9 Ağustos 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

9 Ağustos 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Abd-Çin Ticaret Gerginliği Daha Kötüye Gidecek" NEW Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings İdari Yöneticisi James McCormack, ABD ile Çin arasındaki ticaret gerginliğinin dah..
New York Borsası "Karışık" Kapandı NEW New York borsası günü "karışık" seyirle tamamladı.
Beşiktaş'tan 10 Milyon 47 Bin 768 Lira Net Kar Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1 Haziran 2017- 31 Mayıs 2018 döneminde 10 milyon 47 bin 768 lira konsolide net kar elde ett..
Samsung Yeni Ürünü Galaxy Note9'un Lansmanını Gerçekleştirdi SAMSUNG Electronics bugün üst segment Note serisinin yeni üyesi Galaxy Note9'un duyurusunu yaptı.
Beşiktaş, İlk Maçta Avantaj Yakaladı
Beşiktaş, İlk Maçta Avantaj Yakaladı
Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu ilk maçında ağırladığı Avusturya'nın LASK Linz takımını 1-0 mağlup etti.
Samsung Yeni Ürünü Galaxy Note9un Lansmanını Gerçekleştirdi
Samsung Yeni Ürünü Galaxy Note9'un Lansmanını Gerçekleştirdi
SAMSUNG Electronics bugün üst segment Note serisinin yeni üyesi Galaxy Note9'un duyurusunu yaptı.
Whatsapp İhbar Hattına İlgi Büyük
Whatsapp İhbar Hattına İlgi Büyük
Düzce Belediyesinin, vatandaşların talep, görüş ve şikayetlerini iletebilmeleri için akıllı cep telefonlarında kullanılan Whatsapp hizmeti, yoğun ilgi görüyor.
Shell, Elektrikli Otomobillere Yatırım Yapıyor Dünyanın en büyük petrol şirketlerinden olan Shell, yatırım kolu aracılığıyla Ample isimli girişime destek sağladı.
Avrupa Borsaları Günü Karışık Seyirle Kapattı Avrupa borsaları günü karışık seyirle kapattı.
İzmir'in Kiraz İlçesinde 11,7 Mw'lık Sakura Güneş Santrali Kuruluyor Türkiye'nin güneş enerjisindeki yüksek potansiyelini değerlendirmek amacıyla Panasonic ile Yılsan Yatırım Holding tarafınd..
Elektrikli Araçlar Çevreye Zararlı Hale Gelebilir Enerji Ekonomisi Derneği Başkanı Prof. Dr. Kumbaroğlu'nun ortaya koyduğu çarpıcı tabloya göre elektrik üretiminden kaynaklı karbondioksit emi..
Rekabet Kurulunca Enerjisa'nın 4 Şirketine 143 Milyon Lira Ceza Rekabet Kurulunca, Enerjisa Enerji AŞ bünyesindeki İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ, Enerjisa İstanbul Anadolu Yakas..
Tüpraş'tan İlk Yarıda 1,4 Milyar Lira Net Kar Türkiye Petrol Rafinerileri AŞ'nin (TÜPRAŞ), yılın ikinci çeyreğindeki geliri geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 59'luk artışla 20,1 milyar lir..
Halkbank'tan İlk Yarıda 1,9 Milyar Lira Net Kar Halkbank'ın 6 aylık net karı 1,9 milyar lira olarak gerçekleşti.
Orduda Toprak Altında Kalan Bir Kişi Hayatını Kaybetti
Ordu'da Toprak Altında Kalan Bir Kişi Hayatını Kaybetti
Ordu'da heyelan sonrası toprak altında kalan bir kişi hayatını kaybetti.
Kırklareli'nde Gübre Biriktirme Havuzlarındaki Atıklar, Derelere Karıştı KIRKLARELİ'nin Bayramdere köyünde, yaklaşık 2 yıldır kapalı durumdaki 8 hayvan çiftliğinin gübre biriktirme havuzların..
Şekerbank'tan İlk Yarıda 71,4 Milyon Lira Net Kar Şekerbank'ın ilk altı aylık net karı 71,4 milyon lira olarak gerçekleşti.
Rekabet Kurulu'ndan Red Bull'a Soruşturma Rekabet Kurulunca, Red Bull Gıda Dağıtım ve Pazarlama Tic. Ltd. Şti.
SPK Haftalık Bülteni Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), VakıfBank'ın 20 milyar lira tutarındaki borçlanma aracı ihracı başvurusunu onayladı.
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 791 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Kurban Bayramı Öncesi Büyükşehirden Sağlık Tedbiri
Kurban Bayramı Öncesi Büyükşehir'den Sağlık Tedbiri
Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi vatandaşların rahat ve sağlıklı bir ortamda kurbanlarını alabilmeleri için Canlı Hayvan Borsasında kara sinek ve diğer...
Edirne Ticaret Borsası Edirne Ticaret Borsası'nda, Anadolu kırmızı sert buğdayın kilogramı en yüksek 1,290 liradan satıldı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 211,27 puan artışla 97.185,13 puandan kapandı.
Vali Güvençer, İzmir-İstanbul Otoyolu İnşaatını İnceledi
Vali Güvençer, İzmir-İstanbul Otoyolu İnşaatını İnceledi
Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, İstanbul ile İzmir arası ulaşımını 9 saatten 3,5 saate indirecek olan 433 kilometre uzunluğundaki İstanbul-İzmir Otoyolu’nun Manisa güzergahında sürdürülen çalışmaları inceledi.
Borsa, Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, rekor işlem hacmiyle yüzde 0,22 değer kazanarak, günü 97.185,13 puandan tamamladı.
Malatya Ticaret Borsası Malatya Ticaret Borsasında kuru kayısının kilogramı 09,90-15,50 liradan satıldı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8