19 Eylül 2018 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

19 Eylül 2018 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ab, Amazon Hakkında İnceleme Başlattı
Ab, Amazon Hakkında İnceleme Başlattı
AB Komisyonu, ABD'li e-ticaret şirketi Amazon'a yönelik inceleme başlattı.
New York Borsasında Nasdaq Düşüşle Kapandı
New York Borsasında Nasdaq Düşüşle Kapandı
New York borsası günü "karışık" seyirle tamamladı.
New York Borsası "Karışık" Kapandı NEW New York borsası günü "karışık" seyirle tamamladı.
Gkry ile Mısır Arasında Boru Hattı Anlaşması Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) ile Mısır arasında doğal gaz boru hattı inşası için anlaşma imzalandı.
Fitch'ten ABD'ye Mali Açık Uyarısı NEW Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, ABD'de vergi kesintileri ve artan harcamalar nedeniyle ülkenin mali açığının yükseldiği uyarıs..
Şans Topu Çekildi (2) Şans Topu oyununun bu haftaki çekilişinde 5 artı 1 bilen 2 kişi, 1 milyon 510 bin 165 lira 5'er kuruş tutarındaki ikramiyenin sahibi oldu.
AB'den Amazon'a İnceleme Avrupa Birliği (AB) Komisyonu, ABD'li e-ticaret şirketi Amazon'un veri kullanımının rekabeti engelleyip engellemediğini belirlemek üzere inceleme başlattı.
Dünyada Aşırı Yoksulluk Oranı İlk Defa Yüzde 10'a Geriledi Dünyada aşırı yoksulluk içinde yaşayanların oranının ilk kez yüzde 10'a gerilediği bildirildi.
Erzurum "Beyaz Aşklar Şehri" Sloganıyla Tanıtılacak "Medeniyetin şehri" olarak bilinen Erzurum'un "Beyaz aşklar şehri" sloganıyla tanıtılması amacıyla İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünce çalışma..
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı
Avrupa borsaları günü kazançla tamamladı.
Televizyon İncelemesi: Samsung Qled Nu8500 Tv 65 İnçlik dev ekranıyla, Samsung QLED NU8500 televizyonu inceledik Kavisli QLED televizyon inceliyoruz!
Ecb Başkanı Draghiden Krizlerle Mücadele İçin Büyük Fon Çağrısı
Ecb Başkanı Draghi'den Krizlerle Mücadele İçin Büyük Fon Çağrısı
Avrupa Merkez Bankası Başkanı Mario Draghi, "Euro Bölgesi'nin mali enstrümanları, krizlerle mücadele için mali istikrarı tam olarak sağlayabilecek büyüklükte ve iyi tasarlanmış olmalı." dedi.
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı Avrupa borsaları günü kazançla tamamladı.
Kampüsleri Dönüştürecek Fikirler Red Bull Basement University ile Destekleniyor Kampüslerini ileri götürecek fikirleri olan öğrenciler, fikirlerini ve projelerini tanıttıkları birer dakikalık..
Ecb Başkanı Draghi'den Krizlerle Mücadele İçin Büyük Fon Çağrısı BERLİN (AA) – Avrupa Merkez Bankası Başkanı Mario Draghi, Avro Bölgesi'nin mali enstrümanlarının krizlerle mücadele için öneml..
Çin Heyetinden İzto Ziyareti Şanghay Ticaret ve Sanayi Federasyonu heyeti, İzmir Ticaret Odası'nı (İZTO) ziyaret etti.
Lübnan Elektriğinin Yüzde 35-40ı Türk Gemilerden
Lübnan Elektriğinin Yüzde 35-40'ı Türk Gemilerden
Lübnan'da enerji gemileriyle faaliyet gösteren Karadeniz Holding, ülke elektriğinin yüzde 35-40'ını üretiyor.
Avrupa Hareketlilik Haftası Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Avrupa Hareketlilik Haftası etkinliğine destek verdi.
ABD'nin Ticari Ham Petrol Stokları Azaldı NEW ABD'nin ticari ham petrol stokları geçen hafta azaldı.
Erzurum Tarım ve Hayvancılık Fuarı Açıldı TÜYAP Anadolu Fuarları Anonim Şirketi ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde düzenlenen "Erzurum Tarım ve Hayvancılık Fuarı" açıldı.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 791 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Piyasalar–ovp Öncesi Dövizler Hafif Düştü, Borsa Yükseldi – Orta Vadeli Program'ın (OVP) açıklanması öncesinde, dövizler dünkü faiz artırım öncesi düzeylerinden hafif gerilerken, güne yüzde 0..
Eczacıbaşı: Çin Ticarette 35 Senede ABDyi Geçti
Eczacıbaşı: Çin Ticarette 35 Senede ABD'yi Geçti
TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı, "1980 yılında Amerika'nın dünya ticareti içerisinde yeri yüzde 18,5 oldu.
Karmod Sudan'da Alışveriş Çarşısı Kurdu Hızlı kurulumlu yapılarıyla öne çıkan Karmod, Sudan'da kabin ürünleriyle alışveriş çarşısı kurdu.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 1,81’lik yükselişle tamamladı.
Yeni Citroen Berlingo Van'a Ödül Yeni Citroen Berlingo Van, Uluslararası Ticari Araç Fuarı'nda (IAA Commercial Vehicles) Yılın Uluslararası Ticari Aracı Ödülü'ne layık görüldü.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9