3 Ağustos 2018 Cuma Günü Magazin Haberleri

3 Ağustos 2018 Cuma Günü Magazin Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İzmirde Yıldız Tilbe İzdihamı
İzmir'de Yıldız Tilbe İzdihamı
Türk müziğinin sevilen isimlerinden Yıldız Tilbe, İzmir’in Aliağa ilçesindeki Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanı’nda en kalabalık konserlerinden birine imza attı.
Tiyatrocu Ayça İnci Kayaköye Hayran Kaldı
Tiyatrocu Ayça İnci Kayaköy'e Hayran Kaldı
MUĞLA'nın Fethiye ilçesinde, Mübadele Dönemi'nde boşaltılan Kayaköy Mahallesi'nde Rumlardan kalan tarihi evleri gezen tiyatro ve dizi oyuncusu Ayça İnci, yöreye ve doğaya hayran kaldığını söyledi.
İki Erkek Arasındaki Dansına "Tost" Diyen Didem Soydan, Yapılan Eleştirilere Açtı Ağzını Yumdu Gözünü
İki erkek arasındaki dansı sonrası çok konuşulan model Didem Soydan, hakkında çıkan haberlere ateş püskürdü. Soydan, "Magazin seviyor oluşunuz sizi bu kadar salak yapmak zorunda değil" dedi.
Beyşehirde Hüseyin Kağıt Konseri
Beyşehir'de Hüseyin Kağıt Konseri
Konya’nın Beyşehir ilçesinde bu yıl 11’incisi düzenlenen Uluslararası Göl Festivali’nin 7’inci gününde sanatçı Hüseyin Kağıt konser verdi.
Adnan Oktar'ın, Örgüt Elemanlarını "Lan Siz Enayi misiniz?" Diyerek Askerlik Yapmaktan Vazgeçirdiği Ortaya Çıktı
Adnan Oktar suç örgütünün, askerlik vakti gelen örgüt elemanlarına engel olduğu ortaya çıktı. Elebaşı Oktar'ın, vatani görevini yapmak isteyenlere "Ne gerek var askere gitmeye? Enayi misiniz, ölmeye başka adam mı yok"...
Milyoner'de Kendini Öve Öve Bitiremeyen Harvardlı, İlk Soruda Elendi
Harvard Üniversitesi'nde eğitim alan Erman Gören, yarışma programında uzun uzun kariyerini anlattı ancak ilk soruda yarışmaya veda etti.
Demet Akalın 26 Yıl Önceki Fotoğrafını Paylaştı, Hayranları Hem Güldü Hem Duygulandı
26 yıllık fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Demet Akalın, yaptığı yorumlarla hayranlarını hem güldürdü hem de nostaljik bir yolculuğa çıkardı.