30 Ağustos 2018 Perşembe Günü Politika Haberleri

30 Ağustos 2018 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yaşadığımız Süreçten Bir Olarak Çıkacağız" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Türkiye'nin bugüne kadar birçok badireyi başarıyla atlattığını belirterek, "Şu anki yaşadığımız süreçten..
İyi Parti Genel Merkezinden İl Başkanlarına İstifa Çağrısı
İyi Parti Genel Merkezi'nden İl Başkanlarına İstifa Çağrısı
İYİ Parti Genel Merkezi, 81 il başkanının yönetimleri ile birlikte istifa etmesini istedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kendi Yolunda Kararlılıkla İlerleyen Bir Türkiye'de Yaşıyoruz CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos resepsiyonunda "Eskiden siyasi ve diplomatik olarak kolayca..
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla "Başkomuta..
Bakan Çavuşoğlu, Viyanada Resepsiyona Katıldı
Bakan Çavuşoğlu, Viyana'da Resepsiyona Katıldı
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Viyana’da Avusturya Cumhurbaşkanı Alexander Van der Bellen’in verdiği resepsiyona katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kendi Yolunda Kararlılıkla İlerleyen Bir Türkiye'de Yaşıyoruz CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos resepsiyonunda "Eskiden siyasi ve diplomatik olarak kolayca..
Zafer Bayramı Resepsiyonu
Zafer Bayramı Resepsiyonu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ev sahipliğinde yapılan 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu’na çok sayıda davetli katıldı.
İzmir'de İyi Parti'den İstifa İYİ Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Mehmet Ağırbaş ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Uçma görevlerinden ve partilerinden istifa etti.
Erdoğan: "Türkiye'yi Parmaklarının Ucunda Oynattıkları Devletçiklerle Karıştıranlara Bu Ülkenin... Erdoğan: "Türkiye'yi parmaklarının ucunda oynattıkları devletçiklerle karıştıranlara bu ülke..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Eskiden Siyasi ve Diplomatik Olarak Kolayca Köşeye Sıkıştırılabilen,... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Eskiden siyasi ve diplomatik olarak kolayca köşeye sıkıştırılabilen, Av..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Suriye'de Münbiç'i Amerikalılarla Görüşerek, Teröristlerden Arındırmanın... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Suriye'de Münbiç'i Amerikalılarla görüşerek, teröristlerden arındır..
İyi Parti'de İl Yönetimlerinin İstifası İstendi İYİ Parti'de taşra teşkilatlarında yapılacak revizyon için bütün il başkanları ve yönetimlerinin istifası istendi.
AK Partili Özel İskenderunda İletişim Ofisinin Açılışını Yaptı
AK Parti'li Özel İskenderun'da İletişim Ofisinin Açılışını Yaptı
AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın milletvekillerinin seçim çevrelerinde bürolarda çalışması talimatı üzerine Hatay’ın İskenderun ilçesinde iletişim bürosu açtı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Ordumuzun Yerli ve Milli Vasfını Güçlendireceğiz'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ordumuzun Yerli ve Milli Vasfını Güçlendireceğiz"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ordumuzu FETÖ ve PKK başta olmak üzere ülkemizin ve milletimizin düşmanı terör örgütlerinin tasallutundan kurtarmakla kalmayacağız, her yönüyle yerli ve milli vasfını güçlendireceğiz"...
Milli Savunma U¨niversitesi Harp Okulları Mezuniyet To¨reni Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türk Silahlı Kuvvetlerimizi sadece silahıyla sadece insan gücüyle sadece fiziki perfor..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ordumuzun Yerli ve Milli Vasfını Güçlendireceğiz CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Ordumuzu FETÖ ve PKK başta olmak üzere ülkemizin düşmanı terör örgütlerinin tasall..
Erdoğan: Kendi Yolunu Kendi İradesi ile Çizen Türkiye'ye Tahammül Edemiyorlar (1) CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Kara Harp Okulu'nda Milli Savunma Üniversitesi Harp Okulları Mezuniyet Tö..
Erdoğan: Kendi Yolunu Kendi İradesi ile Çizen Türkiye'ye Tahammül Edemiyorlar (1) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kara Harp Okulu'nda Milli Savunma Üniversitesi Harp Okulları Mezuniyet Tö..
İsrail'de Erken Seçim İhtimali Kamu Güvenlik Bakanı Gilad Erdan, İsrail'de hiçbir bakanın Gazze işgalini desteklemediğini ifade etti.
Erdoğan: "Büyük ve Güçlü Türkiye'nin Önünde Duramayacaklar, Bize Bin Kere Diz Çöktürdüklerini... Erdoğan: "Büyük ve güçlü Türkiye'nin önünde duramayacaklar, bize bin kere diz çöktürdüklerini ..
CHP Adana Milletvekilleri Metro Rtvde
CHP Adana Milletvekilleri Metro Rtv'de
CHP Adana milletvekilleri Müzeyyen Şevkin, Ayhan Barut, Burhanettin Bulut ve Orhan Sümer Metro Radyo ve Televizyon Yayıncılık A.Ş’yi ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Asker Millet Kavramı, Milletimizin Ezanı, Bayrağı, Vatanı, Devleti Söz... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Asker millet kavramı, milletimizin ezanı, bayrağı, vatanı, devleti sö..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye'nin Sürekli Darbe ve Cunta Üreten, Vesayetin Aracı Haline Gelen... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye'nin sürekli darbe ve cunta üreten, vesayetin aracı haline ge..
Bm, Sivillerin İdlib'ten Çıkışı İçin Koridor Açılmasını İstedi Birleşmiş Milletler (BM) Suriye özel temsilcisi Staffan de Mistura, bölgede çıkması muhtemel büyük çaplı operasyonların insan ka..
30 Ağustos Zaferi" Telsizlerle Anlatıldı Büyükçekmece Belediyesi ve Tüm Telsiz Amatörleri Derneği (TAMAD) iş birliğiyle dünya ülkelerine 96. yılı kutlanan 30 Ağustos Zafer'i anlatıldı.
Merkel: 'Avrupanın Geleceği İçin Afrika Çok Önemli'
Merkel: "Avrupa'nın Geleceği İçin Afrika Çok Önemli"
Almanya Başbakanı Angela Merkel, Senegal, Gana ve Nijerya’ya gerçekleştirdiği iş gezisinde Avrupa’nın geleceği için Afrika’nın çok önemli olduğunu vurguladı.
ABD Hindistan'ı Tehdit Etti ABD Savunma Bakanlığı’ndan Randall Schriver, Rusya’dan S-400 aldığı takdirde Hindistan’a yaptırım uygulayacaklarını duyurdu.
CHPli Kaya: '4. Devrimi Gerçekleştirme Sözü Veriyoruz'
CHP'li Kaya: "4. Devrimi Gerçekleştirme Sözü Veriyoruz"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Örgütü tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96. yıldönümü sebebiyle Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törende konuşan CHP Eğitim Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı...
Erdoğan, Beştepe'de 30 Ağustos Tebriklerini Kabul Etti-4 Erdoğan, Beştepe'de 30 Ağustos tebriklerini kabul etti-4 Erdoğan, Beştepe'de 30 Ağustos tebriklerini kabul etti Cumhurbaşkanı Recep Ta..
Erdoğan, Beştepe'de 30 Ağustos Tebriklerini Kabul Etti -3 (Görüntülü) Erdoğan, Beştepe'de 30 Ağustos tebriklerini kabul etti -3.
Erdoğan, Beştepe'de 30 Ağustos Tebriklerini Kabul Etti -2 (Görüntülü) Erdoğan, Beştepe'de 30 Ağustos tebriklerini kabul etti -2.
Erdoğan, Beştepe'de 30 Ağustos Tebriklerini Kabul Etti -1 Erdoğan, Beştepe'de 30 Ağustos tebriklerini kabul etti -1.
Erdoğan, Beştepede 30 Ağustos Tebriklerini Kabul Etti
Erdoğan, Beştepe'de 30 Ağustos Tebriklerini Kabul Etti
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 30 Ağustos Zafer Bayramı tebriklerini kabul etti.
İyi Parti Yalova İl Başkanı Küçük İstifa Etti İYİ Parti Yalova İl Başkanı Ayhan Küçük, görevinden istifa etti.
Milli Savunma Bakanı Akar'dan İdlib Açıklaması MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu ile olan telefon görüşmesinin sorulması üzerine "Suriye'nin kuzeyinde güvenl..
Macron ve Niinistö, Güvenli Bir Avrupa Birliği'ni Savundu Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, İskandinav ülkeleri gezisinin Helsinki durağında Finlandiya Cumhurbaşkanı Sauli Niinistö ile gö..
» 1 2