6 Ağustos 2018 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

6 Ağustos 2018 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası Yükselişle Kapandı
New York Borsası Yükselişle Kapandı
New York borsası, haftanın ilk işlem gününü yükselişle tamamladı.
New York Borsası Yükselişle Kapandı WASHINGTON (AA) - New York borsası, haftanın ilk işlem gününü yükselişle tamamladı.
Piyasalar – Dövizler Kapanış Sonrası Yükselişini Sürdürdü – Geçen hafta ABD'den gelen güçlü istihdam verileri sonrası, ABD'li rahip Brunson davası konusunda ABD ile ilişkilerdeki gerilime par..
Sakarya'da İmar Barışından 19 Milyon 661 Bin Lira Tahsil Edildi İMAR Barışı kapsamında, Sakarya'da bugüne kadar 66 bin 589 bağımsız bölüm için başvuru yapıldığı ve yapılan bu başvurular sonuc..
Rusyadan Yunanistana Nota
Rusya'dan Yunanistan'a Nota
Rusya, 2 Rus diplomatı sınır dışı ederek ülkeye geri gönderen Yunanistan'a nota verdi.
Piyasalar – Dolar 5.28, Euro 6.84 ve Sterlin de 6.84 Liranın Üzerine Çıktı – Dövizler, Borsa İstanbul Endeksi'nin kapanışı sonrasındaki işlemlerde yükselişini sürdürdü; dolar 5.28, euro 6.84 ..
Pepsiconun Ceosu Değişiyor
Pepsico'nun Ceo'su Değişiyor
Şirketin 12 yıldır CEO'su Indra K. Nooyi'nin, 3 Ekim'de görevinden ayrılacağı bildirildi.
Karsan'ın Elektrikli Minibüsü ABD ve Avrupa'ya İhraç Edilecek Karsan'ın BMW ile elektrik motorlu araçlar için gerçekleştirdiği tedarik anlaşmasının ilk ürünü olan Karsan Jest Electric, Münih'..
ABD'de Yaşlılar Arasında İflas Üçe Katlandı NEW ABD'de yaşlılar arasındaki iflasın 1991'e kıyasla üçe katlandığı ortaya çıktı.
Avrupa Borsaları Günü İngiltere Hariç Düşüşle Kapattı
Avrupa Borsaları Günü İngiltere Hariç Düşüşle Kapattı
Avrupa borsaları, küresel ticaret savaşlarına ilişkin endişelerin artmasının etkisiyle günü İngiltere'deki FTSE 100 endeksi hariç düşüşle tamamladı.
Trumptan Yeni Yaptırım Kararnamesi
Trump'tan Yeni Yaptırım Kararnamesi
ABD Başkanı Donald Trump, İran'a yönelik ambargoları ihlal edenlere yaptırım uygulanmasını sağlayacak yeni bir başkanlık kararnamesi imzaladı.
Trump'tan İran Yaptırımları Kararnamesi ABD Başkanı Donald Trump, İran'a yönelik ambargoları ihlal edenlere yaptırım uygulanmasını sağlayacak yeni bir başkanlık kararnamesi imzaladı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker'in Kabulü Kanada'dan Türkiye'ye kültürel gezi amacıyla gelen gençler, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker'i ziyaret etti.
Avrupa Borsaları Günü İngiltere Hariç Düşüşle Kapattı Avrupa borsaları, günü İngiltere'deki FTSE 100 endeksi hariç düşüşle kapattı.
Çiğ Sütün Referans Fiyatı 1,7 Lira Oldu Ulusal Süt Konseyi, ağustos ayından geçerli olmak üzere çiğ sütün referans fiyatını 1,7 lira olarak belirledi.
Bakan Pekcan, İso Heyetini Kabul Etti Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 772 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde değer kazanan 15 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (BIST 100..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler K..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler K..
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 1.436,51 puan azalışla 94.173,97 puandan kapandı.
Borsa, Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 1,50 değer kaybıyla 94.173,97 puandan tamamladı.
Borsa Haftanın İlk Gününü Düşüşle Tamamladı
Borsa Haftanın İlk Gününü Düşüşle Tamamladı
Borsa, haftanın ilk iş gününü yüzde 1,50’lik düşüşle tamamladı.
Rekabet Kurulu, Mercedes-Benz Türk'ün Savunmasını Alacak Rekabet Kurulu, Mercedes-Benz Türk AŞ'nin sözlü savunmasını alacak.
Merkez Bankası'ndan Zorunlu Karşılıklara İlişkin Açıklama Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), Rezerv opsiyonu mekanizması kapsamında döviz imkanı oranı üst sınırı yüzde 45'ten yüzde 40'..
» 1 2 3 4 5 6 7 8