5 Ağustos 2018 Pazar Günü Politika Haberleri

5 Ağustos 2018 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Irak ile Ürdün Arasında Terörle Mücadele Anlaşması Ürdün ve Irak'ın terörle mücadele alanında askeri iş birliği anlaşması imzaladığı bildirildi.
AK Parti Malatya İl Yönetiminde Yeni Yönetim İçin Toplu İstifa
AK Parti Malatya İl Yönetimi'nde 'Yeni Yönetim' İçin Toplu İstifa
AK Parti Malatya İl yönetimi, Genel Merkez tarafından İl Başkanlığı'na geçtiğimiz 18 Mayıs'ta atanan İl Başkanı İhsan Koca'nın kendi yönetimini oluşturması adına topluca istifa ettiği duyuruldu.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "AK Parti sözcüsü olarak siyasete yansıyan ikiyüzlü tavır..
Rusyanın ABD Seçimlerine Müdahale Ettiği İddiası Trump Yönetimini Zorluyor
Rusya'nın ABD Seçimlerine Müdahale Ettiği İddiası Trump Yönetimini Zorluyor
ABD’de katıldığı bir haber programında konuşan ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı John R. Bolton, Rusya’nın 2016 Başkanlık Seçimleri’ne müdahale ettiği iddiaları hakkında açıklamada bulundu.
Kurultay İçin Bir Gün Bile Beklememeli" CHP'li Muharrem İnce, "CHP, yaşanan gelişmelerden sonra kurultay için bir gün bile beklememelidir çünkü kurultayın toplanması kararı artık delegelerin ..
Malatya AK Parti'de Toplu İstifa Malatya AK Parti İl yönetimi, genel merkez tarafından İl Başkanlığına geçtiğimiz Mayıs ayında atanan İl Başkanı İhsan Koca’nın kendi yönetimini oluşturması ad..
Hamas ve El-Fetih Arasında Karşılıklı Suçlama İsrail ile muhtemel anlaşmadan dolayı Hamas ile el-Fetih hareketleri birbirine karşılıklı suçlamalarda bulundu.
İnceden Kurultay Uyarısı
İnce'den Kurultay Uyarısı
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, "Siyaset sokağa karşı, halka karşı yapılamaz. Parti olmak, partili olmak, halkla birlikte hareket edildiğinde amaca uygun sonuçlar ortaya çıkarır" dedi.
Güney Sudan'da Hükümet ile Muhalifler Arasında Barış Anlaşması İmzalandı Güney Sudan hükümeti ile muhalifler arasında barış anlaşması imzalandı.
Muharrem İnce: CHP Kurultay İçin Bir Gün Bile Beklememelidir Muharrem İnce, Cumhuriyet Halk Partisi'ndeki kurultay tartışmalarına dair yazılı bir açıklama yaptı.
Muharrem İnce: CHP Kurultay İçin Bir Gün Bile Beklememelidir Muharrem İnce, Cumhuriyet Halk Partisi'ndeki kurultay tartışmalarına dair yazılı bir açıklama yaptı.
Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'den Kurultay Uyarısı Açıklaması Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, “Siyaset sokağa karşı, halka karşı yapılamaz. Parti olmak, partili olmak, halkla birlikte ..
CHP'li Muharrem İnce: "Chp, Yaşanan Gelişmelerden Sonra Kurultay İçin Bir Gün Bile Beklememelidir... CHP'li Muharrem İnce: "CHP, yaşanan gelişmelerden sonra kurultay için bir gün bile bekleme..
Muharrem İnce'den Kurultay Uyarısı: "Cumhuriyet Halk Partisi, Yaşanan Gelişmelerden Sonra Kurultay... IHAAW191758-SIY/05-08-2018 - Muharrem İnce’den kurultay uyarısı: “Cumhuriyet Halk Partisi..
Milletvekili Ören, Köyleri Ziyaret Etti AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, Siirt'in Şirvan ilçesine bağlı Oya ve Cevizlik köylerini ziyaret etti.
Kılıçdaroğlu'nun Tazminata Mahkum Edilmesinin "Hak İhlali" Sayılması AK Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki'nin avukatı Mehmet Savruk, Anayasa Mahkemesinin, CHP Genel Başkanı Kemal Kıl..
AK Partili Mersinli ve İlçe Başkanlarından Ankara Çıkarması
AK Parti'li Mersinli ve İlçe Başkanlarından Ankara Çıkarması
AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli ve AK Parti’li ilçe başkanları, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin yeni kabinesinde yer alan ve her ikisi de Manisalı olan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Gençlik ve...
Destici: İdam Teklifini Ekim Ayında Meclise Sunacağız BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Bursa'da yaptığı açıklamada, "BBP olarak, idam cezasının geri getirilmesi için ..
Kendi Krizlerini Çözemeyenler, Türkiye'yi Yönetebilirler Mi" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, CHP'ye yönelik en somut eleştirilerin CHP'lilerden geldiğini belirte..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Çamlıca Camiinde İncelemelerde Bulundu
Cumhurbaşkanı Erdoğan Çamlıca Camii'nde İncelemelerde Bulundu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapımı devam eden Çamlıca Camii’nde yaklaşık 2 saat incelemelerde bulundu.
Geniş Haber)- Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çamlıca Camii İnşaatında İncelemelerde Bulundu CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Çamlıca Camii inşaatında incelemelerde bulundu.
Maduro'nun Suikast Girişimine Uğraması Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Amerikan emperyalizmi battıkça bu tür illegal yöntemlere başvurmaktadır.
Destici: İdam Teklifini Ekim Ayında Meclise Sunacağız
Destici: İdam Teklifini Ekim Ayında Meclise Sunacağız
BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Bursa'da yaptığı açıklamada, "BBP olarak, idam cezasının geri getirilmesi için inşallah ekim ayında teklifimizi Meclis'e sunacağız ve oradaki grupların tavrını da...
Havza'da Beton Yol Çalışmaları Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Çakıralan Mahallesi'nde beton yol çalışmalarını inceledi.
BBP Genel Başkanı Destici: 'İdam Teklifimizi BBP Olarak İnşallah Ekim Ayında Meclise Sunacağız'
BBP Genel Başkanı Destici: "İdam Teklifimizi BBP Olarak İnşallah Ekim Ayında Meclis'e Sunacağız"
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, parti olarak ekim ayında idam teklifini Meclis’e sunacaklarını ve oradaki grupların tavrını da göreceklerini söyledi.
Özhaseki'nin Avukatı Mehmet Savruk, "Hukuki Süreçlerin Tamamı Tükenmiş, Tazminat Kararları... AK Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’nin avukatı Mehmet Savruk, CHP Genel Başkanı Kemal ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çamlıca Camii İnşaatında İncelemelerde Bulunuyor (1) CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Çamlıca Camii inşaatında incelemelerde bulunuyor.
Bakan Pakdemirli Venezuelalı Mevkidaşı ile Görüştü
Bakan Pakdemirli Venezuelalı Mevkidaşı ile Görüştü
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Venezuela Üretken Tarım ve Araziler Bakanı Wilmar Castro Soteldo ile görüştü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çamlıca Camii İnşaatında İncelemelerde Bulunuyor (1)
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çamlıca Camii İnşaatında İncelemelerde Bulunuyor (1)
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Çamlıca Camii inşaatında incelemelerde bulunuyor.
Dışişlerinden Yunanistana Tepki
Dışişleri'nden Yunanistan'a Tepki
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, Interpol tarafından hakkında kırmızı bülten çıkartılan Turgut Kaya'nın Yunanistan Adalet Bakanı'nın kararıyla Türkiye'ye iadesinin reddedilmesi hakkında açıklamada bulundu.
Dışişleri Sözcüsü Aksoy: "Yunanistan'ın Çağdaş Hukuk Normlarını Benimsemesini Bekliyoruz" Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, Interpol tarafından hakkında kırmızı bülten çıkartılan Turgut..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Çamlıca Camii'nde İncelemede Bulunuyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapımı devam eden Çamlıca Camii’nde incelemelerde bulunuyor.
İdam Cezası Teklifimizi Ekim Ayında Meclise Sunacağız" BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, idam cezasının geri getirilmesini istediklerini belirterek, "BBP olarak inşallah ekim ayında teklifim..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: 'Ben Müziğimizin Evrensel Olduğunu Düşünüyorum'
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Ben Müziğimizin Evrensel Olduğunu Düşünüyorum"
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Neşet Ertaş’ın vefatından sonra da gönüllerde köprüler kurmaya devam ettiğini belirterek, "İnsanlığın Neşet Ertaş’ın kendi tabiri ile ’gönül diline’, sevgiye, saygıya her...
CHPli Sarıbal: Bulgaristandan Koyun İthalatı Durduruldu Mu?
CHP'li Sarıbal: Bulgaristan'dan Koyun İthalatı Durduruldu Mu?
CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Bulgaristan'da 'koyun ve keçi vebası' diye bilinen PPR (Peste des Petits Ruminant) salgınıyla mücadele edildiğini belirterek, "Salgın üzerine AB ülkeleri, ciddi önlemler alınacağını...
CHP Şırnak Eski İl Başkanı Uğur: Biz de Kurultay İçin İmza Verdik
CHP Şırnak Eski İl Başkanı Uğur: Biz de Kurultay İçin İmza Verdik
ŞIRNAK'ta, CHP'de 26 yıl il başkanlığı yaptıktan sonra 24 Haziran seçimlerinde aday gösterilmediği için istifa eden Mehmet Uğur, istifanın ardından sisteme girdiklerinde halen delege olduklarını gördüklerini ve bunun...
Ypg/pkk'nın Çocukları Savaştırdığı Bir Kez Daha Kanıtlandı" Türkiye'nin, Zeytin Dalı Harekatında birçok kez belgeleriyle ortaya koyduğu YPG/PKK'nın çocukları savaştırarak ölüme göndermesi, Ul..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Güreşçi Ramazan Sarı'ya Tebrik Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Gençler Güreş Şampiyonası’nda altın madalya kazanan sporcu Ramazan Sarı’ya tebrik telgrafı ..
Trump: 'İran Ekonomisi Kötüye Gidiyor'
Trump: "İran Ekonomisi Kötüye Gidiyor"
ABD Başkanı Donald Trump, “İran ve ekonomisi hızla çok kötüye gidiyor.
Dışişleri Bakanlığından Venezuela'daki Saldırıya Kınama Dışişleri Bakanlığı, Venezuela’da Cumhurbaşkanı Nicolas Maduro’nun katıldığı törende meydana gelen terör saldırısını kınadı.
» 1 2