8 Eylül 2018 Cumartesi Günü Politika Haberleri

8 Eylül 2018 Cumartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Çavuşoğlu: Bu Saldırıların Olabileceğini Öngörüyorduk (3) 'BU BİR SALDIRIDIR, GEÇECEK'Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'nın Alanya ilçesine yayın yapan Yeni Alanya Gazetesi'nin..
İnanmak Zaferin Yarısıdır" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Adeta bölgede kıskandıracak bir noktaya geldik.
Seven Sevmeyen, Taraflı Tarafsız Herkes Türkiye'ye Güveniyor" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Suriye'nin İdlib ilindeki hava saldırılarına ilişkin, "Bu uluslararası bir çaba gerektiren dur..
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Bizi Seven Sevmeyen Herkesin Ortak Söylemi, 'Bunu Engellerse... Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Bizi seven sevmeyen herkesin ortak söylemi, 'Bunu engel..
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "(Suriye'nin İdlib İlindeki Hava Saldırıları) Bu Uluslararası... Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "(Suriye'nin İdlib ilindeki hava saldırıları) Bu uluslar..
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan Açıklaması AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, demokrasilerde ortaya koyulan hizmetlerin sahibinin her şeyden önce millet olduğunu söyledi.
Bakan Kurum: Yeni Yönetmelikle, Binalarda Her Daireye Bir Otopark Yapılacak (2) 'ŞEHRİN SİLUETİNE ZARAR VEREN PROJELERE İLİŞKİN GEREKEN YAPILACAK'Bursa Valisi İzzettin Küçük'ü makamında ziyar..
Rusya Devlet Başkanı Putin, Ermenistan Başbakanı Paşinyan ile Görüştü
Rusya Devlet Başkanı Putin, Ermenistan Başbakanı Paşinyan ile Görüştü
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan ile Rusya’nın başkenti Moskova’da bir araya geldi.
Gürcistan'da Cumhurbaşkanlığı Seçimleri Adaylığına 46 Kişi Başvurdu Gürcistan Seçim Komisyonu, 28 Ekim’de düzenlenecek Cumhurbaşkanlığı seçimleri adaylığına 46 kişinin başvurduğunu duyurdu.
Bakan Kurum: Yeni Yönetmelikle, Binalarda Her Daireye Bir Otopark Yapılacak (2)
Bakan Kurum: Yeni Yönetmelikle, Binalarda Her Daireye Bir Otopark Yapılacak (2)
'ŞEHRİN SİLUETİNE ZARAR VEREN PROJELERE İLİŞKİN GEREKEN YAPILACAK'Bursa Valisi İzzettin Küçük'ü makamında ziyaret eden Çevre ve şehircilik Bakanı Murat Kurum, daha sonra belediye başkanları ile basına kapalı toplantı...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Danışmanı Sefer Turanın Kızının Nikah Şahidi Oldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Danışmanı Sefer Turan'ın Kızının Nikah Şahidi Oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, danışmanı Sefer Turan’ın kızı Zeynep Turan ile Doğukan Sever’in nikah törenine katılarak nikah şahidi oldu.
CHP'nin 95'inci Kuruluş Yıl Dönümü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin 95'inci kuruluş yıl dönümüne ilişkin, "Kurtuluşun ve kuruluşun, dış güçlere boyun eğmeyenlerin, kula kulluk..
CHP Afyonkarahisar İl Yönetimi İstifa Etti CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Savaş Erdoğan, yönetim kurulu üyeleriyle istifa ettiğini bildirdi.
Kuzey Kore Lideri Kim Rusyaya Gitmeye Hazır
Kuzey Kore Lideri Kim Rusya'ya Gitmeye Hazır
Rusya Federasyonu Konseyi Başkanı Valentina Matviyenko, Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un’un Rusya’ya bir ziyaret düzenlemeye hazır olduğunu onayladığını duyurdu.
Bu Oyunların da Üstesinden Gelmeyi Başaracağız" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan, "Birtakım manipülasyonlarla bu milleti diz çöktürebileceklerini düşünenler avuçlarını yalayacakla..
Sırp Lider Vuçiçden Kritik Kosova Ziyareti
Sırp Lider Vuçiç'den Kritik Kosova Ziyareti
Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçiç, 2 günlük Kosova ziyaretini gerçekleştirmek üzere Kosova’nın kuzeyindeki Zubin Potok kasabasına geldi.
Bakan Çavuşoğlu: Bu Saldırıların Olabileceğini Öngörüyorduk (2)- Yeniden DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Suriye ve Rusya'nın İdlib'e yönelik saldırılarına ilişkin, "Bizim tüm amacımız zate..
Balıkçılarımıza Rahat, Güvenli Barınma İmkanı Sağlayacağız" Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, "Karadeniz'in tüm balıkçıları, balıkçılık mevsiminin son zamanında bu bölgede yoğu..
Bahçeli: 'Suriyenin Geleceğinde Esad Yer Almamalıdır'
Bahçeli: "Suriye'nin Geleceğinde Esad Yer Almamalıdır"
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bir defa Suriye’nin geleceğinde Esad yer almamalıdır.
Bakan Çavuşoğlundan İdlib Açıklaması
Bakan Çavuşoğlu'ndan İdlib Açıklaması
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Tahran Zirvesi sonrası Antalya’da önemli açıklamalarda bulundu.
Bakan Çavuşoğlu: Bu Saldırıların Olabileceğini Öngörüyorduk (1) DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Suriye ve Rusya'nın İdlib'e yönelik saldırılara ilişkin açıklamada bulundu.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Astana Mutabakatı, Soçi Zirvesi, Birleşmiş Milletler Güvenlik... IHAAW180424-SIY/08-09-2018 - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Astana Mutabakatı, Soçi Zir..
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bir Defa Suriye'nin Geleceğinde Esad Yer Almamalıdır. IHAAW180508-SIY/08-09-2018 - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bir defa Suriye’nin geleceğinde Esad y..
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "İdlib'teki Gelişmeler Türkiye'nin Milli Güvenliğini, Söğüt... IHAAW180527-SIY/08-09-2018 - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "İdlib’teki gelişmeler Türkiye’..
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "İdlib Bahanesiyle Sahne Alan Küresel ve Bölgesel Güç... IHAAW180315-SIY/08-09-2018 - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "İdlib bahanesiyle sahne alan küresel..
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Dünkü Tahran Zirvesi Elbette Anlamlı ve Değerlidir. IHAAW180353-SIY/08-09-2018 - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Dünkü Tahran Zirvesi elbette anlamlı ve ..
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu: ' Akdenizdeki Doğalgaz Arama...
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu: " Akdeniz'deki Doğalgaz Arama...
Güney Kıbrıs Rum kesiminin Akdeniz’deki tek yanlı doğal gaz arama faaliyetlerine ilişkin değerlendirme yapan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, "Eğer bu bir haksa kuzeyin veya...
Bizi Topla Tüfekle Yıkamayanlar, Dolarla Alt Etmeye Çalışıyor" Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Üretime her anlamda destek vereceğiz.
Saldırıya Uğrayan Brezilya Cumhurbaşkanı Adayı Saldırıdan Haberdardı İddiası Brezilya Cumhurbaşkanı adayı Jair Bolsonaro’nun kendisine yapılan bıçaklı saldırıdan haberdar olduğu iddia edildi.
CHP'li Oran: Türkiye, Tarihinin En Kötü Dönemini Yaşıyor CHP'li Umut Oran, Türkiye'nin tarihinin en kötü dönemini yaşadığını ileri sürerek, "Tarihten doğru ders çıkarılmazsa sonuçları ağır ol..
MHP'li Enginyurt: Fındık 15 Liradan Aşağı Kurtarmaz MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Toprak Mahsulleri Ofisi'nin (TMO) fındık alım fiyatını halen açıklamamasına tepki gösterdi.
MHPli Enginyurttan Miting Gibi Basın Açıklaması
MHP'li Enginyurt'tan Miting Gibi Basın Açıklaması
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, fındığın kilogram fiyatının en az 15 lira olması gerektiğini söyledi.
Bakan Turhan: Yatırımlarımız Hız Kesmeden Devam Ediyor ULAŞTIRMA ve Alt Yapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, ülkedeki yatırımlarda yavaşla olduğu yönünde oluşturulmak istenen algının kesinlikle y..
Bakan Ersoy: 'Turizmde Kapsamlı Çözüm Önerilerini Yakında Sektörle Paylaşacağız'
Bakan Ersoy: "Turizmde Kapsamlı Çözüm Önerilerini Yakında Sektörle Paylaşacağız"
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, turizmde sezon kısalığı probleminin olduğunu bildiklerini ve sezonun uzatılmasıyla ilgili çalışmalar yaptıklarını belirterek, kapsamlı çözüm önerilerini yakında sektörle...
Başkan Kurt; 'Chp Türkiyenin Demokratik Yaşam Mücadelesinin Öncüsüdür'
Başkan Kurt; "Chp Türkiye'nin Demokratik Yaşam Mücadelesinin Öncüsüdür"
Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde 9 Eylül 1923’te siyasi faaliyetlerine başlayan Cumhuriyet Halk Partisi’nin 95’inci kuruluş yıldönümünü...
Bakan Kurum: Yeni Yönetmelikle, Binalarda Her Daireye Bir Otopark Yapılacak ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, otopark yönetmeliğinin 15 Eylül'de yürürlüğe gireceğini hatırlatarak, "Bund..
Ak Partili Vekiller Çinli İş Adamlarını Karabüke Davet Etti
Ak Partili Vekiller Çinli İş Adamlarını Karabük'e Davet Etti
AK Parti Karabük milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal, Çin Sanayi ve İş Adamları Derneği Başkanı Zhou Yan Quan’la bir araya geldi.
Başkan Sözlü, Siverekliler ile Bir Araya Geldi
Başkan Sözlü, Siverekliler ile Bir Araya Geldi
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, hemşehrilik vurgusu yaparak, “Doğduğumuz yer neresi olursa olsun birlikte yaşadığımız yer Adana, hemşehrilik birlikte huzur ikliminde yaşayabilmektir” dedi.
Bakan Turhan: Yatırımlarımız Hız Kesmeden Devam Ediyor
Bakan Turhan: Yatırımlarımız Hız Kesmeden Devam Ediyor
ULAŞTIRMA ve Alt Yapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, ülkedeki yatırımlarda yavaşla olduğu yönünde oluşturulmak istenen algının kesinlikle yanlış olduğunu belirtti, aksine ulaşım, eğitim, enerji ve sağlık alanında...
CHPli Oran: Türkiye, Tarihinin En Kötü Dönemini Yaşıyor
CHP'li Oran: Türkiye, Tarihinin En Kötü Dönemini Yaşıyor
CHP'li Umut Oran, Türkiye'nin tarihinin en kötü dönemini yaşadığını ileri sürerek, "Tarihten doğru ders çıkarılmazsa sonuçları ağır olur.
» 1 2