15 Eylül 2018 Cumartesi Günü Politika Haberleri

15 Eylül 2018 Cumartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Bursada (5)
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Bursa'da (5)
DÜĞÜN TÖRENİNE KATILDIGemlik'te 3'üncü Cumhurbaşkanı Celal Bayar'ın anıt mezarını ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ardından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa...
Kılıçdaroğlu ve İnce Nikahta Buluştu
Kılıçdaroğlu ve İnce Nikahta Buluştu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve eski Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'in kızının nikahında buluştu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Azerbaycan Halkından Sevgi Seli BAKÜ (İHA) – Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sevgilerini gösteren Azerbaycan halkı sloganlar atıp Türk bayrakları salladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zeytinburnu Sahilinde Vatandaşlarla Sohbet Etti Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zeytinburnu Sahili'nde vatandaşlarla sohbet etti.
Kılıçdaroğlu ve İnce Nikahta Buluştu
Kılıçdaroğlu ve İnce Nikahta Buluştu
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve eski Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in kızının nikahında buluştu.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Bursa'da (Ek) KILIÇDAROĞLU, CELAL BAYAR'IN MEZARINI ZİYARET ETTİCHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Bursa programı kapsamında İznik ve Orhangazi ilçelerinin ardınd..
Maruz Kaldığımız Saldırılar Başarıyla Bertaraf Edilmiştir'
Maruz Kaldığımız Saldırılar Başarıyla Bertaraf Edilmiştir"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, "Ekonomimiz ehil ellerde, çok hızlı olarak önlemlerimiz alınıyor ve bu süreçte maruz kaldığımız saldırılar başarıyla bertaraf edilmiştir.
Kılıçdaroğlu'ndan Celal Bayar'ın Mezarına Ziyaret CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa'nın Gemlik ilçesinde bulunan Türkiye Cumhuriyeti'nin 3. Cumhurbaşkanı Celal Bayar'ın anıt mezarın..
Şehirlerimiz Kültürel Zenginliğiyle Ayağa Kalkıyor" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Şehirlerimiz kimliklerini hatırlıyor, kim olduğunu hatırlıyor, karakterini hatırlıyor.
Kılıçdaroğlu, Celal Bayarın Kabrini Ziyaret Etti
Kılıçdaroğlu, Celal Bayar'ın Kabrini Ziyaret Etti
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 3. Cumhurbaşkanı Celal Bayar’ın kabrini ziyaret etti.
Kılıçdaroğlu'ndan Celal Bayar'ın Mezarına Ziyaret CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa'nın Gemlik ilçesinde bulunan Türkiye Cumhuriyeti'nin 3. Cumhurbaşkanı Celal Bayar'ın anıt mezarın..
Bulgaristan Cumhurbaşkanı Yardımcısı'ndan Sığınmacı Teşekkürü -1 BULGARİSTAN Cumhurbaşkanı Yardımcısı Iliana Yotova, Türkiye'de 3.5 milyonun üzerinde Suriyeli sığınmacı olduğunu ifade ederek,..
Bulgaristan Cumhurbaşkanı Yardımcısı'ndan Sığınmacı Teşekkürü BULGARİSTAN Cumhurbaşkanı Yardımcısı Iliana Yotova, Türkiye'de 3.5 milyonun üzerinde Suriyeli sığınmacı olduğunu ifade ederek, "B..
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Bursa'da (9) 'ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE TABLO DAHA DA AĞIRLAŞACAK'CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İznik'ten Orhangazi ilçesine geçti.
Yeni Bir Bahar Hareketine İhtiyacımız Var'
Yeni Bir Bahar Hareketine İhtiyacımız Var"
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Türkiye'nin aklı başında, güzel bir bahar temizliği yapma fırsatı var. Türkiye'yi bu hale getirenleri şöyle bir temizleyelim. Yeni bir bahar hareketine ihtiyacımız var. Bunu yapmak...
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Bursa'da (7) 'ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE TABLO DAHA DA AĞIRLAŞACAK'CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İznik'ten Orhangazi ilçesine geçti.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Bursa'da (6) 'ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE TABLO DAHA DA AĞIRLAŞACAK'CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İznik'ten Orhangazi ilçesine geçti.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Bursada (3)
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Bursa'da (3)
'ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE TABLO DAHA DA AĞIRLAŞACAK'CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İznik'ten Orhangazi ilçesine geçti.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Cumhurbaşkanımız İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduktan sonra milletten gelen kayna..
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Bursa'da (5) 'HERKESİN KARNININ DOYDUĞU BİR TÜRKİYE'CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İznik ilçesinde STK temsilcileri, muhtarlar, kanaat önderleri ve part..
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal: 'Allahın İzniyle İstikbal Bu Milletin Olacaktır'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünal: "Allah'ın İzniyle İstikbal Bu Milletin Olacaktır"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, “Türkiye’ye güvenelim, Allah’ın izniyle istikbal bu milletin olacaktır” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bakan Pakdemirli'ye Taziye Telefonu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kayınpederini kaybeden Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’yi arayarak başsağlığı diledi.
Muş'ta İyi Parti'den İstifa Muş'ta İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Basri Gündoğdu, İl Yönetim Kurulu Üyesi Seyithan Keser ile 20 kişi, partilerinden istifa etti.
Bulgaristan Cumhurbaşkanı Yardımcısından Sığınmacı Teşekkürü
Bulgaristan Cumhurbaşkanı Yardımcısı'ndan Sığınmacı Teşekkürü
BULGARİSTAN Cumhurbaşkanı Yardımcısı Iliana Yotova, Türkiye'de 3.5 milyonun üzerinde Suriyeli sığınmacı olduğunu ifade ederek, "Biliyoruz ki 3.5 milyonun üzerinde sığınmacı var ve siz bu konuda da biz Avrupa Birliği...
Kılıçdaroğlu: 'Yeni Bir Bahar Temizliğine İhtiyacımız Var'
Kılıçdaroğlu: "Yeni Bir Bahar Temizliğine İhtiyacımız Var"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mart ayında yapılacak mahalli seçimlere ilişkin, “Türkiye’nin aklı başında bir bahar temizliği yapma fırsatı var. Önümüzdeki yerel seçimlerde bahar...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye Azerbaycan'ın Sadece Siyasi ve Askeri Değil, Ticari, Ekonomik,... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye, Azerbaycan’ın sadece siyasi ve askeri değil, ti..
Eğitimci Mehmet Bilici, AK Partiden Van Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı
Eğitimci Mehmet Bilici, AK Parti'den Van Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı
Eğitimci Mehmet Bilici, Adalet ve Kalkına Partisi (AK Parti) Van Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.
AK Parti Milletvekilleri Atso Yönetimiyle Bir Araya Geldi
AK Parti Milletvekilleri Atso Yönetimiyle Bir Araya Geldi
AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, İbrahim Halil Fırat ve Yakup Taş Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Bursa'da (4) 'HERKESİN KARNININ DOYDUĞU BİR TÜRKİYE'CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İznik ilçesinde STK temsilcileri, muhtarlar, kanaat önderleri ve part..
CHP Heyeti Kurumlarda Temasta Bulundu
CHP Heyeti Kurumlarda Temasta Bulundu
CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere ve İl Başkanı Deniz Çakmak, kamu kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek çeşitli temaslarda bulundu.
Bakan Soylu, Erzurum'da Bölge Güvenlik Toplantısı'na Katıldı İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Erzurum'da düzenlenen 'Bölge Güvenlik Toplantısı'na katıldı.
İş Adamı Güler, Çine Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı
İş Adamı Güler, Çine Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı
Demokrasinin kalesi Aydın’da yerel seçim hareketliliği başladı.
Bakü'nün Kurtuluşunun 100. Yıl Dönümü Töreni Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yukarı Karabağ sorununun çözülmesinin, Ermenistan ile ilişkilerin düzelmesinin olmazsa olmaz şartı old..
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Bursa'da (3) 'HERKESİN KARNININ DOYDUĞU BİR TÜRKİYE'CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İznik ilçesinde STK temsilcileri, muhtarlar, kanaat önderleri ve part..
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Bursa'da (2) 'HERKESİN KARNININ DOYDUĞU BİR TÜRKİYE'CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İznik ilçesinde STK temsilcileri, muhtarlar, kanaat önderleri ve part..
Irak Meclisi Yeni Başkanını Seçti Irak Meclisinde bugün yapılan oylamada en çok oyu alan Muhammed Halbusi yeni Meclis Başkanı oldu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye ve Azerbaycan Kemik Kardeştir'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye ve Azerbaycan Kemik Kardeştir"
Bakü’nün kurtuluşunun 100’üncü yıldönümü dolayısıyla Azerbaycan’a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye’nin Azerbaycan’ı ilk tanıyan ülke olması tesadüf değildir, kemik kardeşliğin bir sonucu olmuştur" dedi.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Bursa'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa programı kapsamında İznik'e geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kafkas İslam Ordusu'nun teşkilinin ve Bakü'nün kurtuluşunun 100. yıldönümü vesilesiyle düzenlenecek törenlere katılmak..
Kılıçdaroğlu: 'Türkiye Bir Ekonomik Krizle Karşı Karşıya'
Kılıçdaroğlu: "Türkiye Bir Ekonomik Krizle Karşı Karşıya"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Türkiye bir ekonomik krizle karşı karşıya" dedi.
» 1 2