5 Ağustos 2018 Pazar Günü Dünya Haberleri

5 Ağustos 2018 Pazar Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
3. Özgürlük Gemisi Gazze'den Hareket Etti İsrail'in Gazze'ye uyguladığı ambargoyu delmek amacıyla, 3'üncü Özgürlük gemisi Gazze limanından Akdeniz'e açıldı.
Avrupa'da Sıcak Hava İspanya'da sıcak hava yüzünden yaşamını yitirenlerin sayısı 3'e yükseldi.
Korkunç Momo Müsallat Oldu ! KORKUNÇ MOMO MÜSALLAT OLDU !
13 Bin Havai Fişekle Görsel Şölen
13 Bin Havai Fişekle Görsel Şölen
Tokyo’nun en büyük festivallerinden biri olan Egogawa Havai Fişek Festivali’nde 13 bin havai fişek patlatıldı.
Endonezya'da 7 Büyüklüğündeki Deprem Endonezya'nın doğusunda bulunan Lombok Adası'nda meydana gelen 7 şiddetindeki depremde en az 3 kişinin öldüğü bildirildi.
Milyarderlerin İşe Yaramaz Şeylere Harcadıkları Milyon Dolarlar Dünyadaki çok sayıdaki kişi için çok büyük öneme sahip olan para eğer zenginseniz o kadar da önemli olmuyor.
Gazze Ablukasının Kaldırılması İçin Önümüzde Büyük Bir Fırsat Var" Hamas Milli İlişkiler Daire Başkanı ve Siyasi Büro Üyesi Husam Bedran, İsrail'le bir anlaşma ihtimaline dair yaptığı açıklam..
Cezayir'de Olumsuz Hava Şartları 6 Can Aldı Cezayir'de sağanak yağışın yol açtığı sel ve yıldırım düşmesi nedeniyle 6 kişinin hayatını kaybettiği, 2 kişinin ise hala kayıp olduğu belirtildi.
Daha Önce Hiç Duymadığınız 9 Ses! Uzaydaki sesleri, karıncaların konuşmalarını veya bir balinanın şarkı söylemesini hiç duydunuz mu? Eğer cevabınız hayır ise vakit kaybetmeden daha önce hiç d..
İit Genel Sekreteri Useymin, Ürdün Dışişleri Bakanı Safedi'yle Görüştü İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Genel Sekreteri Yusuf bin Ahmed el-Useymin'in, Ürdün'ün başkenti Amman'da Ürdün Dışişler..
İran'dan Ülkesindeki Gösterileri Destekleyen Batı'ya Tepki İran Yargı Kurumu Başkanı Ayetullah Sadık Laricani, ülkesinde son günlerde başlayan gösterileri destekleyen ABD ve Batı ülkelerini i..
İrandan Ülkesindeki Gösterileri Destekleyen Batıya Tepki
İran'dan Ülkesindeki Gösterileri Destekleyen Batı'ya Tepki
İran Yargı Kurumu Başkanı Ayetullah Sadık Laricani, ülkesinde son günlerde başlayan gösterileri destekleyen ABD ve Batı ülkelerini ikili davranmakla suçladı.
Enver İbrahim Halkın Adalet Partisi Başkanlığına Aday Malezya'da siyasetçi Enver İbrahim'in, Halkın Adaleti Partisinin (PKR) genel başkanlık seçimlerinde yarışacağı bildirildi.
İran Atr'den 5 Uçak Daha Teslim Aldı İran, Fransa ve İtalya'nın ortak uçak üretici şirketi ATR'den sipariş ettiği 20 yolcu uçağının 5'ini daha teslim aldı.
AB'den Hudeyde Uyarısı Avrupa Birliği'nden, Yemen'de uluslararası insancıl hukukun her gün ihlal edildiği bildirildi.