2 Eylül 2018 Pazar Günü Dünya Haberleri

2 Eylül 2018 Pazar Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İsrail'den Deniz Ablukası Karşıtı Gazzeli Aktivistlere Müdahale Gazze ablukasını kırmak maksadıyla 50 tekne ile denize açılan Filistinli eylemcilere İsrail Deniz Kuvvetleri silahla müdahale e..
Bağdat'ta 4'lü Zirve Irak, İran, Rusya ve Suriye’nin oluşturduğu Dörtlü Güvenlik Komitesi işbirliği toplantısı Irak’ın başkenti Bağdat’ta gerçekleşti.
Irak'tan "İran'ın Balistik Füze Verdiği İddiasına" Açıklama Irak Dışişleri Bakanlığı, İran'ın Haşdi Şabi'ye balistik füze verildiği iddialarının medyada dolaştığını ve bunu doğrulayacak bir d..
Amsterdam Tren İstasyonundaki Saldırıda Terör Şüphesi – Amsterdam'da bir tren istasyonunda iki ABD vatandaşını bıçaklayarak yaralayan 19 yaşındaki Afgan vatandaşının eylemi terör amaçlı gerçe..
Trump, Kanada ile Ticaret Görüşmelerini Bitirdi ABD Başkanı Donald Trump, Kanada’yı yeni NAFTA (Kuzey Amerika Serbest Ticaret) Anlaşması’na dahil etmeye gerek olmadığını söyledi.
İşçi Partisi Lula da Silva'nın Aday Olmasında Israrlı SAO Brezilya'da İşçi Partisi, mahkemenin, ekim ayındaki devlet başkanı seçiminde yarışmasına izin vermediği cezaevindeki eski Devlet Başk..
Deaş'la Mücadele "Dörtlü Koalisyonu" Irak'ta Toplandı Irak ve Suriye'de DEAŞ'la mücadele etmeyi hedefleyen Irak, İran, Rusya ve Esed rejiminden oluşan "dörtlü koalisyon"un güvenlik toplantısı..