12 Eylül 2018 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

12 Eylül 2018 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsasında Nasdaq Düşüşle Kapandı
New York Borsasında Nasdaq Düşüşle Kapandı
New York borsası, günü "karışık" seyirle tamamladı.
New York Borsası "Karışık" Kapandı NEW New York borsası, günü "karışık" seyirle tamamladı.
Ford Trucks, M-Sport'a İki Yeni Çekici Verdi Muğla'nın Marmaris ilçesinde gerçekleştirilen Dünya Ralli Şampiyonası (WRC) Türkiye Rallisi'nde yarışan Ford ralli takımlarını yöneten M-Sport'a, ..
Apple Yeni İphone'ları ve Akıllı Saatini Tanıttı NEW ABD'li teknoloji devi Apple, yeni akıllı telefon modelleri iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR ile yeni akıllı saati Apple Watch Series ..
Apple Yeni İphone Modellerini Tanıttı
Apple Yeni İphone Modellerini Tanıttı
Apple, üç yeni iPhone modeli ve yeni saatini tanıttı.
Şans Topu Haftaya Devretti
Şans Topu Haftaya Devretti
Şans Topu'nun bu haftaki çekilişinde 5 artı 1 bilen çıkmayınca 2 milyon 183 bin 491 lira 22 kuruş ikramiye haftaya devretti.
Fed, Bej Kitap Raporunu Yayımladı ABD Merkez Bankası (Fed) ülke ekonomisinin ılımlı büyümeyi sürdürmesine karşın ticaret endişeleri ve işçi eksikliğinin üretim faaliyetlerini olumsuz etkiledi..
Fed Yönetim Kurulu Üyesi Brainarddan Faiz Açıklaması
Fed Yönetim Kurulu Üyesi Brainard'dan Faiz Açıklaması
Fed Yönetim Kurulu Üyesi Lael Brainard, "İleriye baktığımızda büyümenin muhtemelen güçlü kalacağını görüyoruz.
Londrada Türk Ticaret Merkezi Açıldı
Londra'da Türk Ticaret Merkezi Açıldı
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, İngiltere'nin başkenti Londra'daki Türk Ticaret Merkezi'ni hizmete açtı.
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı
Avrupa borsaları günü kazançla tamamladı.
Fed Yönetim Kurulu Üyesi Brainard'dan Faiz Açıklaması ABD Merkez Bankası (Fed) Yönetim Kurulu Üyesi Lael Brainard, "Beklenmeyen gelişmeler yaşanmazsa faiz oranındaki kademeli artışların gelec..
Türkiye-İngiltere İş Forumu Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak, İngiltere ve Türkiye arasında karşılıklı bir ticaret anlaşmanın sağlanması gerektiğini söyledi.
ABD'nin Gerilemesine 2 Yıl Kaldı" NEW Dünyanın en büyük yatırım yönetimi firmalarından Bridgewater Associates'in kurucusu Ray Dalio, Amerikan ekonomisinin 2 yıl içinde gerilemesini öngördüğün..
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı Avrupa borsaları günü kazançla tamamladı.
Ukraynada Bazı Rus Bankalarının Varlıklarına El Konuldu
Ukrayna'da Bazı Rus Bankalarının Varlıklarına El Konuldu
Ukrayna'da Rus bankaları Sberbank, VTB ve Prominvestbank'ın varlıklarına el konuldu.
ABD'nin Ticari Ham Petrol Stokları Azaldı NEW ABD'nin ticari ham petrol stokları geçen hafta azaldı.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 760 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Londra'da Türk Ticaret Merkezi Açıldı Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, İngiltere'nin başkenti Londra'daki Türk Ticaret Merkezi'nin (TTM) açılışını yaptı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 161,74 puan azalışla 92.227,37 puandan kapandı.
Çankırıda Masabaşı Tatbikatı Gerçekleştirildi
Çankırı'da Masabaşı Tatbikatı Gerçekleştirildi
Çankırı Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından masabaşı tatbikatı gerçekleştirildi.
Sahte Balı Tespit Edecek Tesis Açıldı Ordu Arıcılık Araştırma Enstitüsü bünyesinde kurulan ve bir süre önce sektöre hizmet vermeye başlayan bal paketleme tesisi ve analiz laboratuvarının açıl..
Yunanistan'da Turizm Gelirleri Arttı Yunanistan'da turizm gelirlerinin bu yılın ikinci çeyreğinde yıllık bazda yüzde 11,5 oranında artış gerçekleştiği bildirildi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8