11 Eylül 2018 Salı Günü Politika Haberleri
CANLI YAYIN: Ekrem İmamoğlu Yönetimindeki İlk İBB Meclis Toplantısı Canlı Yayınlanıyor.

11 Eylül 2018 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
BM Genel Sekreteri Antonio Guterres, Türkiye, Rusya ve İran'a İdlib'de Savaşı Önleme ve Sivillerin... IHAAW232815-SIY/11-09-2018 - BM Genel Sekreteri Antonio Guterres, Türkiye, Rusya ve İran’..
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: 'Türkiye-Kazakistan İlişkileri Altın Çağını Yaşıyor'
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "Türkiye-Kazakistan İlişkileri Altın Çağını Yaşıyor"
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Türkiye-Kazakistan ilişkilerine ilişkin, “Her alanda çok büyük atılımlar yapıyoruz, bu güzel ilişkileri bozmak isteyen dahili ve harici güçlere karşı kardeşlik saflarımızı daha da...
Makedonya Milli Günü Resepsiyonu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Terörle mücadele, 21. yüzyılın getirdiği sınamalar çerçevesinde ancak devlet ve kurumların uluslararası iş birliğiyle ba..
CHP Milletvekili Cavit Arı ve Baha Ünlü Silopide
CHP Milletvekili Cavit Arı ve Baha Ünlü Silopi'de
CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı ve Osmaniye Milletvekili Baha Ünlü, Şırnak İl Başkanı Necat Aykut ve İlçe Başkanı Ümran Cengiz, Silopi ilçesinde bir takım incelemede bulundu.
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Filistin halkının bir bütün olarak iradesini dikkate almayan hiçbir çözümün çözüm olmayacağını herkesin bilmesi ger..
Oda Başkanından CHPli Vekile Eleştiri: 'İcraatlarınızı Anlatın'
Oda Başkanından CHP'li Vekile Eleştiri: "İcraatlarınızı Anlatın"
CHP Parti Meclisi Üyesi İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan, Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Muhtemel Göç Dalgasına Karşı Tedbir Alındı" Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, “Muhtemel göç dalgasına karşı AFAD başta olmak üzere ilgili bütün birimler..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın Açıklaması Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, “Amerika Birleşik Devletleri’nin Filistin Kurtuluş Örgütü’nün ofisini kapatma yoluna gitmesi Trump yö..
CHP Kayseri İl Başkanlığından "Disiplin" Açıklaması CHP Kayseri İl Başkanlığı, aralarında eski il başkanı ve ilçe belediye başkan yardımcısının da bulunduğu bazı üyelerin disipline sevk edilm..
Oda Başkanından CHPli Vekile: 'Hükümeti Eleştirmekle Bir Yere Varılmaz, Siz İcraatlarınızı Anlatın'
Oda Başkanından CHP'li Vekile: "Hükümeti Eleştirmekle Bir Yere Varılmaz, Siz İcraatlarınızı Anlatın"
CHP Parti Meclisi Üyesi İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan, Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
MHP İl Başkanı Avşardan 12 Eylül Mesajı
MHP İl Başkanı Avşar'dan 12 Eylül Mesajı
MHP Malatya İl Başkanı Bülent Avşar, 12 Eylül 1980 darbesinin 38.yıl dönümü dolayısıyla açıklama yaptı.
Kalın: "Orta Vadeli Program Önümüzdeki Birkaç Hafta İçerisinde Açıklanacak, Ekonomik Üretimle,... Kalın: "Orta Vadeli Program önümüzdeki birkaç hafta içerisinde açıklanacak, ekonomik üretimle..
Kalın: (Abd'de Fkö Ofisinin Kapatılma Kararı) Bu, Amerikan Yönetiminin Filistin Meselesi ve Orta... Kalın: (ABD'de FKÖ ofisinin kapatılma kararı) Bu, Amerikan yönetiminin Filistin meselesi ve..
TBMM Başkanı Binali Yıldırım'ın Kabulleri ANKARA (İHA) – TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak ve İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç’i kabul ..
Kalın: İdlib'e Yönelik Saldırı Her Şeyden Önce Şu Ana Kadar Devam Eden Siyasi Süreçleri... Kalın: İdlib'e yönelik saldırı her şeyden önce şu ana kadar devam eden siyasi süreçleri dinamitleyec..
CHP Nevşehir Milletvekili Sarıaslandan Yerel Seçimler Öncesi İttifak Mesajı
CHP Nevşehir Milletvekili Sarıaslan'dan Yerel Seçimler Öncesi İttifak Mesajı
CHP Nevşehir milletvekili Faruk Sarıaslan partisinin İl başkanlığında düzenlediği basın toplantısında Nevşehir’de görev yapan yerel ve ulusal haber ajansı temsilcileri ile bir araya geldi.
AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Doğan: '12 Eylül Askeri Darbesini Şiddetle Kınıyoruz'
AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Doğan: "12 Eylül Askeri Darbesini Şiddetle Kınıyoruz"
12 Eylül darbesini şiddetle kınadıklarını belirten AK Parti Antalya İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Bayram Doğan, "12 Eylül askeri darbesini şiddetle kınıyoruz.
TBMM Başkanı Yıldırım'ın Kabulü TBMM Başkanı Binali Yıldırım, İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Çanakkale Anıt Parkı Çalışmaları Sürüyor
Çanakkale Anıt Parkı Çalışmaları Sürüyor
Develi Belediyesinin kardeş belediyesi olan İzmit Belediyesi ile Yukarı Develi Mahallesi Dev Ali Türbesinin yanında yürüttüğü Çanakkale Anıt Parkı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Navaz Şerifin Eşi Hayatını Kaybetti
Navaz Şerif'in Eşi Hayatını Kaybetti
İngiltere’nin başkenti Londra’da kanser tedavisi gören eski Pakistan Başbakanı Navaz Şerif’in eşi Gülsüm Navaz hayatını kaybetti.
AK Parti Hatay İl Kadın Kolları Başkanı Sara Gök Göreve Başladı
AK Parti Hatay İl Kadın Kolları Başkanı Sara Gök Göreve Başladı
AK Parti Hatay İl Kadın Kolları Başkanı Sara Gök görevine başladı.
TBMM Başkanı Yıldırım'ın Kabulü TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak'ı kabul etti.
Angı: 'Devir Artık Demokrasi ve Sandık Devridir'
Angı: "Devir Artık Demokrasi ve Sandık Devridir"
AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, 12 Eylül darbesinin yıl dönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, Türkiye’de darbeler tarihinin kapandığını belirterek, artık hiç kimsenin halkın oyuna ve iradesine saygısızlık...
Kütahya Vali Yardımcılığına Atanan Güney'e Veda Yemeği Çarşamba Kaymakamlığı görevinden Kütahya Vali Yardımcılığına atanan Mustafa Güney için veda yemeği düzenlendi.
Dışa Bağımlılık Ekonomiyi Kırılgan Hale Getiriyor" CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Güzel, "Dışa bağımlılık ekonomimizi her geçen gün kırılgan hale getiriyor.
CHP'den İdlib İçin BM'ye Çağrı CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, İdlib'in, artık ulusal güvenlik sorunu olduğunu ifade ederek, "BM derhal devreye girmeli, Türkiye, İdlib'te bütün muhalif gru..
Ak Gençlerden Yaşlılara Nezaket Ziyareti
Ak Gençlerden Yaşlılara Nezaket Ziyareti
AK Parti Gençlik Kolları üyeleri, Eskişehir’in Seyitgazi ilçesinde bakıma muhtaç yaşlıları evlerinde ziyaret etti.
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Başladı Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında başladı.
CHPli Vekiller, Şırnakta Stk Temsilcileriyle Görüştü
CHP'li Vekiller, Şırnak'ta Stk Temsilcileriyle Görüştü
ŞIRNAK'a gelen CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı ve Osmaniye Milletvekili Baha Ünlü, bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.
CHP Grup Başkanvekili Altay'ın Kabulü CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Avrupa Komisyonu Dış ilişkiler Ortadoğu Direktörü Robert Krengel'i kabul etti.
Brezilyanın Başına Osmanlı Torunu Fernando Geçebilir
Brezilya'nın Başına Osmanlı Torunu Fernando Geçebilir
Brezilya’da yolsuzluk hapis cezasına çarptırılan ve serbest bırakılma talebi reddedilen eski Brezilya Cumhurbaşkanı Luiz Inacio Lula da Silva’nın yerine Fernando Haddad Cumhurbaşkanı seçilebilir.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir, Orduda
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir, Ordu'da
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Ordu’ya geldi.
CHP'li Sarıbal: Ekonomik Krize Tutulmamak İçin Erken Seçim Yaptılar CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, "Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı, 'Her şey iyi olacak.
İyi Parti Yalova İl Yönetiminden Toplu İstifa İYİ Parti Yalova il yönetimi toplu olarak istifa ettiğini açıkladı.
MHP İl Başkanı Serkan Tok, "Unutmak İhanettir" MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, 12 Eylül 1980 darbesinin 38. yıldönümünde yazılı bir açıklama yaptı.
Yalova'da Mehmet Gürel Belediye Başkan Aday Adayı Oldu Şehir plancısı Mehmet Gürel, Yalova Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.
Dışişleri Sözcüsü: Endişe Verici
Dışişleri Sözcüsü: Endişe Verici
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, "Washington'da yerleşik Filistin Kurtuluş Örgütü (FKÖ) Temsilciliği'nin kapatılması kararı endişe vericidir.
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Aksoy: "Washington'da Yerleşik Filistin Kurtuluş Örgütü... Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, "Washington’da yerleşik Filistin Kurtuluş Örgütü (FKÖ) Temsilcil..
Başkan Orhan; 'İslam Aleminin Huzura İhtiyacı Var'
Başkan Orhan; "İslam Aleminin Huzura İhtiyacı Var"
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Hicri Yılbaşının 1440. yıl dönümü dolayısıyla İslam aleminin Hicri Yılbaşını ve Muharrem Ayını Kutladı.
CHP Sözcüsü Öztrak: Sayın İnce'nin Her Yere Aday Olma Hakkı Var (3) CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Faik Öztrak, "Sayın İnce, Cumhuriyet Halk Partisi'nin cumhurbaşkanı adayı. Her taraf..
CHP Sözcüsü Öztrak: Sayın İnce'nin Her Yere Aday Olma Hakkı Var (2) CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Faik Öztrak, "Sayın İnce, Cumhuriyet Halk Partisi'nin cumhurbaşkanı adayı. Her taraf..
CHP Sözcüsü Öztrak: Sayın İnce'nin Her Yere Aday Olma Hakkı Var (1) CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Faik Öztrak, "Sayın İnce, Cumhuriyet Halk Partisi'nin cumhurbaşkanı adayı. Her taraf..
Yenişehir CHP Yönetimi İstifa Etti
Yenişehir CHP Yönetimi İstifa Etti
Bursa’nın Yenişehir ilçesinde CHP teşkilatı istifa etti.
İyi Partide Toplu İstifa
İyi Parti'de Toplu İstifa
İYİ Parti Yalova il yönetimi toplu olarak istifa etti.
Yalovada CHPnin İlk Aday Adayı Gürel
Yalova'da CHP'nin İlk Aday Adayı Gürel
Yalova Belediye başkanlığı için CHP kanadından ilk aday çıktı.
Dündar: 'Yeniden Dirilişi Yaşıyoruz'
Dündar: "Yeniden Dirilişi Yaşıyoruz"
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Türk milletinin tarihte olduğu gibi bugün de yeniden dirilişi yaşadığını belirterek, “Hedeflerimize giden yolda karşımıza çıkan dirençleri birlik içinde aşacağız” dedi.
» 1 2