7 Ağustos 2018 Salı Günü Politika Haberleri

7 Ağustos 2018 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Muharrem İnce, İznikte Yol Kenarındaki Dükkandan Bir Sandık Elma Aldı
Muharrem İnce, İznik'te Yol Kenarındaki Dükkandan Bir Sandık Elma Aldı
CHP’de kurultay sesleri kesilmezken, Muharrem İnce’ inin yolu İznik’ten geçti.
İran Türkleri ABD'nin Yaptırımlarını Değerlendirdi İran’ın başkenti Tahran’da yaşayan İran Türkleri, ABD’nin İran’a uygulama kararı aldığı yaptırımları değerlendirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Almanya Ziyareti Tarihi Belli Oldu Almanya Cumhurbaşkanı Sözcüsü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 28-29 Eylül tarihlerinde Almanya’ya bir ziyaret gerçekleştirec..
AK Parti 6. Büyük Olağan Kongresi'ne Doğru AK Parti Genel Merkez 6. Olağan Büyük Kongresi öncesi istişarelerde bulunmak üzere AK Parti Sakarya İl Başkanlığı'nda toplantı düzenlendi.
Hariri'den Yeni Hükümet İçin "Fedakârlık" Çağrısı Lübnan Başbakanı Saad Hariri, ülkedeki siyasi güçleri yeni hükümetin kurulması için fedakarlıkta bulunmaya çağırdı.
Muharrem İnce: "Kimse Partiden ve Partideki Görevinden Ayrılmasın" CHP’li Muharrem İnce, "Anlık tepkilerle kimse partiden ve partideki görevinden ayrılmasın.
Savunma Sanayii İcra Komitesi Toplantısında 13.5 Milyar Bedeli Olan Projeler Değerlendirildi Savunma Sanayii İcra Komitesi Toplantısında toplam 13.5 milyar TL bedeli olan projeler değerlendir..
Savunma Sanayii İcra Komitesi Toplantısı'nda Savunma Sanayi ve Teknolojilerini Geliştirme,... IHAAW183400-SIY/07-08-2018 - Savunma Sanayii İcra Komitesi Toplantısı’nda savunma sanayi ve tekno..
Savunma Sanayii İcra Komitesi Toplantısı'nda, Atak Helikopterine Yeni Kabiliyetler Kazandırılması... Savunma Sanayii İcra Komitesi Toplantısı'nda, ATAK helikopterine yeni kabiliyetler kazandı..
Çıray: Tedbir Alınmazsa 2001 Krizini Andırır Bir Likidite Kriziyle Karşı Karşıya Kalınacak İYİ Parti Sözcüsü Aytun Çıray, "Hızla tedbir alınmazsa eğer, borç yapılandırma talebiyle bankaların ..
AK Partinin Siyasal, Hukuki, Toplumsal, Ekonomik ve Kültürel Alanlardaki Siyaseti Tüm Boyutlarıyla...
AK Parti'nin Siyasal, Hukuki, Toplumsal, Ekonomik ve Kültürel Alanlardaki Siyaseti Tüm Boyutlarıyla...
AK Parti’nin kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) tarafından "Kuruluşundan Bugüne AK Parti Sempozyumu" düzenlenecek.
İyi Parti Başkanlık Divanı Toplantısı İYİ Parti Genel Sekreteri ve Parti Sözcüsü Aytun Çıray, "Sayın Erdoğan ve arkadaşları ekonomi konusunda artık hamaseti bırakmalılar, mahalli seçimleri un..
CHP'li İnce'den "Kimse Partiden Ayrılmasın" Açıklaması CHP'li Muharrem İnce, olağanüstü kurultay için imza veren kurultay delegelerinin iradesine ve isteğine sahip çıktıklarını belirterek kim..
Muharrem İnce: İmza Veren Kurultay Delegelerimizin İradesine, İsteğine Sahip Çıkıyoruz CHP'li Muharrem İnce Twıtter hesabından kurultay tartışmalarına ilişkin yaptığı açıklamada, "CHP'de Olağ..
Vali Ustaoğlunun Bitlisin Düşman İşgalinde Kurtuluşunun Yıl Dönümü Mesajı
Vali Ustaoğlu'nun Bitlis'in Düşman İşgalinde Kurtuluşunun Yıl Dönümü Mesajı
Bitlis Valisi ve Belediye Başkan Vekili İsmail Ustaoğlu, Bitlis’in düşman işgalinden kurtuluşunun 102. Yıldönümü münasebeti ile bir mesaj yayımladı.
CHPli Tüzün: 15 Milyon Oy Almış Kişinin Kaderini 15 Kişi Belirleyemez
CHP'li Tüzün: 15 Milyon Oy Almış Kişinin Kaderini 15 Kişi Belirleyemez
CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, kurultay talebiyle ilgili, "CHP'nin örgütü, CHP'nin tabanı, CHP'nin seçilmiş kurultay delegesinin yüzde 60'ı değişim istemektedir ve kurultay istemektedir.
Ahmet Arslan Baba Ocağı Kağızmanda
Ahmet Arslan Baba Ocağı Kağızman'da
65. dönem Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, Kars Milletvekili Ahmet Arslan, baba ocağı Kağızman’da hemşerileriyle buluştu.
İl Milli Eğitim Müdürü Yavuza Hayırlı Olsun Ziyareti
İl Milli Eğitim Müdürü Yavuz'a Hayırlı Olsun Ziyareti
Ak Partililer, İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Cüneyt Yavuz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Özgür Özel: CHP Bu Sıkıntılı Süreçten Güçlü Bir Şekilde Çıkacaktır -3 CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP'deki olağanüstü kurultay sürecine ilişkin, "CHP bu sıkınt..
Özgür Özel: CHP Bu Sıkıntılı Süreçten Güçlü Bir Şekilde Çıkacaktır -2 CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP'deki olağanüstü kurultay sürecine ilişkin, "CHP bu sıkınt..
Özgür Özel: CHP Bu Sıkıntılı Süreçten Güçlü Bir Şekilde Çıkacaktır -1 CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP'deki olağanüstü kurultay sürecine ilişkin, "CHP bu sıkınt..
Eximbank Aydın'da İrtibat Bürosu Açacak AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, gelecek hafta Türk Eximbank'ın Aydın'daki irtibat..
Filistin Devlet Başkanı Abbas'tan Ürdün'e Ziyaret Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, resmi ziyaretleri kapsamında Ürdün’e gelerek Ürdün Kralı 2. Abdullah ile görüşeceği bildirildi.
Özgür Özel: CHP Bu Sıkıntılı Süreçten Güçlü Bir Şekilde Çıkacaktır
Özgür Özel: CHP Bu Sıkıntılı Süreçten Güçlü Bir Şekilde Çıkacaktır
CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP'deki olağanüstü kurultay sürecine ilişkin, "CHP bu sıkıntılı süreçten güçlü bir şekilde çıkacaktır" dedi.
CHP'li Muhaliflerden "Kurultay Yapılabilir" Açıklaması CHP'de olağanüstü kurultay için imza toplayan çağrı heyetinden Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, "630 imza MYK değişikliği için verilmed..
ABD Ankara Büyükelçiliği: Abd, Türkiye'nin Sağlam Bir Dostu ve Müttefiki Olmayı Sürdürmektedir ABD Ankara Büyükelçiliği'nin resmi Twıtter hesabından yapılan açıklamada, "Mevcut gerginliklere ..
Büyükelçi Sedat Önal Başkanlığında Bir Heyet Amerika'ya Gidecek WASHİNGTON ile yapılan ön mutabakat çerçevesinde Dışişleri Bakanı yardımcısı Büyükelçi Sedat Önal Başkanlığında bir heyetin ABD..
Barzani, Kuzey Irak Referandumunu Savunmaya Devam Ediyor Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) eski Başkanı Mesut Barzani, geçen yıl Eylül ayında gerçekleştirdiği tartışmalı referandum, Bağdat-E..
MHPli Çapraz, Koku Sorunu Sebebiyle Eleştirilen MHP Belediyelerine Sahip Çıktı
MHP'li Çapraz, Koku Sorunu Sebebiyle Eleştirilen MHP Belediyelerine Sahip Çıktı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Isparta Merkez İlçe Başkanı Akif Çapraz, “Siyasi partiler elbette belediyelere talip olacak, aday çıkaracaklar ama bu durum Cumhur İttifakı’nı zedeleyecek noktaya gelmemeli” dedi.
ABD'nin İran'a Yönelik Yaptırımları CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "İran'a yaptırımlarda, Türkiye'nin asla taraf olmaması konusunda ülkeyi yönetenleri uyarıyoruz.
CHP Bilecik Milletvekili Tüzün: "630 İmza Myk Değişkiliği İçin Verilmedi, Kurultay Yapılsın Diye... CHP Bilecik Milletvekili Tüzün: "630 imza MYK değişkiliği için verilmedi, kurultay yapılsın..
Seta'dan "Kuruluşundan Bugüne Ak Parti" Sempozyumu Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) "Kuruluşundan Bugüne AK Parti" sempozyumunda AK Parti’nin siyasal, hukuki, toplumsal, ..
Suşehri Belediye Başkanı Yükselden İstişare Toplantısı
Suşehri Belediye Başkanı Yüksel'den İstişare Toplantısı
Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, belediye personeli ile istişare toplantısına katıldı.
Savunma Sanayi İcra Komitesi Toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında... IHAAW145632-SIY/07-08-2018 - Savunma Sanayi İcra Komitesi toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erd..
CHP Önünde Kurultay Protestosu CHP önünde toplanan yaklaşık 50 kişi, CHP’deki kurultay reddinin ardından başladıkları oturma eylemine devam ediyor.
Niğde Belediyesinin Hizmet Çadırı Aşağı Kayabaşı Mahallesinde
Niğde Belediyesinin Hizmet Çadırı Aşağı Kayabaşı Mahallesinde
Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan’ın hizmeti vatandaşın ayağına götürmek için uygulamaya koyduğu hizmet çadırının bu haftaki adresi Aşağı Kayabaşı Mahallesi Özbelde Kızıl Elma Parkı oldu.
MHP Hatay Milletvekili Kaşıkçının Teşekkür Ziyaretleri
MHP Hatay Milletvekili Kaşıkçı'nın Teşekkür Ziyaretleri
MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimi'nde partisine ve kendisine destek veren seçmenlerine teşekkür ziyareti yaptı.
Vali Kalkancı'dan Yeni Atanan Müftü ile Garnizon Komutanına Ziyaret Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, Adıyaman'a yeni atanan İl Müftüsü Mehmet Taşcı ile Garnizon ve Askerlik Şube Başkan..
Vali Kalkancıdan Müftü ve Komutana Hayırlı Olsun Ziyareti
Vali Kalkancı'dan Müftü ve Komutana Hayırlı Olsun Ziyareti
Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, Adıyaman’a yeni atanan İl Müftüsü Mehmet Taşçi ile Garnizon Komutanlığı ve Askerlik Şubesi Başkanlığına atanan Albay Hüseyin Gürfidan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde...
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'ya Gitti CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan Ankara'ya gitti.
» 1 2