16 Eylül 2018 Pazar Günü Politika Haberleri

16 Eylül 2018 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cumhurbaşkanı Erdoğan Nikah Şahidi Oldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan Nikah Şahidi Oldu
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, İBB Başkan Birinci Başkan Vekili Ahmet Selamet'in oğlu Furkan ile Fatma Okutan'ın düğününe katıldı.
ABD Fkö Komisyon Başkanı Zumlut ve Ailesinden Ülkeyi Terk Etmesini İstedi ABD’nin, Filistin Kurtuluş Örgütü (FKÖ) Komisyon Başkanı Büyükelçi Hüsam Zumlut ve ailesinden ülkeyi terk etmelerini ..
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ”Türkiye, vakit geçirmeksizin eğitim politikalarını Atatürk ilke ve devrimleri, cumhu..
AK Partili Savaş, Adnan Menderesi Andı
AK Parti'li Savaş, Adnan Menderes'i Andı
AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, demokrasi şehidi merhum Başbakan Adnan Mederes’in ölüm yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
CHP'den Yeni Havalimanına İlişkin Araştırma İstemi CHP, İstanbul'da 29 Ekim'de açılacak yeni havalimanının inşaat çalışmalarında yaşanan iş kazalarının nedenlerinin belirlenmesi, çalışanların..
Kılıçdaroğlu'ndan "Tarık Akan" Paylaşımı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türk sinemasının usta isimlerinden Tarık Akan'ı vefatının ikinci yılında, saygı ve özlemle andığını bildirdi.
Kılıçdaroğlu'dan "Yeni Eğitim Öğretim Yılı" Mesajı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Türkiye, vakit geçirmeksizin eğitim politikalarını Atatürk ilke ve devrimleri, cumhuriyet değerleri ı..
Ticaret Bakanı Pekcan'dan 31. Ahilik Haftası Mesajı Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Bu yıl 17-23 Eylül tarihleri arasında 31’incisini kutladığımız Ahilik Haftası ile Ahilik kültürümüz yeniden ..
MHP'den "Alaattin Çakıcı" Açıklaması MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "Türkiye'nin bunca derdi varken, Alaattin Çakıcı konusunun hayat memat ve prestij meselesi, kavga vasıtası halin..
AK Parti Van İl Başkanı Kentin Sorunlarını Cumhurbaşkanı Erdoğana Aktardı
AK Parti Van İl Başkanı Kentin Sorunlarını Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Aktardı
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Ankara’da katıldığı il başkanları toplantısında Van’ın sorun ve sıkıntılarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a aktardı.
MHP'li Yalçın: "Sağlık Bakanlığının Sorunlu ve Seviyesiz Üslubu Fevkalade Rahatsız Edici" MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "Devlet Bahçeli’nin bahse konu açıklamasına durup düşünmede..
Tüm Engellemelere Rağmen Durmayacağız" AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, döviz kurundaki hareketliliğin her alanda millileşme hamlesini güçlendirerek değerlendirilmesi gerektiğini kayd..
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yılmaz, Kastamonuyu Ziyaret Etti
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yılmaz, Kastamonu'yu Ziyaret Etti
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ı makamında ziyaret etti.
Menderes ve Arkadaşlarının İdamının 57. Yılı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Her darbe katliamdır.
Fransa'daki Skandal Karara Tepkiler Büyüyor Fransa’da "İslamiyet’in devlet tarafından şekillendirilmesi" gibi skandal bir uygulamayı öngören ve İslam dünyasından büyük tepki çeken proje, gele..
Destici: İdlib Düşerse Türkiyenin Afrinden Çekilmesini İsteyecekler
Destici: İdlib Düşerse Türkiye'nin Afrin'den Çekilmesini İsteyecekler
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, İdlib'in bugün kuşatma ve katliamla karşı karşıya olduğunu belirterek, "Şu anda eğer İdlib düşerse yarın Afrin'i isteyecekler ve Türkiye'nin Afrin'den de çekilmesini isteyecekler" dedi.
TRT'nin Çerkezce Yayın Yapmasını İstiyoruz" Kayseri'deki Çerkezler, TRT'nin Çerkezce yayın yapan kanal açması için yürüyüş düzenledi.
Oktay, Altınköy Açık Hava Müzesi'ni Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Altınköy Açık Hava Müzesi'ni ziyaret etti, vatandaşlarla buluştu.
Bingölde 33 İyi Partili İstifa Etti
Bingöl'de 33 İyi Partili İstifa Etti
İYİ Parti Genç İlçe Başkanı Kadri Artar ile birlikte 33 yönetim kurulu üyesi istifa etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin Soçi'de Görüşecekler CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, yarın Rusya Federasyonu'nun Soçi şehrine günübirlik bir çalışma ziyareti gerçekleştirerek, burada Rusya..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya'ya Gidiyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın Rusya’ya günübirlik bir çalışma ziyareti gerçekleştirecek.
AK Parti 26. Dönem Kastamonu Milletvekili Murat Demir;
AK Parti 26. Dönem Kastamonu Milletvekili Murat Demir;
AK Parti 26. Dönem Milletvekili Murat Demir, yaklaşan yerel seçimlerde hiçbir ilden veya ilçeden aday adayı olmayacağını açıklarken, partisinin vereceği görevlerden de kaçınmayacağını kaydetti.
Cumhurbaşkanlığı'ndan, Erdoğan'nın, Soçi'ye Yapacağı Çalışma Ziyaretine İlişkin Açıklama CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'nın, 17 Eylül'de Rusya Federasyonu Soçi'ye yapacağı çalışma ziyaret..
CHP'li Torun'dan "Karma Eğitim" Değerlendirmesi CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, karma eğitimle ilgili iddialara ilişkin, "Çağdaş eğitimi daha da geliştirmemiz gerekirken şimdi de bil..
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu: 'Adaylık Konusunda Kafam Net Değil'
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu: "Adaylık Konusunda Kafam Net Değil"
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yerel seçimlerde aday olup olmayacağına ilişkin, "Aday olsam da olmasam da partim için çalışacağım. Adaylık konusunda kafam net değil; gidip geliyorum, bakıyorum" dedi.
AK Parti Hatay Genişletilmiş İl Danışma Meclis Toplantı AK Parti Hatay Genişletilmiş İl Danışma Meclis Toplantısı yapıldı.
Menderes ve Arkadaşlarının İdamının 57. Yılı İstanbul Valisi Vasip Şahin, 27 Mayıs 1960'ta Adnan Menderes'in demokrasi mücadelesini hazmedemeyip milletin siyasi tercihlerini hiçe sayan darbec..
CHP'li İlgezdi'den Eğitim Sistemine Eleştiri CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, "Kayıp Nesiller Projesi olarak tarihe geçen 4+4+4 sistemi, okullaşma oranına darbe vurmaya devam ..
Üniversite Güvenlik Toplantısı Gerçekleştirildi
Üniversite Güvenlik Toplantısı Gerçekleştirildi
Üniversite Güvenlik Toplantısı, Vali Enver Ünlü’nün başkanlığında, Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, İl Emniyet Müdürü Melih Ekici, İl Jandarma Komutanı Hakan Başakçı ve ilgililerin katılımıyla...
Vali Pehlivan, İl Jandarma Komutanı Bilgiçi Ziyaret Etti
Vali Pehlivan, İl Jandarma Komutanı Bilgiç'i Ziyaret Etti
Vali Ali Hamza Pehlivan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Halil Murat Bilgiç’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Erdoğan'dan Menderes, Zorlu ve Polatkan'ın İdam Edilmelerinin Yıldönümü Mesajı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 17 Eylül Adnan Menderes ile Fatin Rüştü Zorlu ve Hasan Polatkan'ın idam edil..
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Gençler, birbirinizle rekabet etmek için değil başka ülkelerin gençleriyle rekabet etmek i..
Erdoğan: Menderes'i Haksız ve Hukuksuz Bir Şekilde Yargılayanlar Milletimin Vicdanında Mahkûm... CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Provokasyonlarıyla 27 Mayıs darbesine zemin hazırlayanlar..
Menderes ve Arkadaşlarının Verdiği Mücadele..."
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçerek tarihin en büyük yönetim reformunu gerçekleştiren Türkiye, Menderes ve arkadaşlarının canları pahasına verdiği demokrasi...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Menderes ve Arkadaşlarının İdam Edilmesinin Yıl Dönümü Nedeniyle Mesaj... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Yeni eğitim-öğretim yılında da, günün ihtiyaçlarını, gelişen teknolojileri ve milletimizin bekle..
Menderes, Zorlu ve Polatkan'ın İdam Edilişinin 57. Yılı Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçerek, tarihin en büyük yönet..
Aydın Mhp, Adnan Menderesi Unutmadı
Aydın Mhp, Adnan Menderes'i Unutmadı
AYDIN (İHA) – MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, demokrasi şehidi merhum Başbakan Adnan Menderes’in idam edilişinin yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
İyi Parti Türkiye Turuna Çıkacak İYİ Parti Mersin İl Başkanı Servet Koca, parti genel merkezinin belirlediği komisyonların, 17 Eylül itibarıyla "İYİ'ler Kervanı Yolda" sloganıyla Türkiye turu..
Oktay, Utikad Heyetini Kabul Etti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği (UTİKAD) Başkanı Emre Eldener ve beraberindeki heyeti kab..
Belçikada Belediye Meclis Adayının Türkçe Seçim Kampanyasına Tepki
Belçika'da Belediye Meclis Adayının Türkçe Seçim Kampanyasına Tepki
Belçika’nın Aalst kentinde belediye meclis adayı Fatma Yıldız’ın Türkçe seçim kampanyası yapması tepkilere neden oldu.
AK Parti Adana İl Başkanı Yeni: "Önceliklerimizden Biri de Eğitim" AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, "Eğitim, okuyan, araştıran, geleceğe dair hedefleri ve iddiaları olan bir nesle sahip..
» 1 2