4 Ağustos 2018 Cumartesi Günü Politika Haberleri

4 Ağustos 2018 Cumartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: 'Türk Milleti Tehdide Boyun Eğmez' (2)
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Türk Milleti Tehdide Boyun Eğmez" (2)
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, son dönemde ABD ile yaşananlara ilişkin Türk milletinin tehdide boyun eğmeyeceğini belirterek, “Kimse Türkiye’den baskıyla, yaptırımla netice alamaz. Var olan sorunlar var, biz bunları...
Kimse Türkiyeden Baskıyla, Dayatmayla, Yaptırımla Netice Alamaz'
Kimse Türkiye'den Baskıyla, Dayatmayla, Yaptırımla Netice Alamaz"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "(Rahip Brunson) Bizim bu kişiden ne çıkarımız olacak?
Kuzey Kore Dışişleri Bakanı Yong-hodan ABDye: 'Tek Taraflı Olarak Nükleer Silahsızlanma...
Kuzey Kore Dışişleri Bakanı Yong-ho'dan ABD'ye: "Tek Taraflı Olarak Nükleer Silahsızlanma...
Kuzey Kore Dışişleri Bakanı Ri Yong-ho, Pyongyang’un ABD’nin nükleer silahlar konusundaki tutumundan hoşnut olmadığını belirterek, "Tek taraflı olarak nükleer silahsızlanma istemiyoruz” dedi.
Bakan Çavuşoğlu: Kimse Türkiye'den Baskıyla, Yaptırımla Netice Alamaz DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD ile yaşanan sorunlara değinerek, 'Kimse Türkiye'den baskıyla, yaptırımla netice al..
Milletvekili Polat Şaroğlu'nun Hastaneye Kaldırılması CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu'nun sağlık durumuna iliş..
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: 'Türk Milleti Tehdide Boyun Eğmez'
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Türk Milleti Tehdide Boyun Eğmez"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, son dönemde ABD ile yaşananlara ilişkin Türk milletinin tehdide boyun eğmeyeceğini belirterek, “Kimse Türkiye’den baskıyla, yaptırımla netice alamaz. Var olan sorunlar var, biz bunları...
Milletvekili Erenler, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Kongresinde Mkyk Üyeliğine Seçildi
Milletvekili Erenler, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Kongresi'nde Mkyk Üyeliğine Seçildi
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu üyesi ve AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi’nde MKYK üyeliğine...
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Çam Yeniden Başkan Seçildi AK Parti Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, 5. Olağan Kongre’de yeniden başkan seçildi.
Bakan Kurum ve Koca, Konyada Nikah Merasimine Katıldı
Bakan Kurum ve Koca, Konya'da Nikah Merasimine Katıldı
Çeşitli programlar için Konya’ya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, nikah merasimine katılarak, AK Parti Konya İl Başkanlığını ziyaret etti.
Samsun CHPde 11 İl Başkan Yardımcısı Görevden Alındı
Samsun CHP'de 11 İl Başkan Yardımcısı Görevden Alındı
SAMSUN CHP İl Başkanı Mehmet Kundak, 11 il başkan yardımcısının tamamının görevinin iptal edildiğini, yeni atamaların önümüzdeki hafta yapılacağını söyledi.
Konyalı Bakanlar, Memleketlerinde Cami Açtı (3) BAKANLAR, NİKAH ŞAHİDİ OLDU Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ak Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek'..
Konyalı Bakanlar, Memleketlerinde Cami Açtı (3)
Konyalı Bakanlar, Memleketlerinde Cami Açtı (3)
BAKANLAR, NİKAH ŞAHİDİ OLDU Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ak Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek'in kızının nikah törenine katıldı.
Konyalı Bakanlar, Memleketlerinde Cami Açtı (Ek) BAKAN KURUM: ŞİRKET MANTIĞINDA İŞLERİ YÜRÜTMEK İSTİYORUZÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, memleketleri ..
Siirtte Kaza Yapan Uzman Onbaşı Toprağa Verildi
Siirt'te Kaza Yapan Uzman Onbaşı Toprağa Verildi
Siirt'te meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren uzman onbaşı Murat Kemal, memleketi Giresun'da toprağa verildi.
Konyalı Bakanlar, Memleketlerinde Cami Açtı (2)
Konyalı Bakanlar, Memleketlerinde Cami Açtı (2)
BAKAN KURUM: ŞİRKET MANTIĞINDA İŞLERİ YÜRÜTMEK İSTİYORUZÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, memleketleri Konya'nın Kulu ilçesinde cami açılışının ardından kent merkezine geçerek Vali...
CHP Samsun İl Başkan Yardımcıları Görevden Alındı CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak, partisinin Samsun il başkan yardımcılarını görevden aldıklarını bildirdi.
Saadet Partisi İl Başkanları Toplantısı Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Rahip Brunson olayı ve ABD'nin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'e yapt..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz Bu Tür Baskılara Asla Boyun Eğmedik, Eğmeyiz" Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Tehdit diliyle ve saçma sapan yaptırım kararlarıyla Tü..
Myp Lideri Yılmazdan 'Koray Aydına Operasyon' İddiası
Myp Lideri Yılmaz'dan "Koray Aydın'a Operasyon" İddiası
Muhafazakar Yüksel Partisi (MYP) Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in yenilenme bahanesiyle Koray Aydın’ı pasivize edeceğini iddia etti.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: 'Konyada Alt Gelir Grubu İçin Konutlar Yapılacak'
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: "Konya'da Alt Gelir Grubu İçin Konutlar Yapılacak"
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Konya’da alt gelir grubu için konutlar yapılacağını söyledi.
Konyalı Bakanlar, Memleketlerinde Cami Açtı ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, memleketleri Konya'nın Kulu ilçesinde cami açılışına katıldı.
AK Parti Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'nin yaptırım kararına ilişkin, "Biz dün akşama kadar sabrettik. Şimdi ben d..
Erdoğan: ABDnin Adalet ve İçişleri Bakanlarının Mal Varlıklarını Donduracağız
Erdoğan: ABD'nin Adalet ve İçişleri Bakanlarının Mal Varlıklarını Donduracağız
CUMHURBAŞKANI ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'nin Türk bakanlara yönelik yaptırım kararına karşılık verilmesi talimatını vererek, "Biz dün akşama kadar sabrettik. Ben bugün arkadaşlarıma talimatı...
Bakan Kurum: 'Bize Düşen Yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminde Hızlı Hareket Etmek, Hızlı Karar...
Bakan Kurum: "Bize Düşen Yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminde Hızlı Hareket Etmek, Hızlı Karar...
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum memleketleri Konya’da cami açılışına katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğandan ABDye Brunson Tepkisi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'ye Brunson Tepkisi
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Amerika’nın özellikle son İzmir’deki Papaz Brunson olayıyla alakalı attığı adım bir stratejik ortağa yakışmayacak bir adımdır.
Darıca Balyanoz Koyu Çalışmalarına Devam Ediliyor Darıca Belediyesi tarafından Balyanoz Koyu'nun sahil düzenleme çalışmalarına devam ediliyor.
» 1 2