1 Eylül 2018 Cumartesi Günü Politika Haberleri

1 Eylül 2018 Cumartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Irak, Rus Uçağına Hava Sahasını Kullandırtmadı İddiası Irak’ın, Suriye’ye giden bir Rus askeri uçağının Irak hava sahasını kullanmasına izin vermediği iddia edildi.
Diyarbakır'da 1 Eylül Dünya Barış Günü Mitingi Düzenlendi DİYARBAKIR'da, HDP'nin düzenlediği 1 Eylül Dünya Barış mitinginde konuşan HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, Abdullah Öcalan'ın avuk..
ABDli Senatör Mccainin Cenaze Töreni Düzenlendi
ABD'li Senatör Mccain'in Cenaze Töreni Düzenlendi
Amerika Birleşik Devletleri’nde kanser sebebiyle hayatını kaybeden eski senatör John McCain için cenaze töreni düzenlendi.
Hdpli Temelli: Öcalan, Avukatlarıyla 7 Yıldır Görüşemiyor
Hdp'li Temelli: Öcalan, Avukatlarıyla 7 Yıldır Görüşemiyor
DİYARBAKIR'da, HDP'nin düzenlediği 1 Eylül Dünya Barış mitinginde konuşan HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, Abdullah Öcalan'ın avukatlarıyla 7 yıldır görüşemediğini belirterek, "Bu zulüm Kürt halkının değerlerine...
Bakan Kurum: Foça'daki Kirlilik Kontrol Altında (2) BAKAN KURUM, MARMARİS'TE İNCELEMELERDE BULUNDUÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Muğla Valiliği ziyaretinin ardından Marmaris'e gitti.
Birlik Olduğumuzda Ecdadımızın Vasiyetini Yerine Getirmiş Olacağız" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Birlik olduğumuzda hem bize bu toprakları emanet eden Alparslan'..
BBP Genel Başkanı Destici Osmanelide Açılışlara Katıldı
BBP Genel Başkanı Destici Osmaneli'de Açılışlara Katıldı
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Bilecik’in Osmaneli ilçesinde parti binasının ve Alperen Ocakları’nın açılışını yaptı.
Başkan Destici Yörük Etkinliklerinde Vatandaşlarla Buluştu
Başkan Destici Yörük Etkinliklerinde Vatandaşlarla Buluştu
Eskişehir’de 25. Geleneksel Ertuğrulgazi Şurası ve Yörük Etkinlikleri Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici’nin katılımıyla gerçekleştirildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Biz Darbe Yedik Aynı Darbeyi Kırgızistan Yesin İstemeyiz'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz 'Darbe' Yedik Aynı Darbeyi Kırgızistan Yesin İstemeyiz"
Kırgızistan’a düzenlediği resmi ziyaret kapsamında başkent Bişkek’e gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Biz ‘darbe’ yedik aynı darbeyi Kırgızistan yesin istemeyiz” dedi.
Hangi Bedeli Ödememiz Gerekirse Bugün O Bedeli Ödeyeceğiz" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Hangi bedeli ödememiz gerekirse bugün o bedeli ödeyeceğiz.
Bakan Kurum: Foçadaki Kirlilik Kontrol Altında (2)
Bakan Kurum: Foça'daki Kirlilik Kontrol Altında (2)
BAKAN KURUM, MARMARİS'TE İNCELEMELERDE BULUNDUÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Muğla Valiliği ziyaretinin ardından Marmaris'e gitti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bugünkü Görüşmelerimizde Fetö ile Mücadele Konusunda Atılabilecek Müşterek... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bugünkü görüşmelerimizde FETÖ ile mücadele konusunda atılabilecek..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "15 Temmuz Tarihinde Bir Darbe Girişiminde Bulunan Fetö, Mevcut Olduğu Tüm... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "15 Temmuz tarihinde bir darbe girişiminde bulunan FETÖ, mevcut old..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Görüşmelerimizde Kırgızistan'daki Fetö Varlığı ile Mücadele Edilmesi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Görüşmelerimizde Kırgızistan'daki FETÖ varlığı ile mücadele edilmesi ba..
Destici: Çözüm, Üretimi Artıracağız, Tasarruf Edeceğiz BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, döviz kurundaki artışla ilgili, "Biz enerjide dışa bağımlı bir ülkeyiz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: '15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin Ardından Hiç Arzu Etmediğimiz Halde...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin Ardından Hiç Arzu Etmediğimiz Halde...
Kırgızistan’a düzenlediği resmi ziyaret kapsamında başkent Bişkek’e gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi’nin 4’üncü toplantısını gerçekleştirdi.
Yaşananlar 'Hata' Diye Basitçe Geçiştirilemez" CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, bankacılığın bir itibar sistemi olduğunu ve güven temelleri üzerine oturduğunu belirterek "Gece yaşan..
Sağlık Alanında Birebir İlişki, Muhabbet ve Tatmin de Önemli" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "Sağlık alanında yapılan işlerin ve çalışmaların lojistik alanının önemli olduğu kada..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kırgızistan Cumhurbaşkanı Ceenbeko ile Görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kırgızistan Cumhurbaşkanı Ceenbeko ile Görüştü
Kırgızistan’a düzenlediği resmi ziyaret kapsamında başkent Bişkek’e gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sooronbay Ceenbeko ile görüştü.
Belediye Seçimlerinde Yine En İddialı Parti Biziz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Belediye seçimlerinde yine en iddialı parti biziz. Biz 24 Haziran seçimini değerlendirdik..
Vatandaşlarımız Çok Güçlü Bir İrade Ortaya Koydu" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, "Dövizle ilgili dalgalanmalar sırasında vatandaşlarımız bankalara giderek, dövizlerini bo..
Destici: Çözüm, Üretimi Artıracağız, Tasarruf Edeceğiz
Destici: Çözüm, Üretimi Artıracağız, Tasarruf Edeceğiz
BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, döviz kurundaki artışla ilgili, "Biz enerjide dışa bağımlı bir ülkeyiz.
Hüda Par, Odunpazarı ve İnönü Esnafının Derdini Dinledi
Hüda Par, Odunpazarı ve İnönü Esnafının Derdini Dinledi
HÜDA PAR Eskişehir İl Başkanı Orhan Dikgöz ve İnönü ilçe Başkanı Mehmet Emin Tarhan, beraberlerindeki heyetle birlikte Odunpazarı ve İnönü ilçe esnafını ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinlediler.
Bu Millet 2023 Hedefinden Bir Gram İmtina Etmeyecek" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "Bizde bu irade olduğu sürece, bugüne kadar nasıl bu badirelerin altından iyi bir şekilde çıkm..
Özhaseki: Belediye Başkanlarının Fotoğrafları Ekim'de Netleşecek AK Parti'nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, belediye başkanlarının şimdilik flu olan fot..
Vatan Partili Senem: Danıştay Suikastında Fetö'nün Açığa Çıkarılması Görevi Bitmemiştir VATAN Partisi Genel Başkan Yardımcısı Nusret Senem, Danıştay saldırısı davasıyla ilgili kararı değerlen..
Aday Tespitlerimize Başlıyoruz'
Aday Tespitlerimize Başlıyoruz"
AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, "Pazartesi gününden itibaren şehirlerimizde aday tespitlerine başlayacağız" dedi.
Bakan Kurum: Foça'daki Kirlilik Kontrol Altında MUĞLA'ya bir dizi ziyaret ve inceleme için gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İzmir'in Foça ilçesinde denize yayılan petrol nedeniyl..
Başkan Tok: 'İlkadım 2023e Hazırlanıyor'
Başkan Tok: "İlkadım 2023'e Hazırlanıyor"
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım’ın 2023’e hazırlandığını ve modern İlkadım için yoğun çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
Vatan Partili Senem: Danıştay Suikastında Fetönün Açığa Çıkarılması Görevi Bitmemiştir
Vatan Partili Senem: Danıştay Suikastında Fetö'nün Açığa Çıkarılması Görevi Bitmemiştir
VATAN Partisi Genel Başkan Yardımcısı Nusret Senem, Danıştay saldırısı davasıyla ilgili kararı değerlendirdi, "Alparslan Arslan ve arkadaşlarını oraya gönderen örgüt FETÖ örgütüdür.
İyi Parti Ordu İl Yönetimi İstifa Etmeme Kararı Aldı İYİ Parti Ordu İl Yönetimi, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın imzasıyla gönderilen ve il başkanlarına istifa e..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Mali Cumhurbaşkanı Keita ile Görüştü Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Mali Cumhurbaşkanı İbrahim Boubacar Keita ile görüştü.
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten ABD'ye Tepki AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, ABD'nin BM Yakın Doğu'daki Filistinli Mülteciler için Yardım ve Bayındırlık Ajansı'na (UNRWA) yaptığı mali katkıyı durdura..
Türkiye, Boyun Eğdiği Dönemlerde Daha Fazlasıyla Karşılaştı" BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Amerika gibi bir emperyalist ve kapitalizmin zirvesi, babası olan bir ülke, size karşı birtakı..
» 1 2