7 Ağustos 2018 Salı Günü Dünya Haberleri

7 Ağustos 2018 Salı Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ürdün ve Norveç'ten İsrail-Filistin Müzakereleri İçin Koordinasyonu Artırma Mesajı Ürdün ve Norveç, İsrail-Filistin barış müzakerelerindeki tıkanıklığı giderme çabalarında koordinasyonu artır..
Abu Dabi Veliaht Prensi Bin Zayid Mısır'da Mısır Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi ile Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Abu Dabi Veliaht Prensi Muhammed bin Zayid'in Kahire'de bir araya geldiğ..
Filistin İslami Cihad Hareketi Temsilcileri Moskova'da MOSKOVA (AA) – Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Mihail Bogdanov ile Filistin İslami Cihad Hareketi Genel Sekreter Vekili Ziyad en-Nahhal..
Filistinli Çocuklar İsrail Barbarlığını Protesto Etti
Filistinli Çocuklar İsrail Barbarlığını Protesto Etti
Yüzlerce Filistinli çocuk, İsrail'in 11 yıldır Gazze'ye uyguladığı deniz ve kara ablukasını ve 1948'de sürgüne gönderilen Filistinlilerin geri dönüş hakkı için yapılan gösterilerde aralarında 10'larca çocuğun da...
Filistinli Çocuklar İsrailin Gazze Kuşatmasını Protesto Etti
Filistinli Çocuklar İsrail'in Gazze Kuşatmasını Protesto Etti
Yüzlerce Filistinli çocuk İsrail’in 11 yıldır Gazze’ye uyguladığı deniz ve kara ablukasını ve 30 Mart’ta başlayan İsrail’in 1948’de sürgüne gönderdiği Filistinlilerin geri dönüş hakkı için yapılan gösterilerde aralarında...
İsrail Saldırısı Sonrası Hamas'tan Açıklama Hamas Hareketi, Gazze'de yükselen tansiyondan İsrail'in sorumlu olduğunu belirtti.
Ftye Yazan Piyasa Uzmanı Tatiana Orlova: Erdoğan, Putinin İzinden Giderek Merkez Bankasının...
Ft'ye Yazan Piyasa Uzmanı Tatiana Orlova: 'Erdoğan, Putin'in İzinden Giderek Merkez Bankası'nın...
Emerginomics adlı piyasa araştırma şirketinin kurucusu ve baş ekonomisti Tatiana Orlova, İngiliz Financial Times gazetesi için kaleme aldığı yazıda, Türkiye'deki ekonomik durumu değerlendirdi.
Hollanda'da Kuraklık Kayıp Tarihi Ortaya Çıkardı Hollanda'da yaklaşık 2 aydır devam eden aşırı sıcak havanın yol açtığı kuraklık, bataklık alanlarda bulunan birçok tarihi kalıntıyı da ortaya ..
Cammu-Keşmir'de Çatışma: 6 Ölü Hindistan'ın Cammu Keşmir bölgesinde Hint askerleriyle direnişçiler arasında çıkan çatışmada 4 asker ile 2 direnişçinin öldüğü bildirildi.
Trump, Tarihinin En Büyük Yangın Felaketini Yaşayan California için Eyalet Yetkililerini ve İtfaiyecileri Suçladı
ABD'nin California eyaleti, geçen hafta kuzey bölgesinde çıkan ve henüz kontrol altına alınamayan alevler nedeniyle tarihinin en büyük yangın felaketiyle mücadele ediyor. Trump, yangın felaketi için California eyalet...
Bm, Kuzey Kore'ye İnsani Yardımları Kolaylaştıracak Önlemler Aldı BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi, nükleer programı nedeniyle yaptırım uygulanan Kuzey Kore'ye insani yardımları..