11 Eylül 2018 Salı Günü Ekonomi Haberleri

11 Eylül 2018 Salı Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bebeğim Yatakta Ayağa Kalkıyor, Ne Yapabilirim? Bebeğinizi uyuması için yatağa koyduğunuzda hemen ayağa mı kalkıyor?
New York Borsası Yükselişle Kapandı
New York Borsası Yükselişle Kapandı
New York borsasında endeksler, teknoloji şirketlerinin hisselerindeki artışla günü kazançlarla tamamladı.
Bae ile Cibuti Arasındaki Liman Anlaşmazlığı Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) merkezli Dubai Ports World (DP World), "hak ve imtiyaz sahibi olarak" Cibuti'deki Doraleh konteyner terminali orta..
New York Borsası Yükselişle Kapandı NEW New York borsasında endeksler, teknoloji şirketlerinin hisselerindeki artışla günü kazançlarla tamamladı.
ABD Petrol Fiyatı Tahminlerini Yükseltti NEW ABD Enerji Enformasyon İdaresi (EIA), bu sene ve gelecek yıla ilişkin petrol fiyatları tahminlerini yukarı çektiğini duyurdu.
Hazine'den Avro Cinsi Tahvil İhracı Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından, yurt içi ve yurt dışında yaşayan vatandaşlardan gelen talep üzerine, yarından itibaren Ziraat Bankası şubeleri aracı..
13 Afrika Ülkesinde Katarakt Ameliyatı Yapılacak
13 Afrika Ülkesinde Katarakt Ameliyatı Yapılacak
Sağlık Bakan Yardımcısı Meşe, 13 Afrika ülkesinde ücretsiz göz taramaları ve katarakt ameliyatları yapılmasına ilişkin Kalkınma İçin İslami Dayanışma Fonu ve İslam Kalkınma Bankası yetkilileriyle görüştü.
İit Üye Ülke Borsaları Forumu İstanbulda Yapıldı
İit Üye Ülke Borsaları Forumu İstanbul'da Yapıldı
Çetinkaya, "İslami finans alanındaki uzmanlar, sermaye piyasası altyapı kuruluşlarının İslam hukukuna uyumuna ilişkin çeşitli konulara değinecekler.
Akaryakıt Dağıtıcıları, Epdknın Hileli Satışı Önlemek İçin Getirdiği Şarta Uymadı
Akaryakıt Dağıtıcıları, Epdk'nın Hileli Satışı Önlemek İçin Getirdiği Şarta Uymadı
EPDK'nın 'hileli satışı' önlemek için getirdiği yıllık 60 bin ton benzin ve motorin satışı şartına 110 akaryakıt dağıtıcı lisans sahibi uymadı.
Özbekistan 1,2 Milyar Dolarlık Güneş Paneli Kuracak Özbekistan’ın Surhanderya vilayetine 1,2 milyar dolarlık güneş panelleri kurulumu yapacağı açıklandı.
Ticaret Bakanı Pekcan Londra'da Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türkiye-İngiltere Ekonomik ve Ticari Ortaklık Komitesi (JETCO) Toplantısı'na katılmak üzere geldiği İngiltere'de çeşitli temaslar..
Avrupa Borsaları Karışık Seyirle Kapandı
Avrupa Borsaları Karışık Seyirle Kapandı
Avrupa borsaları günü karışık seyirle tamamladı.
Avrupa Borsaları Karışık Seyirle Kapandı Avrupa borsaları günü karışık seyirle tamamladı.
Çinden Ticarette Korumacılığa Karşı Birlik Çağrısı
Çin'den Ticarette Korumacılığa Karşı Birlik Çağrısı
Çin Devlet Başkanı Şi Cinping, "Hızla değişen uluslararası durumda artan istikrarsızlık ve belirsizlik unsurlarının varlığına karşı, Çin ve Rusya'nın iş birliği önem kazanmaktadır.
Kırgızistana İlk Ticaret Heyeti Bursadan
Kırgızistan'a İlk Ticaret Heyeti Bursa'dan
BTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Kuş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kırgızistan ziyaretinin ardından ilk ticaret heyetini, Bursa'nın gönderdiğini söyledi.
İit Üye Ülke Borsaları Forumu İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Üye Ülke Borsaları Forumu 12. Toplantısı, Borsa İstanbul'un ev sahipliğinde yapıldı.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 762 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
2. Türkiye Bilim ve Teknoloji Merkezleri Konferansı" Başladı Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, "2017 yılında faal 5 bilim ve teknoloji ..
Kalın: 2. Yüz Günlük İcraat Programı Açıklanacak
Kalın: 2. 'Yüz Günlük İcraat Programı' Açıklanacak
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, kasım ayında ikinci 100 Günlük İcraat Programının açıklanacağını belirtti.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 0,75’lik yükselişle tamamladı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 690,77 puan artışla 92.389,11 puandan kapandı.
Bebe ve Çocuk Konfeksiyonu Sektörü Temsilcileri Kırgızistan'da Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) liderliğinde Ticaret Bakanlığı ile yürütülen Bebe ve Çocuk Konfeksiyonu Sektörü 2. Uluslara..
Borsa, Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,75 değer kazancıyla 92.389,11 puandan tamamladı.
Erzurum Ticaret Borsası Erzurum Ticaret Borsasında (ETB) büyükbaş hayvan etinin kilogramı 21,25 ila 49,95 liradan satıldı.
Manisa Ticaret Borsası Manisa Ticaret Borsası'nda 10 numara kalitedeki çekirdeksiz kuru üzümün kilogramı 9,40 liradan satıldı.
Isparta Belediyesinden Durak Temizliği
Isparta Belediyesi'nden Durak Temizliği
Isparta Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, 44 mahalledeki 600 otobüs durağını temizledi.
Malatya Ticaret Borsası Malatya Ticaret Borsasında gün kurusu kayısının kilogramı 11,59 liradan satıldı.
Başkan Zihni Şahinden 'Tarım A.ş.' Müjdesi
Başkan Zihni Şahin'den "Tarım A.ş." Müjdesi
SAMSUN (İHA) – Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun’un Türkiye’nin en önemli tarım ovalarına sahip olduğunu belirterek, Tarım A.Ş.’nin kurulma çalışmalarına başlandığını ifade etti.
» 1 2 3 4 5 6 7 8