29 Ağustos 2018 Çarşamba Günü Politika Haberleri

29 Ağustos 2018 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
Kadirov, Suriyedeki Çocukları Geri Getirmek İçin Çalışma Başlatıyor
Kadirov, Suriye'deki Çocukları Geri Getirmek İçin Çalışma Başlatıyor
Çeçenistan lideri Ramazan Kadirov, Suriye’de kamplarda yaşayan Rus ve Çeçen çocuk ve gençlerin Rusya’ya dönmesiyle ilgili çalışma başlattıklarını söyledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'nin Alternatifsiz Olmadığını Herkes Görecek CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Medya Oscarları Ödül Töreni'nde yaptığı konuşmada, "Şimdi ekonomi üzerinden bizi..
İran Dışişleri Bakanı Zarif: "Abd'nin Kinci Tavırlarına Karşı, Türkiye ile Bölgesel İşbirliği... İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, “ABD’nin kinci tavırlarına karşı, Türkiye ile bölg..
Bakan Pakdemirli'den "Şarbon" Açıklaması Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ankara Gölbaşı’ndaki büyükbaş hayvanlarda görülen Anthrax (şarbon) Virüsü hakkında, “İlk bulgulara göre, şarbo..
Sayısal Loto Çekildi (2) Sayısal Loto oyununun bin 144'üncü hafta çekilişinde, 6 bilen 1 kişi, 868 bin 333 lira 40 kuruş ikramiyenin sahibi oldu.
AK Parti Malatya Yeni İl Yönetimi Tanıtıldı
AK Parti Malatya Yeni İl Yönetimi Tanıtıldı
AK Parti Malatya il Başkanı İhsan Koca yeni il yönetimini tanıttı.
30 Ağustos Zafer Bayramı 96. Yılı Sergisi" İstanbul Valisi Vasip Şahin, Sakarya Meydan Muharebesi ile kurtuluş savaşının taçlandırıldığını ancak hala bu coğrafyada kurtuluş mücadelesi verildi..
Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği 2017 Yılı Medya Oscarları Ödül Töreni Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin ekonomi üzerinden sıkıştırılmaya çalışıldığını belirterek, ..
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, İranlı Mevkidaşı Zarif ile Bir Araya Geldi
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, İranlı Mevkidaşı Zarif ile Bir Araya Geldi
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif ile bir araya geldi.
Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği 2017 Yılı Medya Oscarları Ödül Töreni Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bir şairimizden esinlenerek söylediğim gibi biz her biri top güllesi n..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Manşetlerle, Kalemşörlerle Çarpışarak Bu Günlere Geldik'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Manşetlerle, Kalemşörlerle Çarpışarak Bu Günlere Geldik"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Maalesef bu memleketin havasını teneffüs edip, ekmeğini yiyip, suyunu içip, tüm imkanlardan en üst düzeyde faydalanıp Türkiye’nin yüzüstü yere kapaklanmasını heyecanla bekleyenler...
Reform Eylem Grubu Dördüncü Toplantısı Yapıldı Reform Eylem Grubu’nun (REG) dördüncü toplantısı, Dışişleri Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu’nun başkanlığında Adalet Bakanı Abdulhamit ..
CHP Pm Toplantısı CHP Parti Meclisi (PM) toplantısı sona erdi.
AK Partili Canikli: 'Amerika Doğrudan Sahaya İndi'
AK Parti'li Canikli: "Amerika Doğrudan Sahaya İndi"
AK Parti İstanbul Milletvekili ve MYKY üyesi Nurettin Canikli, memleketi Giresun’da önemli açıklamalarda bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hiç Kimse Milletimizin İçini Karartacak, Şevkini Kıracak, Kafasında ve... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hiç kimse milletimizin içini karartacak, şevkini kıracak, kafasında v..
AK Parti Myk Toplantısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Berfo annenin acısı, diğer annelerin acıları, evlatlarıyla ilgili duyduğu hasret başımızın üzerindedir.
Erdoğan: "Bize Böyle Tehditlerle Geri Adım Attırmak Mümkün Değil. Biz, Öyle Bir Tarihin... Erdoğan: "Bize böyle tehditlerle geri adım attırmak mümkün değil. Biz, öyle bir tarihin varisleriyiz..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Gerek Ekonomi Yönetimimiz, Gerek Devletimizin Diğer Kurumları İhtiyaç... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Gerek ekonomi yönetimimiz, gerek devletimizin diğer kurumları ihtiyaç ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Nato'da Birlikte Stratejik Ortak Olduğumuz Bir Ülkenin, Kalkıp da Türkiye... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "NATO'da birlikte stratejik ortak olduğumuz bir ülkenin, kalkıp da ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şimdi Ekonomi Üzerinden Bizi Sıkıştırmaya Çalışıyorlar." Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şimdi ekonomi üzerinden bizi sıkıştırmaya çalışıyorlar.
Erdoğan: "Bin Yıldır Acısıyla Tatlısıyla Bizim Olan Bu Coğrafyaya Çok Daha Sıkı Sahip Çıkmamız... Erdoğan: "Bin yıldır acısıyla tatlısıyla bizim olan bu coğrafyaya çok daha sıkı sahip çıkmamı..
AK Parti Myk Toplantısı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MHP'nin af önerisine ilişkin, "Bizim gündemimizde yok. Daha önceki pozisyonumuzda bir değişiklik yok." dedi.
Kılıçdaroğlu: Atatürk'ün 'Kimsesizlerin Kimsesi Olarak' Nitelendirdiği Cumhuriyetimizi... CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajında, "Tüm cumhuriyetçilerin ve d..
AK Parti Malatya İl Yönetimi Yenilendi AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, partisinin yeni il yönetim kurulu üyelerini tanıttı.
Bahçeli: 30 Ağustos Ruhu Milli Vicdanda Hala Canlıdır - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "30 Ağustos Zafer Bayramı" nedeniyle yayınladığı mesajda, "30 Ağustos ruhu milli vicdanda hala canlıd..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "(Cumhur İttifakı) Yerel Seçimde İttifak Olur Olmaz Şeklindeki Bir Gündemi... - AK Parti Genel Merkezi AK Parti MYK toplantısı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in açıklamal..
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten Af Açıklaması: Bizim Gündemimizde Yok (2) Geniş Haber AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MYK Toplantısı sonrasında basın açıklaması yaptı.
CHP'lilerden Cumartesi Anneleri'ne Müdahaleye Tepki MERSİN'de, CHP İl Başkanı Adil Aktay, Cumartesi Anneleri'ne yapılan polis müdahalesine ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya, tepki gösterdi..
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten Af Açıklaması: Bizim Gündemimizde Yok (2) AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MYK Toplantısı sonrasında basın açıklaması yaptı.
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Cumartesi Anneleri ile İlgili Açıklama AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “2010’dan sonra buranın bir terör propagandasının zemini haline gelmesi, anneliğin siyaseti ve i..
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten Af Açıklaması: Bizim Gündemimizde Yok (1) AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MYK Toplantısı sonrasında basın açıklaması yaptı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran Dışişleri Bakanı Zarif'i Kabul Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif'i kabul etti.
CHPlilerden Cumartesi Annelerine Müdahaleye Tepki
CHP'lilerden Cumartesi Anneleri'ne Müdahaleye Tepki
MERSİN'de, CHP İl Başkanı Adil Aktay, Cumartesi Anneleri'ne yapılan polis müdahalesine ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya, tepki gösterdi.
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Faşist Kelimesini Hak Eden Bir Kişidir" AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Avrupa’nın DEAŞ’ı bu aşırı sağdır.
4 Bakandan Reform Açıklaması
4 Bakandan Reform Açıklaması
DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 4'üncü Reform Eylem Grubu toplantısı sonrasında ortak açıklama yaptı.
» 1 2 3 4