17 Eylül 2018 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri
CANLI YAYIN: Ekrem İmamoğlu Yönetimindeki İlk İBB Meclis Toplantısı Canlı Yayınlanıyor.

17 Eylül 2018 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası Düşüşle Kapandı
New York Borsası Düşüşle Kapandı
New York borsası, ABD Başkanı Donald Trump'ın Çin'e 200 milyar dolarlık ek gümrük vergisi getirmesi beklentisiyle haftanın ilk işlem gününü kayıplarla tamamladı.
New York Borsası Düşüşle Kapandı NEW New York borsası, ABD Başkanı Donald Trump'ın Çin'e 200 milyar dolarlık ek gümrük vergisi getirmesi beklentisiyle haftanın ilk işlem gününü kayıplarla tam..
Bloomberg Küresel İş Forumu 26 Eylülde Düzenlenecek
Bloomberg Küresel İş Forumu 26 Eylül'de Düzenlenecek
Michael R. Bloomberg, "26 Eylül Çarşamba günü düzenlenecek Bloomberg Küresel İş Forumu, ülke liderleriyle iş dünyasını bir araya getirecek, küresel ticaret ve ekonomik gelişmeyi destekleyecek.
Hazine ve Maliye Bakanlığından Dövizli Sözleşmelere İlişkin Açıklama
Hazine ve Maliye Bakanlığından Dövizli Sözleşmelere İlişkin Açıklama
Hazine ve Maliye Bakanlığı, döviz üzerinden yapılan sözleşmelerin Türk lirasına çevrilmesine ilişkin Cumhurbaşkanı kararı hakkındaki düzenlemelerin yalnızca Türkiye'de yerleşik kişiler arasında yapılan sözleşmeleri...
Benzin ve Motorine İndirim Pompadan Döndü
Benzin ve Motorine İndirim Pompadan Döndü
Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası tarafından yapılan açıklamada akaryakıt ürünlerine indirim yapıldığı duyuruldu.
Hazine ve Maliye Bakanlığından Dövizli Sözleşmelere İlişkin Açıklama Hazine ve Maliye Bakanlığı, döviz üzerinden yapılan sözleşmelerin Türk lirasına çevrilmesine ilişkin Cumhurbaşkanı kararı ..
Hisarcıklıoğlu: Dünyada Ekonomik Yarış Şehirler İçinde Başladı TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Dünyada ülkeler arasında ekonomik yarış bitti, şehirler..
Bakanlıktan "Dövizle Sözleşme" Açıklaması Hazine ve Maliye Bakanlığından, menkul ve gayrimenkul alım satımı ile kiralama sözleşmelerinde bedellerin döviz cinsinden ya da dövize endeksli karar..
Türk Özel Sektörü Olarak Üstesinden Geleceğiz" Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Biz son 25 yıldır bir sürü kriz atlattık, bunu da atlatacağız. Bu kesinlikle a..
Trump, Çin'le Ticaret Müzakerelerinde Tatmin Olmadı" NEW Beyaz Saray Ekonomik Konseyi Başkanı Larry Kudlow, ABD Başkanı Donald Trump'ın Çin'le yürütülen ticaret müzakerelerinde "tatmin olmadı..
Avrupa Borsaları İtalya Hariç Düşüşle Kapandı
Avrupa Borsaları İtalya Hariç Düşüşle Kapandı
Avrupa borsaları günü karışık seyirle tamamladı.
Avrupa Borsaları İtalya Hariç Düşüşle Kapandı Avrupa borsaları günü karışık seyirle tamamladı.
Hisarcıklıoğlu: Dünyada Ekonomik Yarış Şehirler İçinde Başladı TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Dünyada ülkeler arasında ekonomik yarış bitti, şehirler..
3d Baskı Sürecini Volkswagen Hızlandırıyor
3d Baskı Sürecini Volkswagen Hızlandırıyor
CARMEDYA.COM – Volkswagen’in, geliştirilmesinde ve pazara sunulmasında HP ve GKN ile iş birliği yaptığı, daha basit ve hızlı “HP Metal Jet” işlemi, 3D baskı sürecini hızlandırıyor.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 774 milyar lira olarak hesaplandı.
Yapı ve Gayrimenkul Fuarları İnşaat Sektörünü Ortadoğu ve Afrikaya Açacak
Yapı ve Gayrimenkul Fuarları İnşaat Sektörünü Ortadoğu ve Afrika'ya Açacak
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ve TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi destekleriyle AKORT Fuarcılık tarafından ilk defa gerçekleştirilecek olan İnşaat, Yapı ve Gayrimenkul Fuarları Türk inşaat sektörünü...
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Manisa Ticaret Borsası Manisa Ticaret Borsası'nda 10 numara kalitedeki çekirdeksiz kuru üzümün kilogramı 9,40 liradan satıldı.
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
BDDK Swap Hesaplamasında Dikkate Alınacak Oranları Yükseltti Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) yüzde 25 sınırlamasına dahil edilen swap ve benzeri işlemlerin hesaplanmasında 90 ..
Piyasalar – Borsa İstanbul Endeksi Günü Yüzde 0.43 Düşüşle Kapadı Haftaya yüzde 0.3 artışla 94 bin 477 puandan başlayan Borsa İstanbul Endeksi (BİST100), günü yüzde 0.43 düşüşle 94 bin 348 pu..
Yerel Yönetimin Kalkınmadaki Rolü" Konferansı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Dünyada ülkeler arasında ekonomik yarış bitti, şehirler içinde başladı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 411,98 puan azalışla 94.347,66 puandan kapandı.
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 0,43’lük düşüşle tamamladı.
Borsa, Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,43 değer kaybıyla 94.347,66 puandan tamamladı.
Türkiye Rallisi'nde Michelin Ltx Force Lastikleri Gücünü İspatladı Michelin, Türkiye Rallisi için sert hamurlu Michelin LTX Force H4 ve orta hamurlu Michelin LTX Force M6 olmak üzere iki çeşi..
Ecb Yeni 100 ve 200 Euroluk Banknotları Tanıttı Avrupa Merkez Bankası (ECB), 28 Mayıs 2019 tarihinde dolaşıma girecek yeni 100 ve 200 euroluk banknotları tanıttı.
Ahlatçı Yatırım: Ecb Başkanı Draghi ve Pmı Verileri Ön Planda Ahlatçı Yatırım'ın "Bu Hafta, Küresel Piyasalarda ECB Başkanı Draghi'nin Açıklamaları ve Öncü PMI Verileri Ön Planda.
» 1 2 3 4 5 6 7 8