14 Eylül 2018 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

14 Eylül 2018 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası "Karışık" Kapandı NEW New York borsası, haftanın son işlem gününü "karışık" seyirle tamamladı.
Trump'tan Çin'e 200 Milyar Dolar Ek Vergi ABD Başkanı Donald Trump’ın Çin’e 200 milyar dolarlık ek vergi koymaya hazırlandığı iddia edildi.
Galatasaraydan Farklı Galibiyet
Galatasaray'dan Farklı Galibiyet
Galatasaray, sahasında karşılaştığı Kasımpaşa'yı 4-1 mağlup etti.
Tekrar Paris Anlaşması'na Girebiliriz" SAN ABD Eski Başkan Yardımcısı Al Gore, Paris Anlaşması'nın sanılanın aksine önemini kaybetmediğini belirterek, "Anlaşma ile 195 ülke tarihte ilk defa k..
Oecd'den 2008 Finansal Krizi İtirafı Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı (OECD) Genel Sekreteri Angel Gurria, 2008 finansal krizi öncesi küresel ekonominin eskisinden daha iyi olduğunu s..
Bitkisel Orman Atıkları Enerji ve Gübreye Dönüşecek
Bitkisel Orman Atıkları Enerji ve Gübreye Dönüşecek
Eskişehir Orman Fidanlığı ve yerleşkesindeki Biyoyakıt Tesisi'nde orman atıkları enerji ve gübreye dönüşecek.
ABD'de Petrol Sondaj Kulesi Sayısı Arttı NEW ABD'nin petrol endüstrisinin görünümü ve kısa dönem ham petrol üretimi hakkında gösterge kabul edilen petrol sondaj kulesi sayısında bu hafta artı..
Trump, Çin'e 200 Milyar Dolarlık Verginin Daha Uygulanması Talimatını Verdi ABD Başkanı Donald Trump, Çin'den ithal edilen 200 milyar dolarlık ürüne yönelik yeni gümrük tarifelerinin uygulama..
Trump, ABD Halkına Yalan Söylüyor" SAN ABD Eski Dışişleri Bakanı John Kerry, dünyanın iklim değişimiyle mücadelede küresel anlamda ihtiyaç duyulandan çok uzak bir noktada olduğunu belirterek,..
Beypazarı'nda Cevizli Sucuk Yapımı Beypazarı Tarım ve Orman Müdürü Yavuz Ekici, "Üzüm bağlarımızın çoğunluğu Macun köyümüz başta olmak üzere cevizli sucuk imalatında kullanılıyor.
Avrupa Borsaları Artışla Kapandı
Avrupa Borsaları Artışla Kapandı
Avrupa borsaları günü yükselişle tamamladı.
Hisarcıklıoğlu'ndan "Bugün Türkiye'ye Yatırım Yapanlar, Yarının Kazananları Olacak" Mesajı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye ve Almanya'nın Avrup..
Avrupa Borsaları Artışla Kapandı Avrupa borsaları günü yükselişle tamamladı.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 777 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Rekabet Kurulu, Sahibinden'in Savunmasını Alacak Rekabet Kurulu Sahibinden Bilgi Teknolojileri Paz. ve Tic. AŞ'nin sözlü savunmasını alacak.
Bu Hafta Yatırım Araçlarından Tek Kazandıran Borsa Oldu Haftalık bazda Borsa İstanbul'da (BIST) işlem gören hisse senetleri ortalama yüzde 1,59 değer kazandı, altın yüzde 4,43, avro yüzde 4,1..
Borsa Haftayı Yükselişle Tamamladı
Borsa Haftayı Yükselişle Tamamladı
Borsa, haftanın son iş gününü yüzde 0,36’lık yükselişle tamamladı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 340,49 puan artışla 94.759,64 puandan kapandı.
Borsa, Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,36 değer kazancıyla 94.759,64 puandan tamamladı.
Hazine Gelecek Hafta İhale Düzenleyecek Hazine, gelecek hafta tahvil ihalesi gerçekleştirecek.
Alt Yapı Çalışmaları Devam Ediyor
Alt Yapı Çalışmaları Devam Ediyor
Karabük Belediyesi tarafından sürdürülen altyapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Emtia Piyasaları – Petrol Fiyatları Düştü, Metaller Geriliyor – Petrol fiyatları, son dört ayın en yüksek düzeyine yükseldikten sonra, ticaret tartışmalarının ve gelişmekte olan piyasalardaki..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9