deniz yoluyla yapılan petrol ticaretinin üçte birinin geçiş yolu olan Hürmüz boğazında ..
Lavrov: "Türkiye ve Rusya İdlib Konusunda Anlaştı" Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, resmi temaslarda bulunmak için Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’ya geldi.
Lavrov: 'Türkiye ve Rusya İdlib Konusunda Anlaştı'
Lavrov: "Türkiye ve Rusya İdlib Konusunda Anlaştı"
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, resmi temaslarda bulunmak için Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'ya geldi.
Hollanda'da Ayasofya Camii'nde Meydan Kavgası: 2 Yaralı, 4 Gözaltı Dordrecht kentindeki camide Perşembe gecesi çıkan bıçaklı kavgada 2 kişi yaralandı.
Esım: Appleın Son Telefonu İphone Xsin En Çok Konuşulan Özelliği
Esım: Apple'ın Son Telefonu İphone Xs'in En Çok Konuşulan Özelliği
Akıllı telefon teknolojisinde büyük bir devrim başlatan Apple, son ürünü iPhone XS'i de geçen hafta tanıttı.
Guterres: Türkiye ve Rusya'nın Anlaşması 3 Milyon Sivilin Hayatını Kurtarabilir Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Antonio Guterres, Türkiye ve Rusya arasında Soçi'de varılan İdlib anlaşması..
» 1 2