10 Eylül 2018 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

10 Eylül 2018 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası "Karışık" Kapandı NEW New York borsası, haftanın ilk işlem gününü "karışık" seyirle tamamladı.
ABD'li Teknoloji Devleri 100 Milyar Dolar Kaybetti NEW Dünyanın en değerli şirketlerinden Amerikalı teknoloji devleri Apple ve Amazon'un piyasa değerinden son 4 işlem gününde yaklaşık 100 mil..
Bakan Pakdemirli Sudan'da Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "2014 yılında yaptığımız çerçeve anlaşmayla tarım ve hayvancılık alanında iş birliği yapmak için buradayız.
Sudan ile Türkiye Arasında Anlaşmalar İmzalandı Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Türkiye, Sudan ve üçüncü ülkelerin gıda arz güvenliğini sağlayacak olan 780 bin 500 hektarlık arazinin..
ABD'de Tüketici Kredileri Beklenenden Fazla Arttı ABD'de tüketici kredileri, temmuzda 16,6 milyar dolar artarak beklentiyi geride bıraktı.
Çinin En Zengin Adamı Tahtını Devrediyor
Çin'in En Zengin Adamı Tahtını Devrediyor
Asya’nın en değerli şirketi “Alibaba Grubunun” kurucusu Jack Ma, yönetim kurulu başkanlığı görevini kime devredeceğini açıkladı.
Milyarder Yatırımcıdan 2008 Finansal Krizi Açıklaması NEW Amerikalı milyarder yatırımcı ve iş adamı Warren Buffett, ABD'de 2008'de başlayan ve bütün dünyayı etkisi altına alan finansal kriz h..
Elazığ'da Arı Kovanı Dağıtıldı Elazığ'da, Genç Çiftçi Projesi kapsamında arı kovanları dağıtıldı.
Türk Yatırımlarını Sudan'da Artırma Arzusundayız" Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Sudan'daki Türk yatırımlarına ilişkin, "İki ülke arasındaki ticaret hacmi karşılıklı çabayla 10 milya..
İş Dünyasından Büyüme Yorumları
İş Dünyasından Büyüme Yorumları
İş dünyası temsilcileri ikinci çeyrek büyüme rakamını değerlendirdi.
Domaniç'te Nohut, Çiftçilerin Yüzünü Güldürdü KÜTAHYA'nın Domaniç ilçesinde ekilen nohut, çiftçilerin yüzünü güldürdü.
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı Avrupa borsaları günü yükselişle tamamladı.
AB ve ABD Ticari Konuları Görüştü Avrupa Birliği (AB) ve ABD aralarındaki ticari sorunları çözmek adına üst düzey görüşmelerde bulundu.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 757 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ SA..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Tüm hissel..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri (Günlük) 10.09.2018 Son Kapanı..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Tüm hissel..
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 1.575,81 puan azalışla 91.698,34 puandan kapandı.
Borsa Haftanın İlk Gününü Düşüşle Tamamladı
Borsa Haftanın İlk Gününü Düşüşle Tamamladı
Borsa, haftanın ilk iş gününü yüzde 1,69’luk düşüşle tamamladı.
Ulusal Süt Konseyi Süt Fiyatını Revize Etmeli" Edirne Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği (EDSYB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Turgay, hayvancılıktaki girdi maliyetlerinin artığını savunar..
Borsa, Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 1,69 değer kaybıyla 91.698,34 puandan tamamladı.
Yeşilyurtta Turizm ve Tarihi Tanıtım Atağı
Yeşilyurt'ta Turizm ve Tarihi Tanıtım Atağı
Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde turizm ve tarihi kent bölgelerinin canlandırılmasına katkı sunulması amacıyla ‘Yeşilyurt Kent Tasarım Rehberi’ projesi hayata geçirildi.
Zeytin Sineği Zararlısına İncir Ağaçlı Koruma
Zeytin Sineği Zararlısına İncir Ağaçlı Koruma
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde zeytin sineği ile mücadelede eski dönemlerdeki gibi incir ağacından faydalanmanın önemine işaret edildi.
Elazığda Arıcılara Kovan Dağıtıldı
Elazığ'da Arıcılara Kovan Dağıtıldı
Elazığ’da Genç Çiftçi Projesi kapsamında arıcılara kovan dağıtıldı.
Domaniç'te Nohut, Çiftçilerin Yüzünü Güldürdü KÜTAHYA'nın Domaniç ilçesinde ekilen nohut, çiftçilerin yüzünü güldürdü.
» 1 2 3 4 5 6 7 8