7 Ağustos 2018 Salı Günü Ekonomi Haberleri

7 Ağustos 2018 Salı Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fenerbahçe, Deplasmandan Mağlubiyetle Dönüyor
Fenerbahçe, Deplasmandan Mağlubiyetle Dönüyor
UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu ilk maçında, deplasmanda Benfica ile karşılaşan Fenerbahçe sahadan 1-0 mağlup ayrıldı.
New York Borsası Yükselişle Kapandı NEW New York borsası, teknoloji şirketlerinin hisselerindeki artışla günü kazançlarla tamamladı.
ABDde Tüketici Kredileri Beklentinin Altında Kaldı
ABD'de Tüketici Kredileri Beklentinin Altında Kaldı
ABD'de tüketici kredileri, haziranda geçen yılın aynı dönemine kıyasla 10,2 milyar dolar (yüzde 3,1) arttı.
ABD'de Tüketici Kredileri Beklentinin Altında Kaldı ABD'de tüketici kredileri, haziranda 10,2 milyar dolar artarak beklentinin altında kaldı.
Tesla'nın Borsadan Çekilmesi Gündemde NEW Amerikan uluslararası elektrikli otomobil üreticisi ve enerji depolama şirketi Tesla'nın, New York borsasından çekilmesinin gündemde olduğu bildirild..
Rusya ile Batı Arasındaki Ticaret Kriz Dinlemiyor
Rusya ile Batı Arasındaki Ticaret Kriz Dinlemiyor
Karşılıklı yaptırımlara rağmen, Rusya ile ABD ve Avrupa Birliği arasındaki ticaret hacmi artmaya devam ediyor.
En Büyük Güneş Enerji Santrali Konya'da Kuruluyor Enerji kaynağı güneşten daha fazla yararlanmak için Konya'nın Karapınar ilçesinde kurulmasına başlanan güneş santralı yılda 1.7 milyar kWh el..
2026 İtibarıyla Elektrik İhtiyacımızın Yüzde 53'ü Yenilenebilir Enerjiden Karşılanabilir Elektrik ihtiyacımızın 2026 itibarıyla yüzde 53'ü yenilenebilir enerji kaynaklarından karşılanabilir.
Rusyanın Uluslararası Rezervleri Arttı
Rusya'nın Uluslararası Rezervleri Arttı
Rusya'nın uluslararası rezervleri temmuzda, bir önceki aya göre 1,3 milyar dolar artarak 458 milyar dolara yükseldi.
Avrupa Borsaları Günü Yükselişle Kapattı
Avrupa Borsaları Günü Yükselişle Kapattı
Avrupa borsaları şirket verilerinin ve küresel ticarete ilişkin açıklamaların etkisiyle günü yükselişle tamamladı.
Avrupa Borsaları Günü Yükselişle Kapattı Avrupa borsaları günü, şirket verilerinin ve küresel ticarete ilişkin açıklamaların etkisiyle yükselişle kapattı.
Rusya ile Batı Arasındaki Ticaret Kriz Dinlemiyor MOSKOVA (AA) – Karşılıklı yaptırımlara rağmen, Rusya ile ABD arasındaki ticaret hacmi bu yılın ilk yarısında geçen yılın aynı dönemine kıyasl..
Vakıfbank'tan 2 Milyar 125 Milyon TL Net Kar VakıfBank, konsolide olmayan finansal sonuçlara göre yılın ilk yarısında 2 milyar 125 milyon TL net kar elde etti.
Rusya'nın Uluslararası Rezervleri Arttı Rusya'nın uluslararası rezervleri temmuzda, bir önceki aya göre 1,3 milyar dolar artarak 458 milyar dolara yükseldi.
Savunma Sanayii İcra Komitesi Toplantısı Savunma Sanayii İcra Komitesi Toplantısı'nda, toplam 13,5 milyar lira bedeli olan projelerin değerlendirildiği bildirildi.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 785 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 2,11’lik yükselişle tamamladı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 1.987,06 puan artışla 96.161,04 puandan kapandı.
Borsa, Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 2,11 değer kazancıyla 96.161,04 puandan tamamladı.
Kayseri'ye 310 Milyon Liralık Yatırım Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi ilk etabı ile Yapı Kontrol Daire Başkanlığı tarafından yapılan yatırı..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9