5 Ağustos 2018 Pazar Günü Ekonomi Haberleri

5 Ağustos 2018 Pazar Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sudan'da "Eğitimi İyileştirme Projesi" Sudan Eğitim Bakanlığı, Avrupa Birliği (AB) tarafından finanse edilen 22 milyon avroluk "Eğitimi İyileştirme Projesi"nin başladığını duyurdu.
Katar Turizminde Haziranda Artış Katar'a, 2018'in haziran ayında gelen turist sayısının geçen senenin aynı ayına göre yüzde 24,7 arttığı belirtildi.
İnce: Kurultay İçin Bir Gün Bile Beklememeli
İnce: Kurultay İçin Bir Gün Bile Beklememeli
CHP'li Muharrem İnce, "CHP, yaşanan gelişmelerden sonra kurultay için bir gün bile beklememelidir çünkü kurultayın toplanması kararı artık delegelerin sayısının yeterli olup olmadığı aşamasını çoktan geçmiştir.
Trump: Vergi İstemeyen ABDde Üretsin
Trump: Vergi İstemeyen ABD'de Üretsin
ABD Başkanı Donald Trump, gümrük vergileri hakkında açıklamada bulundu.
Zonguldakta Yasa Dışı Palamut Avlayanlara Ceza
Zonguldak'ta Yasa Dışı Palamut Avlayanlara Ceza
ZONGULDAK Tarım ve Orman Müdürlüğü'nce kaçak avlanmaya yönelik gerçekleştirilen denetimlerde, yasa dışı palamut satışı ve nakli yaptığı belirlenen 26 balıkçıya toplam 31 bin 168 lira ceza kesildi.
İl Özel İdaresinden Hayvancılığa Destek Ardahan İl Özel İdaresince, merkez Atatürk ile Yeni mahallelerinin ortak kullandığı yaylada, hayvanların su ihtiyacının giderilmesi amacıyla gölet yapı..
Trump'tan Gümrük Vergileri Açıklaması NEW ABD Başkanı Donald Trump, gümrük vergileri hakkında açıklamada bulundu.
Vali Kaymak'tan Sosyal Medyadan Trafik Yoğunluğu Açıklaması Samsun Valisi Osman Kaymak, sosyal medya hesabından gün içinde kentte trafikte yaşanan aksamanın nedeni açıklayarak, benzer olaylar..
Kuru Kayısı 10 Lira Bandında İşlem Görüyor" Malatya Ticaret Borsası (MTB) Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Özcan, kuru kayısının kilogramının 10 lira bandında alıcı bulduğunu aktardı.
İran'dan Ayrılan Afgan İşçiler Ülkede Yeni İş Alanı Açıyor İran'da ulusal para birimi tümenin dolar karşısında aşırı değer kaybetmesi nedeniyle Afgan mültecilerin bir çoğunun işlerini bırakar..
Battalgazi'de Yol Açma Çalışması Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Turgut Özal ile Kırkgöz caddelerini birbirine bağlayacak yeni yol çalışmasını yerinde inceledi.
900 Kiloluk Dana Kurban Pazarının Gözdesi Oldu Denizli'deki kurbanlık pazarında alıcı bekleyen 900 kilogramlık dana pazarın gözdesi oldu.
Bahçedeki Fındık Üreticisinin Gözü Kulağı TMO'da ORDU'da geçen hafta başlayan fındık hasadı devam ederken, üreticiler Toprak Mahsulleri Ofisi'nin (TMO) açıklayacağı taban fiyatı merakla bekli..
Manisada Şiddetli Yağmur Üzümleri Vurdu
Manisa'da Şiddetli Yağmur Üzümleri Vurdu
Manisa’da dün etkili olan şiddetli yağmur, erken hasat edilerek kurutulmak üzere sergi alanlarına serilen üzümlere zarar verdi.
Şans Kurabiyesi Oynadık | Kurabiyeden Ne Çıkacak? Şans Kurabiyesi satın almak için tıklayın: https: //goo.gl/8ENQMh> Tutyakala.com sosyal medya hesapları: https: //www.instagram.com/tutyakala..
Müsiad'dan 100 Günlük İcraat Programına Destek Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Tekirdağ Şube Başkanı Ahmet Candan, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıkl..
Ambalaj Sektöründen 53 Firma İso 1000'de Yer Aldı İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) her yıl düzenli olarak açıkladığı İSO Birinci 500 ve İkinci 500 (İSO 1000) Büyük Sanayi Kuruluşu içerisinde 2..
Başkan Çöl Basın Mensupları ile Buluştu
Başkan Çöl Basın Mensupları ile Buluştu
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Afyonkarahisar’da görev yapan basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.
Toyota Teknolojisiyle Sıfır Emisyonlu Çekiciler Geliyor Toyota, hidrojen yakıt hücreli ve 0 emisyonlu teknolojisini, otomobil, otobüs, forklift ve teknelerden sonra şimdi de ticari kamyonlara..
Çorumdan Temmuz Ayında 31 Milyon 803 Bin Dolarlık İhracat
Çorum'dan Temmuz Ayında 31 Milyon 803 Bin Dolarlık İhracat
Çorum’da Temmuz ayında 31 milyon 803 bin dolarlık ihracat gerçekleştirildi.
Bahçedeki Fındık Üreticisinin Gözü Kulağı TMOda
Bahçedeki Fındık Üreticisinin Gözü Kulağı TMO'da
ORDU'da geçen hafta başlayan fındık hasadı devam ederken, üreticiler Toprak Mahsulleri Ofisi'nin (TMO) açıklayacağı taban fiyatı merakla bekliyor.
Emlak Bankası Adımı Sektörü Umutlandırdı
Emlak Bankası Adımı Sektörü Umutlandırdı
Bu yıl durgunluk ile gündeme gelen inşaat sektörü, Emlak Bankası'nın tekrar faaliyete geçecek olmasından umutlu. Sektör temsilcileri Banka'nın faaliyete geçmesi ile birlikte inşaatta finansman sorununun çözüleceği ve...
Trabzon Büyükşehir Belediyesi 215 Bin Ton Asfalt Serdi Trabzon Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesinin, yol bakım ve onarım çalışmaları kapsamında yılbaşından bu yana yürütülen çalışmalar..
Fındık Üreticisine Hasat Uyarısı
Fındık Üreticisine Hasat Uyarısı
FİSKOBİRLİK, üreticilere fındık hasadının yerden ve ürünler tam olgunlaştıktan sonra yapılması uyarısında bulundu.
Dacia'dan Ağustos Ayına Özel Kampanya Dacia, Ağustos ayında hafif ticari modellerindeki sıfır faizin yanı sıra hurda araç teşvikinden yararlanacak müşterilerine ek indirim fırsatı sunuyor.
Renault'dan Hurdaya Ek İndirim ve Sıfır Faiz Fırsatı Renault, Ağustos ayında hurda araç teşvikinden yararlanacak müşterilere devlet desteğine ek indirim ve bazı modellerde sıfır faiz fırsatı ..
Bakan Pakdemirli, Venezuelalı Mevkidaşı ile Görüştü Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Venezuela Üretken Tarım ve Araziler Bakanı Wilmar Castro Soteldo ve beraberindeki heyetle bir araya..
Hiçbir Hattımızın ve Garajımızın İett'den Çıkmasını İstemiyoruz" İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, dünyanın hiçbir yerinde özelleştirilen toplu taşıma sisteminin vatandaşı mutlu etmediğini beli..
Spot Piyasada Elektrik Fiyatları Spot piyasada bir megavatsaat elektriğin fiyatı yarın için en yüksek 319,04 lira, en düşük 180,27 lira olarak belirlendi.
Fındık Üreticisine Hasat Uyarısı Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK), üreticilere fındık hasadının yerden ve ürünler tam olgunlaştıktan sonra yapılması uyarısında bulundu.
» 1 2 3