19 Eylül 2018 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

19 Eylül 2018 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Lübnan Hizbullahı İdlib Anlaşmasından "Memnun" Lübnan'daki Hizbullah Genel Sekreteri Hasan Nasrallah, Türkiye ile Rusya arasında Suriye'nin İdlib kenti için yapılan anlaşmanın iyi ve makul ol..
Suriye'nin Yeniden İnşası Yarım Asır Sürebilir" BİRLEŞMİŞ BM Genel Sekreterinin soykırımların önlenmesi konusundaki özel danışmanı Adama Dieng,? yedi yıldan uzun süredir iç savaşın devam etti..
Yemen'de Husilerle Çatışma: 28 Ölü Yemen'in Beyda kentinde meşru ordu ile Husiler arasında yaşanan şiddetli çatışmalarda 28 kişi hayatını kaybetti.
Merkel, Türkiye ve Rusya Arasındaki İdlib Mutabakatından Memnun Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, Türkiye ile Rusya arasında İdlib konusunda imzalanan mutabakat zaptına ilişkin "Şansölye..
Macaristan'dan İspanya'ya Tepki Macaristan, İspanya Dışişleri Bakanı Josep Borrell'in Macaristan hakkındaki açıklamaları dolayısıyla İspanya'nın Budapeşte Büyükelçisini Dışişleri Bakanlığına ..
Süper Model Vodainova Tabularla Mücüdele İçin 25-26 Ekim'de Antalya'da Yardımsever süpermodel Natalia Vodianova Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) ile birlikte 25-26 Ekim tarihlerinde Ant..
Kudrin: Ticaret Savaşları Nedeniyle Zarar Gören ABD Olacak Rusya Sayıştay Başkanı Aleksey Kudrin, ABD ile Çin arasındaki ticaret savaşı nedeniyle küresel ekonominin çok fazla etkilenmeyeceğin..
Anastasiadis: Yeni Müzakerede Başarısızlık Çok Kötü Olur
Anastasiadis: Yeni Müzakerede Başarısızlık Çok Kötü Olur
GÜNEY Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) lideri Nikos Anastasiadis, Kıbrıs'ta başlayacak yeni müzakerede başarısızlığın, zemini tamamen değiştirebileceğini ve gerek müdahillerden gerekse ilgilenenlerden başka görüşler...
Süper Model Vodainova 'Tabularla Mücüdele' İçin 25-26 Ekimde Antalyada
Süper Model Vodainova "Tabularla Mücüdele" İçin 25-26 Ekim'de Antalya'da
Yardımsever süpermodel Natalia Vodianova Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) ile birlikte 25-26 Ekim tarihlerinde Antalya'da, tabularla mücadele ve kadınları güçlendirme amacıyla sürdürülebilir çözümler bulmayı...
Koreli Liderlerin Görüşmesine Çin'den Destek Çin, Kuzey Kore ve Güney Kore liderleri arasında bugün yapılan görüşmeyi memnuniyetle karşıladıklarını açıkladı.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum Moskova'da Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Proestate Gayrimenkul Emlak Yatırım Fuarı için geldiği Moskova'da Rus Mevkidaşı Vladimir Yakuşev ile görüşm..
Çipras AB Gayri Resmi Zirvesi İçin Avusturya'ya Gidiyor Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, Avrupa Birliği (AB) gayriresmi Zirve Toplantısı'na katılmak üzere bugün Avusturya'nın Salzburg ken..
Pyonyang'da Üçüncü Tarihi Zirve Güney Kore Devlet Başkanı Moon Jae-in ve Kuzey Kore lideri Kim Jong Un, üçüncü kez bir araya geldi.
Modern Bir 'Peri Masalı': Karısıyla Tanıştığı Gün Şeftali Fidanı Dikti, Dokuz Yıl Sonra Oğulları... ABD'de karısıyla tanıştığı gün 'Bir gün bu ağaçtan şeftali yiyeceğiz' diyerek bir ağaç dike..
Trump: Kuzey Kore Nükleer Denetime İzin Verdi, Çok Heyecan Verici ABD Başkanı Donald Trump, Kuzey Kore lideri Kim Jong Un'un "nükleer denetime izin" vermesini ve ve füze fırlatma rampasının k..
Üç Çinli Turist Otelden Atıldı: İsveç'i İnsan Hakları İhlaliyle Suçlayan Çin Özür Talep Etti. İsveç'in başkenti Stockholm'de üç Çinli turistin giriş saatinden önce gelmesi nedeniyle otelden p..
ABD'li Komutan: İdlib Anlaşması Kalıcı Olursa Destekleriz ABD'nin, Irak ve Suriye'de IŞİD'e karşı yürütülen Doğal Kararlılık Operasyonu Sözcüsü Albay Sean Ryan, Türkiye ve Rusya arasında varı..
K. Kore'de Tarihi Zirve: Bir Füze Fırlatma Rampası Sökülüyor Güney Kore Cumhurbaşkanı Moon Jae-in, Kuzey Kore lideri Kim Jong Un'un, bir nükleer motor test sahasını ve bir füze fırlatma rampa..
BM'den Libyalı Taraflara "Ateşkese Uyun" Çağrısı Birleşmiş Milletler Libya Destek Misyonu (UNSMIL), Libya'da yaklaşık iki hafta süren ateşkesin ardından önceki gün başkent Trablus'ta çıkan ça..
» 1 2