13 Eylül 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

13 Eylül 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Atlanta Fed Başkanı Bostic'ten "Sabırlı" Faiz Artırımı Açıklaması ABD Merkez Bankası'nın (Fed) Atlanta Şubesi Başkanı Raphael Bostic, para politikasında "bekle-gör" yaklaşımını desteklediğini..
New York Borsası Yükselişle Kapandı NEW New York borsasında endeksler, günü kazançlarla tamamladı.
ABD'den Süt Ürünleri İthalatı Devam Ediyor" Tarım ve Orman Bakanlığınca, ABD'den süt ürünleri ithalatının öteden beri yapıldığı ve bu ithalatın 2016 yılında da durmadığı bildirildi.
Tarım Bakanlığından 'Abdden Süt İthali' Haberine Yalanlama
Tarım Bakanlığından "Abd'den Süt İthali" Haberine Yalanlama
Tarım ve Orman Bakanlığı, basında yer alan "ABD'den süt ithali" haberinin gerçeği yansıtmadığını, söz konusu haberle yanlış algı oluşturulmaya çalışıldığını açıkladı.
Tarım Bakanlığından "Abd'den Süt İthali" Haberine Yalanlama Tarım ve Orman Bakanlığı, basında yer alan “ABD’den süt ithali” haberinin gerçeği yansıtmadığını, söz konusu haberle yanlış algı ol..
Yunanistan'da "Kemer Sıkma" Karşıtı Gösteri Yunanistan'ın başkenti Atina'da maaşların artırılması ve çalışma şartlarının iyileştirilmesini isteyen binlerce kişi gösteri düzenledi.
Pompa İstasyonunun Elektriğini Kesen Dedaş'ın Bürosu Mühürlendi -2 BATMAN'ın Beşiri ilçesinde, belediye tarafından 5 yıldır borcu ödenmeyen içme suyu pompa istasyonunun elektriği DEDAŞ tarafı..
Eğitim-Bir-Sen Adana İl Başkanı Sezer Yeniden Aday Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Adana İl Başkanı Mehmet Sezer, 3 Kasım'da yapılacak Olağan Genel Kurul Seçimlerinde yeniden aday olacağını açıkl..
Pompa İstasyonunun Elektriğini Kesen Dedaş'ın Bürosu Mühürlendi BATMAN'ın Beşiri ilçesinde, belediye tarafından 5 yıldır borcu ödenmeyen içme suyu pompa istasyonunun elektriği DEDAŞ tarafında..
Türkiye Kendi Helikopterini Üretebilen 7nci Ülke Oldu
Türkiye Kendi Helikopterini Üretebilen 7'nci Ülke Oldu
Gökhan ARTAN / İstanbul, DHA Türk Havacılık ve Uzay Sanayii(TUSAŞ) Genel Müdürü Temel Kotil, yerli kaynaklarla geliştirilen ilk yerli helikopter olan T625 Genel Maksat Helikopterle ilgili, "Türkiye kendi başına...
Türkiye Kendi Helikopterini Üretebilen 7'nci Ülke Oldu TÜRK Havacılık ve Uzay Sanayii(TUSAŞ) Genel Müdürü Temel Kotil, yerli kaynaklarla geliştirilen ilk yerli helikopter olan T625 Genel Maks..
Türkiye Kendi Helikopterini Üretebilen 7nci Ülke Oldu
Türkiye Kendi Helikopterini Üretebilen 7'nci Ülke Oldu
Türk Havacılık ve Uzay Sanayii(TUSAŞ) Genel Müdürü Temel Kotil, yerli kaynaklarla geliştirilen ilk yerli helikopter olan T625 Genel Maksat Helikopterle ilgili, "Türkiye kendi başına helikopter yapabilen 7'nci ülke oldu.
Avrupa Borsaları Karışık Seyirle Kapandı
Avrupa Borsaları Karışık Seyirle Kapandı
Avrupa borsaları günü karışık seyirle tamamladı.
ABD Dünyanın En Büyük Ham Petrol Üreticisi Oldu
ABD Dünyanın En Büyük Ham Petrol Üreticisi Oldu
2018 yılına ait yapılan ön değerlendirmelere göre ham petrol üretiminde Amerika Birleşik Devletleri'nin Rusya ve Suudi Arabistan'ı geçerek dünya liderliğini alması bekleniyor.
Küresel İklim Hareketi Zirvesi SAN San Francisco'nun yeni seçilen Belediye Başkanı London Breed, zamanın en belirgin problemlerinden biri olan iklim değişikliği ile mücadelede Kalifornia eyal..
SPK Haftalık Bülteni Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Türkiye Finans Varlık Kiralama AŞ'nin 5 milyar lira tutarında Yönetim Sözleşmesine, Sahipliğe ve Alım Satıma Dayalı Kira Sertifikası ihracı..
Eydep Sözleşmesi, Sstek ve Saha İstanbul Arasında İmzalandı
Eydep Sözleşmesi, Sstek ve Saha İstanbul Arasında İmzalandı
Endüstriyel Yetkinlik Değerlendirme ve Destekleme Programı (EYDEP) Sözleşmesi, Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) adına Savunma Sanayi Teknolojileri AŞ (SSTEK) ve SAHA İstanbul arasında imzalandı.
ABD'den Rus ve Çinli İki Şirkete Kuzey Kore Yaptırımı ABD yönetimi, Kuzey Kore hükümeti tarafından kontrol edildikleri gerekçesiyle Çin ve Rusya'da faaliyet gösteren iki şirket ile Kuzey Kore..
Avrupa Borsaları Karışık Seyirle Kapandı Avrupa borsaları günü karışık seyirle tamamladı.
Meteorolojiden İstanbul İçin Sel Uyarısı
Meteoroloji'den İstanbul İçin Sel Uyarısı
Meteoroloji tarafından, "İstanbul'da akşam saatlerinde başlayacak yağışların gece saatlerinde etkisini arttırması beklendiğinden, özellikle Sarıyer, Beşiktaş, Beykoz, Şile, Ümraniye, Üsküdar, Maltepe, Kartal, Pendik ve...
Eydep Sözleşmesi, Sstek ve Saha İstanbul Arasında İmzalandı Endüstriyel Yetkinlik Değerlendirme ve Destekleme Programı (EYDEP) Sözleşmesi, Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) adına Savunma Sanay..
Dicle Elektrik'ten Yıkılan Hizmet Binasına İlişkin Açıklama Açıklaması Dicle Elektrik tarafından, Batman'ın Beşiri İlçe Belediyesinin 5 yıldır ödenmeyen borcu nedeniyle elektriğinin kesilmesi..
Pompa İstasyonunun Elektriğini Kesen Dedaşın Bürosu Mühürlendi
Pompa İstasyonunun Elektriğini Kesen Dedaş'ın Bürosu Mühürlendi
BATMAN'ın Beşiri ilçesinde, belediye tarafından 5 yıldır borcu ödenmeyen içme suyu pompa istasyonunun elektriği DEDAŞ tarafından kesildi.
Tarım ve Orman Bakanlığından Makam Aracı Açıklaması Tarım ve Orman Bakanlığınca, bakanın makam aracının 25 Haziran'da trafik kazası yaptığı, meydana gelen hasarın giderilmesi için ihaleye çık..
Erzurum Ticaret Borsası Erzurum Ticaret Borsasında (ETB) büyükbaş hayvan etinin kilogramı 28,65-49,95 liradan satıldı.
Birecik Belediyesinden 'İsot' Tanıtımı Atağı
Birecik Belediyesinden "İsot" Tanıtımı Atağı
Şanlıurfa’nın Birecik İlçe Belediyesi, yörenin değerlerini tanıtma çabasını sürdürüyor.
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde değer kaybeden 12 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (BIST 1..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 774 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9