10 Eylül 2018 Pazartesi Günü Politika Haberleri

10 Eylül 2018 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
TBMM Başkanı Yıldırım'ın Kabulü TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Japonya Prensesi Akiko Mikasa'yı kabul etti.
AK Parti Myk Toplantısı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Yunanistan Eğitim ve Din İşleri Başkanlığı tarafından müftülere yönelik hazırlanan kararname taslağına ilişkin, "Lozan Antlaşması'na, ulus..
Bakan Akardan İdlib Açıklaması
Bakan Akar'dan İdlib Açıklaması
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, “İdlib’de ateşkes sürecinin mutlaka devam ettirilmesini istiyoruz.
AK Parti Myk Toplantısı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Af tartışmalarıyla ilgili daha önce açıkladığımın dışında yeni bir değerlendirmemiz yok. Dolayısıyla daha önce açıkladığımız siyasi görüş..
AK Parti Sözcüsü Çelik: Cumhur İttifakının İlkelerine Bağlılığımız Sürüyor AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısının ardından konuştu.
Elazığ'daki Gerginlik CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kentte Suriyeli bir grupla yaşanan gerginliğe ilişkin, "Her ne olursa olsun bu mahallede ve bu kentte yaşayan herkes bu ülkenin kanu..
Kuyucak MHPye Metin Bozkuş Atandı
Kuyucak MHP'ye Metin Bozkuş Atandı
MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatıyla dört aydır kapalı olan MHP Kuyucak İlçe Başkanlığına Metin Bozkuş atandı.
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Yassıada Zihniyeti Aynen Devam Etmektedir" AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Kılıçdaroğlu’nun ağzından etkili ve güçlü bir şekilde FETÖ ile nasıl mücadele edileceğine dai..
Ömer Çelik'ten Seçim İttifakı Açıklaması
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Cumhur ittifakına verdiğimiz değer, önem ve bağlılığımız sürmektedir.
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Cumhurbaşkanımız ile Bahçeli'nin Bir Araya Gelmesi Her An Mümkündür" AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Cumhur ittifakına verdiğimiz değer, önem ve bağlılığımız sürmektedi..
İçişleri Bakanı Soylu Balkhi'yi Kabul Etti İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Afganistan İslam Cumhuriyeti Mülteciler ve Geri Dönüş Bakanı Sayed Hussaın Alimi Balkhi’yi kabul etti.
Bingöl'deki Terör Operasyonu Bingöl'ün Adaklı ilçesinde etkisiz hale getirilen teröristlerden birinin, Jandarma Astsubay Mustafa Sefa Kök'ün şehit edilmesi ve bir askerin de yaralanması olayı..
Çelik: "(Yunanistan Eğitim ve Din İşleri Başkanlığı Tarafından Müftülere Yönelik Hazırlanan... Çelik: "(Yunanistan Eğitim ve Din İşleri Başkanlığı tarafından müftülere yönelik hazırlanan kara..
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: "Türkiye'de Piyasanın Rasyonel Bir Şekilde Çalışması, Piyasa... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: "Türkiye'de piyasanın rasyonel bir şekilde çalışması, piyasa zincirin..
Çelik: "(Kılıçdaroğlu) 15 Milletvekilini Bir Yerden Bir Yere Göndermeyi Demokrasiye Verdiği Önem... Çelik: "(Kılıçdaroğlu) 15 milletvekilini bir yerden bir yere göndermeyi demokrasiye verdiği..
Çelik: "(Kılıçdaroğlu) 15 Temmuz'a Darbe Girişimi Derken, 20 Temmuz'a Darbe Diyorsa, Fetullahçı... Çelik: "(Kılıçdaroğlu) 15 Temmuz'a darbe girişimi derken, 20 Temmuz'a darbe diyorsa, Fetulla..
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: "Af ile İlgili Pozisyonumuzda Değişiklik Yok." IHAAW182449-SIY/10-09-2018 - AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: "Af ile ilgili pozisyonumuzda değişiklik yok." 10.09.2018..
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: "Af Tartışmalarıyla İlgili Daha Önce Açıkladığımın Dışında Yeni Bir... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: "Af tartışmalarıyla ilgili daha önce açıkladığımın dışında yen..
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik,yerel Seçimlerde İttifak Tartışmalarıyla İlgili, "Cumhur İttifakının... IHAAW182031-SIY/10-09-2018 - AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik,yerel seçimlerde ittifak tartışmal..
Çelik: "(Yerel Seçimler) Önemli Olan Vatandaşın Sesine Kulak Vermektir, Toplumsal Taleplere Duyarlı... Çelik: "(Yerel seçimler) Önemli olan vatandaşın sesine kulak vermektir, toplumsal talepl..
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığındaki AK Parti Merkez... IHAAW175012-SIY/10-09-2018 - Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başka..
AK Parti'ye Üye Olarak Rozet Taktı TÜRKİYE Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, AK Parti'ye üye oldu.
CHPde Myk Toplantısı Sonrası Açıklama
CHP'de Myk Toplantısı Sonrası Açıklama
CHP MYK toplantısı sonrası açıklamada bulunan Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "İçimizde sürekli bir kavga varmış izlenimi verilmeye çalışılmaktadır.
CHPli Öztrak: CHP Mahalli İdare Seçimlerine Kilitlenmiştir
CHP'li Öztrak: CHP Mahalli İdare Seçimlerine Kilitlenmiştir
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "CHP şu anda önümüzdeki dönemdeki mahalli idare seçimlerine kilitlenmiştir.
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı Değerlendirme Toplantısı
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı Değerlendirme Toplantısı
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı haftalık değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı Basın Toplantısı AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından haftalık gündemi değerlendirme basın toplantısı düzenlendi.
CHP Myk Toplantısı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "CHP şu anda önümüzdeki dönemdeki mahalli idare seçimlerine kilitlenmiştir.
CHPli Antmen, 3üncü Havalimanının İsmini Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktaya Sordu
CHP'li Antmen, 3'üncü Havalimanı'nın İsmini Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'a Sordu
CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, İstanbul'daki 3'üncü Havalimanı'na 'Atatürk' adının verilmeyeceği yönündeki iddialar üzerine Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'a soru önergesi verdi.
Beykoz Belediye Başkanı Çelikbilek'in Annesi Toprağa Verildi Önceki gün tedavi gördüğü Beykoz Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Servisi'nde hayatını kaybeden, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbi..
Çopuroğlu, Gazeteciler Cemiyeti'ni Ziyaret Etti AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve başkanlık divanı üyeleri, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Aksoy'dan, Yunanistan'nın 'Batı Trakya Türk Azınlığı' Kararnamesine... DIŞİŞLERİ Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, Yunanistan'da "Batı Trakya Türk Azınlığı için şer'i ..
Dışişleri Sözcüsü Aksoy'dan Batı Trakya Türk Azınlığı Açıklaması Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, "Batı Trakya Türk azınlığının endişeleri tarafımızca da paylaşılmaktadır.
Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya: "Sektörümüzün Sorunlarıyla Alakalı Dosyayı... AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve yönetim kurulu, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’..
Bingöl Valisi Mantı, İnşaat İşçilerinin Sofrasına Misafir Oldu Bingöl Valisi Ali Mantı, Ilıcalar beldesinde esnafı ziyaret etti, inşaat işçilerinin sofrasına konuk oldu.
AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (Myk) Toplantısı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep... IHAAW143157-SIY/10-09-2018 - AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı, Cumhurbaşkanı v..
Bakan Çavuşoğlu Romanya'ya Gidiyor Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye-Romanya-Polonya Dışişleri Bakanları arasındaki siyasi-askeri danışmaların dördüncüsüne katılmak üzere 11 Eylül 20..
Kitap, Gazete, Dergi Okumak Lüks Haline Gelmemelidir" CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, "Kağıt sorunu devam ederse, insanların kitap, dergi, gazete okuyamamaları ülkemizi karanlığa s..
Japonya Prensesi Mikasa Ankarada Ağaç Dikti
Japonya Prensesi Mikasa Ankara'da Ağaç Dikti
Japonya Prensesi Akiko Mikasa, Türkiye seyahati kapsamında Türk Japon Vakfını ziyaret etti, burada bir ağaç dikti.
Kılıçdaroğlundan Ahmet Akına Yeni Görev
Kılıçdaroğlu'ndan Ahmet Akın'a Yeni Görev
CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından heyet başkanı olarak görevlendirildi.
» 1 2