31 Ağustos 2018 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

31 Ağustos 2018 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası 'Karışık' Kapandı
New York Borsası "Karışık" Kapandı
Ağustos ayında, Dow Jones Sanayi Endeksi yüzde 2,2 ve S&P 500 Endeksi yüzde 3 yükselirken, Nasdaq Teknoloji Endeksi de yüzde 5,7 artış kaydetti.
ABD'de Petrol Sondaj Kulesi Sayısı Arttı NEW ABD'nin petrol endüstrisinin görünümü ve kısa dönem ham petrol üretimi hakkında gösterge kabul edilen petrol sondaj kulesi sayısında bu hafta artı..
New York Borsası "Karışık" Kapandı NEW New York borsası, bu haftanın ve ağustos ayının son işlem gününü "karışık" seyirle tamamladı.
Ordulu Balıkçılar 'Vira Bismillah' Dedi
Ordulu Balıkçılar "Vira Bismillah" Dedi
Ordu’nun Fatsa ilçesinde hazırlıklarını tamamlayan balıkçılar ’vira bismillah’ diyerek limandan denize açıldı.
Erdoğan: Arzumuz Odur Ki Kişi Başı Balık Artsın
Erdoğan: Arzumuz Odur Ki Kişi Başı Balık Artsın
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Arzumuz odur ki kişi başı balık artsın.
Manchester Unitedın Hisseleri Rekor Kırdı
Manchester United'ın Hisseleri Rekor Kırdı
İngiliz futbol kulübü Manchester United'ın hisseleri New York borsasında rekor seviyeye ulaştı.
Ödemelerde Süre Uzatıldı Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, yapılandırmadan yararlananların ilk taksit ödemeleri ve peşin ödemeleri ile cari dönem ödemelerinin son ödeme tarihinin uz..
Manchester United'ın Hisseleri Rekor Kırdı NEW İngiliz futbol kulübü Manchester United'ın New York borsasında işlem gören hisseleri kulüp tarihindeki en yüksek seviyeye tırmanarak rekor kırdı..
Vergi Borcu Yapılandırmasından Yararlananların İlk Taksit Ödemeleri ve Peşin Ödemeleri ile Cari... IHAAW222740-EKO/31-08-2018 - Vergi borcu yapılandırmasından yararlananların ilk taksit ödeme..
Bahçeliden ABDye Sert Tepki
Bahçeli'den ABD'ye Sert Tepki
MHP Genel Başkanı Bahçeli, "ABD uluslararası hukuka aykırı fiillerin, korsan ve karaborsa devlet mantığının odağı haline gelmiştir.
Samsung Evo Plus Bellek Kartı ve 4k Kayıt Bellek kartını nerelerde, ne kadar verimli kullanabiliriz? 4K Kayıt için yeterli mi? Samsung EVO Plus 256 GB bellek kartıyla DSLR kamerada, Note 9 te..
Tanış: 'Akedaş, Tüketicisi İçin En Avantajlı Tarifeyi Seçti'
Tanış: "Akedaş, Tüketicisi İçin En Avantajlı Tarifeyi Seçti"
Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş.Genel Müdürü Medine Tanış, tüketicisi için en avantajlı tarifeyi seçtiklerini söyledi.
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı
Avrupa borsaları, haftanın son işlem gününü kayıpla tamamladı.
İzmir'de Balıkçılık Sezonu İçin Açılış Töreni Düzenlendi İZMİR'de düzenlenen 2018 yılı balıkçılık sezonu açılış töreninde konuşan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, sektör t..
İyi Parti Milletvekili İstifa Etti, Akşener Tepki Gösterdi
İyi Parti Milletvekili İstifa Etti, Akşener Tepki Gösterdi
İYİ Parti Milletvekili Şeker partisinden istifa etti.
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı BERLİN (AA) – Avrupa borsaları, haftanın son işlem gününü kayıpla tamamladı.
Reeder, Samsunda Fabrika Açtı
Reeder, Samsun'da Fabrika Açtı
Yerli akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayar firması Reeder'ın Samsun'da açtığı fabrikada 180 kişi istihdam ediliyor.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığından Akaryakıtta Tasarruf Açıklaması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, enerji politikalarının temiz yakıt kullanım ve teknolojilerini özendiric..
Taşpakon Başkanı Tufan: 'Türkiyeyi Helal Gastronominin Merkezi Yapacağız'
Taşpakon Başkanı Tufan: "Türkiye'yi Helal Gastronominin Merkezi Yapacağız"
Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu (TAŞPAKON) Genel Başkanı Gökhan Tufan, Dünya Helal Zirvesi’nde Dünya Helal Zirvesi Uluslararası Aşçılar Kupası organizasyonunu düzenleyerek bir ilki gerçekleştireceklerini ve...
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 763 milyar lira olarak hesaplandı.
Dell Xps 13 2018 İlk Bakış - Ifa 2018 Dizüstü bilgisayar,? Laptop? Aslında Ultrabook. Dell XPS 13 Ultrabook 2018 modeliyle 9370 kodunu taşıyor.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Galata Köprüsü'nde Bakım Çalışması Yapılacak Yeni Galata Köprüsü bakım çalışmaları sebebiyle 4 Eylül 2018 Salı günü saat 01.30 ile 04.30 saatleri arasında araç ve yaya trafiğine kapatılacak, ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
2. Uluslararası Kahramanmaraş Dondurma ve Kültür Sanat Festivali Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nce düzenlenen "2. Uluslararası Kahramanmaraş Dondurma ve Kültür Sanat Festivali" kapsamın..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Bu Hafta Yatırım Araçlarının Performansı Haftalık bazda Borsa İstanbul'da (BIST) işlem gören hisse senetleri ortalama yüzde 2,81, altın yüzde 9,11, avro yüzde 9,41 ve dolar da yüzde 7,53 değe..
Samsun'dan Su Ürünleri İhracı Yapılan Ülkeler Samsun Tarım ve Orman Müdürü Nail Kırmacı, işlenen su ürünlerinin tamamının Avrupa Birliği ülkelerinin yanı sıra Çin, Japonya ve Güney Kore gibi ..
Kobi Destek Kredisi'ni Memnuniyetle Karşılıyoruz" Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından tanıtılan ..
» 1 2 3 4 5 6 7 8