17 Eylül 2018 Pazartesi Günü Politika Haberleri

17 Eylül 2018 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ak Partili Turan: Hiç Kimsenin Bize Twitter'dan Ayar Vermeye Hakkı ve Haddi Yoktur ÇANAKKALE Cumhuriyet Meydanı'nda kutlanan 23'üncü Ahilik Haftası programına katılan AK Parti Grup Başkanveki..
İdlib'e Yönelik Mutabakat Zaptı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Türkiye ve Rusya arasında İdlib'e yönelik imzalanan mutabakat zaptına ilişkin, "Cumhurbaşkanımızın yaklaşımı ile Türkiye, Suriye m..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Muhalifler Bulundukları Alanda Kalmaya Devam Edecekler'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Muhalifler Bulundukları Alanda Kalmaya Devam Edecekler"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile yaptığı görüşmelerin ardından varılan mutabakata ilişkin, İdlib’te muhaliflerin bulundukları alanda kalmaya devam edeceğini söyledi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "(İdlib'te) Muhalifler Bulundukları Alanda Kalmaya Devam... IHAAW192924-SIY/17-09-2018 - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "(İdlib’te) Muhalifler bulundu..
Erdoğan: "Rusya, İdlib Çatışmasızlık Bölgesine Saldırılmayacağını Temin İçin Gereken Tedbirleri... Erdoğan: "Rusya, İdlib çatışmasızlık bölgesine saldırılmayacağını temin için gereken tedbirl..
Erdoğan: "Suriye'nin Geleceğine Yönelik En Büyük Tehdit İdlib'den Ziyade Fırat'ın Doğusundaki Bu... Erdoğan: "Suriye'nin geleceğine yönelik en büyük tehdit İdlib'den ziyade Fırat'ın doğusunda..
Erdoğan: "(Suriye'de) Muhalifler Bulundukları Alanlarda Kalmaya Devam Edecek. Erdoğan: "(Suriye'de) Muhalifler bulundukları alanlarda kalmaya devam edecek.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İdlib'de Muhaliflerle Rejmin Kontrolü Arasındaki Alanda 'Silahsız Bölge'... IHAAW192702-SIY/17-09-2018 - Cumhurbaşkanı Erdoğan, İdlib’de muhaliflerle rejmin kontrolü ar..
Erdoğan: "(Suriye'de) Muhalifler ve Rejim Kontrolündeki Alanlar Arasında Silahlardan Arındırılmış... Erdoğan: "(Suriye'de) Muhalifler ve rejim kontrolündeki alanlar arasında silahlardan arınd..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'la Ortak Basın Açıklaması Yapan Rusya Devlet Başkanı Putin, İdlib'de 20... IHAAW192140-SIY/17-09-2018 - Cumhurbaşkanı Erdoğan’la ortak basın açıklaması yapan Rusya Devle..
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, "İdlib Konusunda Çok Önemli Mutabakata Vardık" Dedi. IHAAW192145-SIY/17-09-2018 - Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, “İdlib konusunda çok önemli mutabak..
MHP İzmir İl Başkanlığına Veysel Şahin Atandı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanı Necat Karataş'ın istifasının ardından yerine partinin genel merkezi tarafından başkan vekili, b..
Bakan Kasapoğlundan Bandırmaya Spor Salonu ve Havuz Müjdesi
Bakan Kasapoğlu'ndan Bandırma'ya Spor Salonu ve Havuz Müjdesi
Balıkesir’in Bandırma ilçesinde 17 Eylül Üniversitesinin akademik yıl açılışına katılan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, öğrencilere kapalı spor salonu ve yüzme havuzu yapılacağı müjdesini verdi.
Bakan Pakdemirli: 'Kumluca Yangını Kontrol Altında Diyebiliriz'
Bakan Pakdemirli: "Kumluca Yangını Kontrol Altında Diyebiliriz"
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Antalya’nın Kumluca ilçesindeki orman yangınının kontrol altına alındığını söyledi.
Ak Partili Turan: Hiç Kimsenin Bize Twitterdan Ayar Vermeye Hakkı ve Haddi Yoktur
Ak Partili Turan: Hiç Kimsenin Bize Twitter'dan Ayar Vermeye Hakkı ve Haddi Yoktur
ÇANAKKALE Cumhuriyet Meydanı'nda kutlanan 23'üncü Ahilik Haftası programına katılan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Türkiye üzerinde ekonomi üzerinden oynanmak istenen oyuna dikkat...
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Bozkır, KKTC Dışişleri Bakanı Özersay ile Görüştü TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır, KKTC Dışişleri Bakanı Kudret Özersay ile görüştü.
Bakan Pakdemirliden Kumlucadaki Yangına İlişkin Açıklama
Bakan Pakdemirli'den Kumluca'daki Yangına İlişkin Açıklama
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Antalya’nın Kumluca ilçesindeki orman yangınından 70 hektarlık alanın etkilendiğini belirterek, "Yaralı ve can kaybı yok” dedi.
İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Yücel, Adana'da İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ersagun Yücel, partisinin Adana İl Başkanlığını ziyaret etti.
Menderes ve Arkadaşlarının İdamının 57. Yılı Şırnak'ın Silopi ilçesinde bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, darbeciler tarafından 57 yıl önce idam edilen eski Başbakan Adnan Mender..
KKTC Başbakanı Erhürman: "Müzakere Süreci Türkiye ile Birlikte, Yürütülecek" KKTC Başbakanı Tufan Erhürman, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır’ı kabul etti.
Menderes ve Arkadaşlarının İdamının 57. Yılı AK Parti Iğdır İl Başkanlığı, darbeciler tarafından 57 yıl önce idam edilen eski Başbakan Adnan Menderes, çalışma arkadaşları Dışişleri Bakanı Fat..
CHP'li Böke: 'Gelmiştir Satıyorum, Parasını Krize Karşı Kullanıyorum' Diyen İktidara İhtiyaç Var DENİZLİ'ye gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi ve İzmir Milletvekili Selin..
Çıraklık ve Staj Sigortalılık Süresi Sayılsın" Teklifi İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan ile Muğla Milletvekili Metin Ergun, çıraklar ile zorunlu staja tabi tutulan öğrencilerin çırak..
Menderes ve Arkadaşlarının İdamının 57. Yılı AK Parti Muğla İl Başkanlığı, darbeciler tarafından 57 yıl önce idam edilen eski Başbakan Adnan Menderes, çalışma arkadaşları Dışişleri Bakanı Fat..
Turizm Bakanı Mehmet Ersoya Çok Yönlü Tokat Dosyası
Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'a Çok Yönlü Tokat Dosyası
Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dr. Ali Çelik, beraberinde MHP tokat Milletvekili Av Yücel Bulut ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a kentte turizm yatırımı bekleyen bölgelerle alakalı dosya...
AK Parti İl Başkanı Şengül'den Kocaoğlu'na Ziyaret AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu ziyaret etti.
Tayini Çıkan Kaymakam Demirel E Veda Yemeği Yapıldı
Tayini Çıkan Kaymakam Demirel' E Veda Yemeği Yapıldı
İçişleri Bakanlığı’nın 2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Ordu İlinin Kabataş ilçesi Kaymakamlığı’na atanan Yenice Kaymakamı Muhammet Fatih Demirel için Beste Düğün Salonu’nda bir veda yemeği...
İyi Parti'li Nuhoğlu: Mahalli Seçimlerde İttifak Yapılabilmesi İçin Yasal Düzenleme Gerek İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayrettin Nuhoğlu, ittifakla ilgili mevcut yasanın genel seçimle il..
19 Eylül Gaziler Günü Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kasımi: "Suriye'nin İdlib Operasyonuna Katılmayacağız" İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Behram Kasımi, Suriye’nin İdlib operasyonuna katılmayacaklarını söyledi.
Bakan Soylu, Suç Oranlarında Yaşanan Azalmalara İlişkin Rakamları Paylaştı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "2017-2018 yıllarının ilk 8 ayları kıyaslandığında görüyoruz ki yankesicilik olaylar..
CHP'li Öztrak: Orta Vadeli Programı 10 Gün Geciktirmeyi Göze Alabiliyorlar - CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Orta Vadeli Programa ilişkin, "Herkesin beklediği Orta Vadeli Programı 10 gün gecik..
CHPli Antmenden, Bakan Güle Soru Önergesi
CHP'li Antmen'den, Bakan Gül'e Soru Önergesi
MERSİN'de CHP'li Milletvekili Alpay Antmen, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'e, "Yargının işleyişinin hızlandırılması için ne gibi iş ve işlemler yapmayı düşünüyorsunuz? Mahkeme hakimlerinin olur olmaz zamanda izin alması...
CHP Sözcüsü Öztrak: 'Ekonomide Tüm Göstergeler Hızla Kötüye Doğru Gidiyor'
CHP Sözcüsü Öztrak: "Ekonomide Tüm Göstergeler Hızla Kötüye Doğru Gidiyor"
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, “Ekonomide tüm göstergeler hızla kötüye doğru gidiyor.
Menderes ve Arkadaşlarının İdamının 57. Yılı Darbeciler tarafından 57 yıl önce idam edilen eski Başbakan Adnan Menderes, çalışma arkadaşları Dışişleri Bakanı Fatin Rüştü Zorlu ve Maliye Bakan..
Eğitim, Üretim Ekonomisini Destekleyecek Biçime Dönüştürülmeli" Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, "Eğitim süreci diploma ve belge biriktirmek suretiyle toplumsal hiyerar..
İyi Partili Erozan: AK Parti ve MHP ile İş Birliği Yapamayacağız
İyi Parti'li Erozan: AK Parti ve MHP ile İş Birliği Yapamayacağız
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kamil Erozan, gazetecilerin, yerel seçimde ittifak yapıp yapmayacaklarına ilişkin sorusu üzerine "AK Parti ve MHP ile iş birliği yapamayacağımızı herhalde tahmin edersiniz.
Adnan Menderes Mardinde Anıldı
Adnan Menderes Mardin'de Anıldı
AK Parti Mardin İl Başkanlığı, eski Başbakan Adnan Menderes’i idam edilişinin yıldönümünde andı.
CHP Myk Toplantısı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, ekonomiye ilişkin, "Bu Orta Vadeli Program eğer aspirin tedavisi ve pansumandan ibaret olursa, bu milletimize çok ..
Menderes ve Arkadaşlarının İdamının 57. Yılı
Menderes ve Arkadaşlarının İdamının 57. Yılı
AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı, darbeciler tarafından 57 yıl önce idam edilen eski Başbakan Adnan Menderes, çalışma arkadaşları Dışişleri Bakanı Fatin Rüştü Zorlu ve Maliye Bakanı Hasan Polatkan'ı andı.
Sakarya İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Nuhoğlu Mahalli Seçimlerde İttifak Yapılabilmesi İçin... İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayrettin Nuhoğlu, şuandaki mevcut ittifak yasasının mille..
» 1 2 3