3 Ağustos 2018 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

3 Ağustos 2018 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Çin'den Sri Lanka'ya 1 Milyar Dolarlık Kredi Çin'in tarihi İpek Yolu'nun canlandırmayı amaçlayan Kuşak ve Yol İnisiyatifi'nin kritik duraklarından Güney Asya ülkesi Sri Lanka'ya 1 milyar dola..
New York Borsası Yükselişle Kapandı NEW New York borsası, haftanın son işlem gününü yükselişle tamamladı.
Yeniden)haliç Köprüsü Metrobüs Yolu'nda Asfaltlama Çalışması İSTANBUL DHAİstanbul Büyükşehir Belediyesi, Haliç Köprüsü metrobüs yolunda iki gece boyunca asfalt yenileme çalışması yapılacağını..
ABD'de Petrol Sondaj Kulesi Sayısı Azaldı NEW ABD'nin petrol endüstrisinin görünümü ve kısa dönem ham petrol üretimi hakkında gösterge kabul edilen petrol sondaj kulesi sayısı bu hafta 859'a ..
Teknosab Makine Sektörüne Güç Katacak'
Teknosab Makine Sektörüne Güç Katacak"
Makine sektöründe faaliyet gösteren firmaların yer aldığı 8. ve 35. Meslek Komiteleri Genişletilmiş Sektörel Analiz Toplantısı’nda konuşan BTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cüneyt Şener, TEKNOSAB’daki yatırımcıların...
İş Dünyasının 100 Günlük İcraat Programı Değerlendirmesi Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, 100 Günlük İcraat Programı'na ilişkin, iş dünyasının bekle..
İstanbulda 5 Bin Polisle 39 İlçede Denetim
İstanbul'da 5 Bin Polisle 39 İlçede Denetim
İstanbul'da 5 bin polisin katıldığı, helikopter destekli denetimlerde, aranan şahıslar, silah, bıçak ve uyuşturucu madde taşıyanlar üzerinde duruluyor.
İcraat Programı İş Dünyasının Motivasyonunu Oldukça Yükseltti" Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak, 100 Günlük İcraat Programı'nın iş dünyası olarak kendilerinin yeni döne..
Avrupa Borsaları Günü Yükselişle Kapattı
Avrupa Borsaları Günü Yükselişle Kapattı
Avrupa borsaları ABD'den gelen verilerin etkisiyle günü yükselişle kapattı.
Başkasına Ait Mezarlığı İnternette Satışa Çıkarmış Gaziantep'te bir kişinin başkasına ait aile mezarlığını bir alışveriş sitesi üzerinden satışa çıkardığı belirlendi.
Ankara İş Dünyasının 100 Günlük İcraat Programı Değerlendirmesi Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran ve Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir "Cumhurbaş..
Bakan Dönmez'den Edirne'ye Doğalgaz Müjdesi ENERJİ ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, 2019 yılında Edirne'deki tüm ilçelerin doğalgaza kavuşacağını ifade ederek, "2019 yılı sonuna kadar ..
Bakü-Tiflis-Ceyhan Boru Hattı ile 12 Senede 400 Milyon Ton Petrol Taşındı British Petroleum, Azerbaycan Ofisi'nin yaptığı açıklamada; Bakü-Tiflis-Ceyhan Petrol Boru Hattı ile 2006-2018 yıllar..
Avrupa Borsaları Günü Yükselişle Kapattı Avrupa borsaları ABD'den gelen verilerin etkisiyle günü yükselişle kapattı.
100 Ayda Başarılması Zor Bir Takvime 100 Günde Kavuşacağız" Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, 100 Günlük İcraat Programı'na ilişkin, "100 ayda başarılması zor bir takvi..
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Selimiye'yi Ziyaret Etti Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Selimiye Camisi'ni ziyaret etti.
Enflasyon Rakamlarının Yankıları Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, döviz kurları ve faiz oranlarındaki normalleşmenin, enflasyonu da normalleşme ve sonrasınd..
ABD'den Rus Bankasına Yaptırım ABD Hazine Bakanlığı, yaptırım listesinde bulunan Kuzey Koreli Foreign Trade Bank'ın Moskova Temsilcisi Han Jang Su'ya hizmet verdiği gerekçesiyle Rus bankası A..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Döviz" Çağrısına Destek Mersin Girişimci İş Adamları Derneği (MEGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Serkan İzol, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "döviz" çağrıs..
Cumhurbaşkanı Erdoğan 100 Günlük Eylem Planını Açıkladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Milletime de tekrar sesleniyorum; yastık altından gelin dolarlarınızı, Eurolarınızı, altınlarınızı çıkartın ve bunları TL'ye dönüştürün. Yerli ve milli direnişinizi tüm dünyaya karşı...
Cumhurbaşkanı Erdoğan 100 Günlük Eylem Planını Açıkladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Milletime de tekrar sesleniyorum; yastık altından gelin dolarlarınızı, Eurolarınızı, altınlarınızı..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde değer kaybeden 9 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (BIST 10..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 783 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Bu Hafta Yatırım Araçlarının Performansı Haftalık bazda Borsa İstanbul'da (BIST) işlem gören hisse senetleri ortalama yüzde 0,03, dolar yüzde 4,63, avro yüzde 4,01 ve altın da yüzde 3,86 değe..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Şuhutta Oyun Parkları Yenileniyor
Şuhut'ta Oyun Parkları Yenileniyor
Şuhut Belediyesi ilçedeki oyun parklarını yeni nesil oyun grupları ile yeniliyor.
İş Dünyası, 100 Günlük İcraat Programı'ndan Memnun İş dünyası örgütlerinin temsilcileri, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı 100 Günlük İcraat Programı'ndan memnun olduğu..
Haliç Köprüsü Metrobüs Yolu İki Gece Kapalı Olacak İSTANBUL DHAİstanbul Büyükşehir Belediyesi, asfalt yenileme çalışması yapılacak olan Haliç Köprüsü Metrobüs yolunun, yarın geceden itibaren ..
İzoldan Cumhurbaşkanı Erdoğanın Çağrısına Tam Destek
İzol'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Çağrısına Tam Destek
Mersin Girişimci İş Adamları Derneği (GİAD) Başkanı Mehmet Serkan İzol, dövizlerin yastık altından çıkarılması konusunda çağrıda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tam destek vererek üyelerine aynı çağrıyı...
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9