8 Ağustos 2018 Çarşamba Günü Politika Haberleri

8 Ağustos 2018 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Zaharova: 'Abd Gizli Belgeleri Manipüle Etmeyi Bırakmalı'
Zaharova: "Abd Gizli Belgeleri Manipüle Etmeyi Bırakmalı"
Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Maria Zaharova, Putin ve Trump arasındaki görüşmelerin basına sızdırılması üzerine, “ABD gizli belgeleri manipüle etmeyi bırakmalı” dedi.
Türk Heyeti ABD'de Görüşmelere Devam Ediyor ABD Dışişleri Bakanlığı, Türkiye ile ABD arasındaki sorunların çözümüne yönelik görüşmelerin devam ettiğini bildirdiTürkiye ile ABD arasındaki kriz..
Afad Başkanı Güllüoğlu, Sel Bölgesine İntikal Etti AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte Ordu’daki sel bölgesine giderek incelemelerde bulundu.
MHP Lideri Bahçeli, Ordu'daki Sel Felaketi Hakkında Bilgi Aldı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ordu’da yaşanan sel felaketi üzerine, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ı telefonl..
Ordu'daki Sel Felaketi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ordu'da yaşanan sel felaketine ilişkin Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ı telefonla aradı.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'ın Kabulü Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Abdurrahman Kaan ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Ordu'daki Sel Felaketi Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu'da yaşanan sel felaketine ilişkin Ordu Valisi Seddar Yavuz ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ı telefonla..
Ordu'daki Sel Felaketi Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, sel felaketinin yaşandığı Ordu'ya gidecek.
CHP Son Gelişmeleri Bigadiçde Değerlendirdi
CHP Son Gelişmeleri Bigadiç'de Değerlendirdi
CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, CHP’li milletvekilleri ile birlikte Bigadiç ilçe teşkilatına teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İncelemelerde Bulunmak Üzere Sel Felaketinin Yaşandığı Ordu'ya... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, incelemelerde bulunmak üzere sel felaketinin yaşand..
Cumhurbaşkanı Erdogğan, Ordu'daki Sel Felaketi ile İlgili Bilgi Aldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu’nun ilçelerini vuran sel felaketiyle ilgili olarak yetkililerden bilgi aldı.
Erdoğan, Ordu'nun İlçelerini Vuran Sel Felaketiyle İlgili Olarak Yetkililerden Bilgi Aldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu'nun ilçelerini vuran sel felaketiyle ilgili olarak yetkilile..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yaşanan Sel Felaketi Nedeniyle İçişleri Bakanı Soylu ve Afad Başkanı... Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaşanan sel felaketi nedeniyle İçişleri Bakanı Soylu ve AFAD Başkanı Güll..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ordu'da Yaşanan Sel Felaketine İlişkin Ordu Valisi Yavuz ve Ordu Büyükşehir... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ordu'da yaşanan sel felaketine ilişkin Ordu Valisi Yavuz ve Ordu B..
DP Genel Başkanı Uysal Nikah Şahidi Oldu Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Nazmi Özen ve Yasemin Bilensoy çiftinin nikah şahidi oldu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Müsiad Heyetini Kabul Etti Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Abdurrahman Kaan ve beraberindeki heyeti ..
ABD Kongresinde İlk Müslüman Kadın ABD’nin Michigan eyalet temsilcilerinden Filistin asıllı Rashida Tlalib, Demokrat Parti’den ABD kongresine girerek, kongredeki ilk Müslüman kadın oldu.
Başkan Şahin: 'Biz Samsun Kazanacak Diyoruz'
Başkan Şahin: "Biz Samsun Kazanacak Diyoruz"
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Biz sahadayız. Halkımızın içindeyiz.
AK Parti Milletvekili Dinç'ten Çukurca'ya Ziyaret HAKKARİ (AA) - AK Parti Hakkari Milletvekili Husret Dinç, Çukurca ilçesini ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Müsiad Genel Başkanı Kaan ve Beraberindeki Heyeti Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Müsiad Genel Başkanı Kaan ve Beraberindeki Heyeti Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ve beraberindeki heyeti kabul etti.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ: "Abd ile Ciddi Görüş Ayrılıklarımız Var" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, “ABD ile ciddi görüş ayrılıklarımız var”..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Müsiad Heyetini Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan Müsiad Heyetini Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, MÜSİAD heyetini kabul etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türsab Heyetini Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türsab Heyetini Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Seyehat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) heyetini kabul etti.
Acilen Ulusal İklim Politikası Belirleyip Uygulamalıyız" CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, "Ülke olarak ulusal iklim politikası geliştirme çağrımızı yineliyoruz.
Kılıçdaroğlu'ndan Myk'ya Teşekkür CHP Merkez Yönetim Kurulu'nda (MYK) değişikliğe gitmeye hazırlanan Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, MYK üyelerine bugüne kadar yaptıkları çalışmalarından dol..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabulü Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyeti kabul etti.
İyi Parti'li Türkkan'dan Nafaka Alacaklarıyla İlgili Kanun Teklifi İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, nafaka alacağını tahsil edemeyen eşe yardımcı olmak amacıyla, Aile, Çalışma ve So..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nu Kabul Etti CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki he..
AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ;
AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ;
Yerel seçim startını verdiklerini belirten AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, “Önümüzdeki süreçte insanların gönlüne hitap edecek, onların gönüllerini kazanacak ve sosyal belediyeciliğin yanında aynı zamanda da gönül...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve Heyetini Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve Heyetini Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Eski İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson'a Karşı Tepki Büyüyor Burka giyen kadınlara hakaret eden İngiltere’nin eski Dışişleri Bakanı Boris Johnson’a tepkiler büyüyor.
Kılıçdaroğlu: TL'nin Değer Kaybını Önlemek İçin Amerika'ya Heyet Üzerine Heyet Gönderiyorlar CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twıtter hesabından döviz artışına ilişkin yaptığı açıklamada..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlunu Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nu Kabul Etti
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyeti kabul etti.
İzmir'de AK Parti'ye Katılım İzmir'in Konak ilçesinde HDP üyesi oldukları belirtilen 50 kişi, partilerinden istifa ederek AK Parti'ye katıldı.
Türk Heyet ABD'li Üst Düzey Yetkililerle Görüşecek ABD Dışişleri Bakanlığı, Washington’a giden Türk heyetinin ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı John Sullivan başkanlığındaki heyetle görüşeceğini..
CHP'li Tezcan: Genel Başkan Kurultay Toplamayacağını İfade Etmiştir (2)- Yeniden CHP Sözcüsü Bülent Tezcan, olağanüstü kurultay sürecini gündemde tutmanın bir yararı olmayacağını belirterek, ..
Önümüzde Artık Yeni Bir Dönem Var" TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, "Seçim sonucuyla sistem tartışması da sona ermiş oldu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabulü Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy ile Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz B..
CHP Myk Toplantısı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, Genel Başkana, Merkez Yönetim Kurulu (MYK) değiştirme yetkisinin tüzükle tanındığını belirterek, "Önümüzdeki sür..
CHP Sözcüsü Tezcan: "569 İmzayla Kurultay Toplamak Mümkün Değildir, Genel Başkan da Kurultayı... CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, "569 imzayla kurultay toplamak müm..
» 1 2