14 Eylül 2018 Cuma Günü Dünya Haberleri

14 Eylül 2018 Cuma Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Çevreciler, Kaplumbağaların Yuvası Olan Sahilde 5 Bin Ton Plastik Çöp Topladı
Hindistan'ın çöplerle kaplı plajı, çevrecilerin temizlik projesiyle deniz kaplumbağaları için güvenli bir yuva haline getirildi. Büyük temizlikte 5 bin ton plastik çöp toplandı.
Florence Kasırgası Nedeniyle Anne ve Bebeği Can Verdi -2 Kategori 4 düzeyinden kategori 1 düzeyine gerileyen ve ABD'nin Güneydoğu kıyılarına ulaşan Florence kasırgası can kaybına yol açtı.
Florence Kasırgası Nedeniyle Anne ve Bebeği Can Verdi -1 Kategori 4 düzeyinden kategori 1 düzeyine gerileyen ve ABD'nin Güneydoğu kıyılarına ulaşan Florence kasırgası can kaybına yol açtı.
Florence Kasırgası Can Aldı Kategori 4 düzeyinden kategori 1 düzeyine gerileyen ve ABD'nin Güneydoğu kıyılarına ulaşan Florence kasırgası can kaybına yol açtı.
John Kerry: Trump, ABD Halkını Kandırıyor Ama ABD Halkı Trump'tan Daha Akıllı – ABD eski Dışişleri Bakanı John Kerry, ABD Başkanı Donald Trump'ın Paris Anlaşması'ndan geri çekilmesini sert bi..
Filistin Yönetiminden Kushner'in Açıklamalarına Tepki Filistin yönetimi, ABD Başkanı Donald Trump'ın damadı ve danışmanı Jared Kushner'in, "Filistin yönetiminin, ABD'nin Filistinlilere yöneli..
İdlib'de Binlerce Kişi Protesto Gösterisi Düzenledi Rusya'nın desteğini alan rejim güçlerinin, kırsal bölgelerine havadan ve karadan saldırılar düzenlediği dört milyon sivilin yaşadığı İdlib'..
ABD'nin Filistinlilere Yönelik Yardımları Kesme Kararı ABD Başkanı Donald Trump'ın damadı ve danışmanı Jared Kushner, Filistin yönetiminin, ABD'nin Filistinlilere yönelik yardımları kesme kon..
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Pakistan'da (2) – Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Pakistan Cumhurbaşkanı Arif Alvi, Başbakan İmran Han, Dışişleri Bakanı Şah Mahmud Kureyşi ve Kara Kuvvetleri Ko..
Rusya İdlibde İnsani Koridor Oluşturacak'
Rusya İdlib'de İnsani Koridor Oluşturacak"
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rusya'nın İdlib'de uzlaşma fırsatlarını teşvik etmek için insani koridor oluşturacağını duyurdu.
Lavrov: 'Rusya İdlibde İnsani Koridor Oluşturacak'
Lavrov: "Rusya İdlib'de İnsani Koridor Oluşturacak"
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rusya’nın İdlib’de uzlaşma fırsatlarını teşvik etmek için insani koridor oluşturacağını duyurdu.
İran'da Cuma İmamından Savaş Çığırtkanlığı İran'ın başkenti Tahran'ın geçici cuma imamı Hüccetülislam Kazım Sadıki, cuma hutbesinde "Suriye'nin İdlib ilindeki sivillerin de hedef olacağı sava..
Abd, İki Devletli Çözümü Daha da Zorlu Hale Getiriyor'
Abd, İki Devletli Çözümü Daha da Zorlu Hale Getiriyor"
Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas, Trump yönetiminin Washington'daki Filistin Kurtuluş Örgütü ofisini kapatma kararına ilişkin "ABD, iki devletli çözümü daha da zorlu hale getiriyor" dedi.
Maas: "Abd, İki Devletli Çözümü Daha da Zorlu Hale Getiriyor" Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas, Trump yönetiminin Washington’daki Filistin Kurtuluş Örgütü ofisini kapatma kararına ilişkin ..
Ukraynalı İki Bakan Hakkında Yolsuzluk Soruşturması Ukrayna Adalet Bakanı Pavel Petrenko hakkında, gerçeğe aykırı mal beyanında bulunduğu iddiasıyla soruşturma başlatıldı.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Pakistan'da – Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Pakistan Cumhurbaşkanı Arif Alvi, Başbakan İmran Han, Dışişleri Bakanı Şah Mahmud Kureyşi ve Kara Kuvvetleri Komuta..
Cenevre'deki Suriye Konulu Toplantı Sona Erdi Birleşmiş Milletler (BM) Suriye Özel Temsilcisi Staffan de Mistura'nın, Mısır, Fransa, Almanya, Ürdün, Suudi Arabistan, İngiltere ve ABD'li yetki..
İsrail Geri Adım Attı, Eurovision Kudüs Yerine Tel Aviv'de Yapılacak İsrail, uluslararası tepkilerin ardından 2019 Eurovision şarkı yarışmasının Kudüs yerine Tel Aviv'de yapılmasını kabul ett..
» 1 2