20 Eylül 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

20 Eylül 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dow Jones Endeksi Rekorla Kapandı NEW New York borsasında Dow Jones Sanayi Endeksi, bugüne kadarki en yüksek seviyesine tırmanarak günü rekorla tamamladı.
Yeni Süreçte Ekonomimizin Temel Çıpası Üretim ve İhracat" Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklan..
Kılıçdaroğlu: Türkiyenin Kaderini Değiştireceğiz
Kılıçdaroğlu: Türkiye'nin Kaderini Değiştireceğiz
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Baharda Allah nasip eder de vatandaşın da oyuyla Ankara'yı, İstanbul'u, Balıkesir'i, Denizli'yi, Antalya'yı, Mersin'i alırsak Türkiye'nin kaderini değiştireceğiz.
Sky Grubunun Satışı İçin İhale Düzenlenecek NEW İngiliz yayın kuruluşu Sky grubunun satışı için ihale düzenleneceği bildirildi.
10. Trabzon Günleri Etkinliği Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turan, "Son birkaç yıldır gelişmemizi, büyümemizi istemeyen bazı yabancı güçler ülkemize değişik şekillerde saldırıya ge..
ABDden Rusyaya Yeni Yaptırımlar
ABD'den Rusya'ya Yeni Yaptırımlar
ABD Dışişleri Bakanlığı, Rusya'da savunma ve istihbarat alanlarında rol oynayan 33 kişi ve kuruluşu, "Yaptırımlar Yoluyla Amerika'nın Düşmanlarıyla Mücadele" yasası kapsamında "Özel Belirlenmiş Kişiler" listesine aldı.
SPK Haftalık Bülteni Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret AŞ'ye (Anel Elektrik) 1,5 milyon lira tutarında idari para cezası uygulanmasına karar verdi.
Kocaeli'de Klima Santrali Üretim Fabrikası Açıldı İklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren Systemair HSK tarafından Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde hayata geçirilen klima santrali üretim fab..
Alibaba'nın Kurucusu 1 Milyon Kişiyi İstihdam Sözünü Geri Aldı Çinli e-ticaret devi Alibaba'nın kurucusu Jack Ma, ABD ile Çin arasındaki ticaret savaşının, ABD'de 1 milyon kişiyi istihdam ede..
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı
Avrupa borsaları günü kazançla tamamladı.
İskenderun'a Getirilen Anguslar, Çiftliklere Gönderilecek HATAY'ın İskenderun ilçesine deniz yoluyla getirilen 21 bin angus cinsi besilik sığır, Türkiye'nin dört bir yanındaki çiftliklere gön..
11.istanbul Moda Konferansı 3-4 Ekim'de Gerçekleşecek Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği'nin (TGSD) ev sahipliğinde düzenlenecek İstanbul Moda Konferansı, 3-4 Ekim'de gerçekleşecek.
Rusyanın Petrol Üretimi Rekor Seviyeye Çıktı
Rusya'nın Petrol Üretimi Rekor Seviyeye Çıktı
Rusya'da petrol üretiminin Sovyet dönemi sonrası kayıtlarına göre en yüksek seviyeye çıktığı kaydedildi.
Yeni Ekonomi Programı Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Başkanı Ahmet Erdem, "Özellikle, ithalata bağımlılığının azaltması ve ihracatı arttırmak amacıyla yerli üretim ve dünyadaki en ..
Yeni Ekonomi Programına Göre, Enerji ve Petrokimya Öncelikli Yatırım Alanı
Yeni Ekonomi Programı'na Göre, Enerji ve Petrokimya Öncelikli Yatırım Alanı
2019-2021 dönemini kapsayan Yeni Ekonomi Programını'na göre (YEP), enerji ve petrokimya sektörleri cari açığın düşürülmesinde öncelikli yatırım alanları olacak.
Trump'tan Orta Doğu Ülkelerine Petrol Fiyatı Eleştirisi ABD Başkanı Donald Trump, Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütünün (OPEC) petrol fiyatlarını düşürmesi gerektiğini savundu.
AK Partili Gündoğdu, İlçelerde Projeleri İnceledi
AK Parti'li Gündoğdu, İlçelerde Projeleri İnceledi
AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu ilçe ziyaretlerine devam ediyor.
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı Avrupa borsaları günü kazançla tamamladı.
Yeni Ekonomi Programı Ticaretin Bereketini Artıracak" İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan Yeni Ekonomik P..
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Açıklaması Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, bankalara olan borçların yeniden yapılandırılmasına ilişkin süreci değerlendirerek, "Zannediyorum önü..
Faruk Eczacıbaşı: Biz Hepimiz Dijital Göçmeniz
Faruk Eczacıbaşı: Biz Hepimiz Dijital Göçmeniz
ECZACIBAŞI Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Kayseri'de Abdullah Gül Üniversitesi'nde (AGÜ) öğrenciler ile bir araya geldi.
Akfenin 13 Enerji Projesine 363 Milyon Dolarlık Finansman Sağlandı
Akfen'in 13 Enerji Projesine 363 Milyon Dolarlık Finansman Sağlandı
Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın "6 yerli ve yabancı bankadan 13 yenilenebilir enerji projesi için toplamda 363 milyon dolarlık finansman sağladık.
Adıyaman'dan Badem İçin Coğrafi İşaret Tescili Başvurusu Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Mustafa Uslu, badem için coğrafi işaret tescili başvurusu yaptıklarını söyledi.
Tatvan'da Lokanta ve Restoran Denetimi Tatvan ilçesinde bazı işletmelerde denetim yapıldı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10