11 Eylül 2018 Salı Günü Kültür-Sanat Haberleri

11 Eylül 2018 Salı Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
1. Uluslararası Efes Opera ve Bale Festivali Devlet Opera ve Balesi tarafından düzenlenen Uluslararası Efes Opera ve Bale Festivali "Gala Konseri" ile devam etti.
13 Afrika Ülkesinde Katarakt Ameliyatı Yapılacak Sağlık Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Emine Alp Meşe, 13 Afrika ülkesinde ücretsiz göz taramaları ve katarakt ameliyatları yapılmasına ilişkin Kal..
2. Uluslararası Kahramanmaraş Dondurma ve Kültür Sanat Festivali Şanlıurfa'da "2'nci Uluslararası Kahramanmaraş Dondurma ve Kültür Sanat Festivali" kapsamında vatandaşlara 1 ton dondurma ikra..
Baykuş Ödülleri Sahiplerini Buldu Bu yıl altıncısı düzenlenen Baykuş Ödülleri sahiplerini buldu.
Nitty Gritty Moda Haftası Boyunca Morinide
Nitty Gritty Moda Haftası Boyunca Morini'de
Şehrin merakla beklenen etkinliği “Fashion Week İstanbul”un Zorlu Center’daki en popüler durağı Morini, moda haftası kapsamında Mykonos’un ünlü Dj’lerinden Nitty Gritty’i ağırlıyor.
Unutulmaya Yüz Tutmuş Sanatlar Taksim'de Görücüye Çıktı –TÜRK tarihinin birbirinden değerli sanat dalları Taksim'de buluştu.
Unutulmaya Yüz Tutmuş Sanatlar Taksimde Görücüye Çıktı
Unutulmaya Yüz Tutmuş Sanatlar Taksim'de Görücüye Çıktı
–TÜRK tarihinin birbirinden değerli sanat dalları Taksim'de buluştu.
Beyoğlu "13. Altın Eller Festivali" Başladı Beyoğlu Belediyesi'nin bu yıl 13'üncüsünü düzenlediği "Altın Eller Festivali" başladı.
Urartu ve Roma Dönemi Kaya Mezarları Gün Yüzüne Çıkarıldı Elazığ'ın tarihi Harput Mahallesi'nde yürütülen kazı çalışmalarında, Urartu ve Roma dönemlerine ait 5 kaya mezarı bulundu.
2 Bin Yıllık Phaselis Antik Kenti'nde Sanat Festivali Başladı ANTALYA'nın Kemer ilçesinde düzenlenen 9'uncu Phaselis Sanat Festivali, 2 bin yıllık antik kentte Tanini Trio Grubu'nun konseriyl..
Anketle Hayatı Değişti Samsun'un İlkadım ilçesinde yaşayan ve resme ilgi duyan 14 yaşındaki Taha Açıkgöz, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevlilerinin yaptığı anket sayesinde ha..
Foça'da Konserler Ezgi'nin Günlüğü ile Başladı İZMİR'in Foça ilçesinde, bu yıl 11'incisi düzenlenen Uluslararası Foça Kültür Sanat ve Balıkçılık Festivali'nde ilk konseri Ezgi'nin Günlüğü gru..
Midyat'ta Kırsal Mahallerin Su Sıkıntısı Sona Eriyor Mardin'in Midyat ilçesine bağlı kırsal mahallerin su sıkıntısı gideriliyor.
İbradıda Ebru ve Taş Süsleme Sergisi
İbradı'da Ebru ve Taş Süsleme Sergisi
Ebru ve taş süsleme sanatçısı Saniye Çavuşoğlu, "Gelenekten Geleceğe" isimli üçüncü kişisel sergisini Antalya'nın İbradı ilçesinde açtı.
Makama Çıkamayan Engellinin Yanına Kaymakam Gitti Silopi Kaymakamı Sezer Işıktaş, makamına çıkamayan engellinin yanına gitti.