29 Ağustos 2018 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

29 Ağustos 2018 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası Yükselişle Kapandı NEW New York borsasında endeksler, ABD'de güçlü gelen büyüme verisi ve teknoloji şirketlerinin hisselerindeki artışla günü kazançlarla tamamladı.
Moldova ile Türkiye Arasında Kimlikle Seyahat
Moldova ile Türkiye Arasında Kimlikle Seyahat
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Ülkelerimiz arasında kimlikle seyahat uygulanmasının başlatılması için yasal süreci tamamlamış bulunmaktayız." dedi.
Sepaş, İndirimli Elektriği Sonlandırıyor SAKARYA Elektrik Perakende Satış A.Ş. (SEPAŞ), indirimli hizmet verdiği tüketicilerin sözleşmelerini döviz piyasasındaki dalgalanma nedeniyle fesih ed..
Şans Topu Haftaya Devretti
Şans Topu Haftaya Devretti
Şans Topu'nun bu haftaki çekilişinde 5 artı 1 bilen çıkmayınca büyük ikramiye gelecek haftaya devretti.
Şarbonlu Hayvanlar Hiçbir Şekilde Piyasaya Verilmedi" Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Et ve Süt Genel Müdürlüğünce ithal edilen ve Ankara Gölbaşı ilçesindeki işletmeye getirilen hayva..
THY'den Kap'a 'Bilet' Açıklaması Türk Hava Yolları (THY) bilet fiyatları ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan pay satın alınması ile ilgili Kamuoyu Aydınlatma Platformu (KAP)'a bildirim ..
THY'den Kap'a 'Bilet' Açıklaması Türk Hava Yolları (THY) bilet fiyatları ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan pay satın alınması ile ilgili Kamuoyu Aydınlatma Platformu (KAP)'a bildirim ..
Uluslararası Moskova Otomobil Fuarı-2018 Dünyaca ünlü markaların yanı sıra Rus üretimi araçların de sergilendiği Uluslararası Moskova Otomobil Fuarı-2018 açıldı.
Atıklardan Yılda 5 Milyar Dolarlık Elektrik Üretilebilir'
Atıklardan Yılda 5 Milyar Dolarlık Elektrik Üretilebilir"
Malatya'da şehir çöpünden enerji elde eden santral kuran ve Afyon'da yeni bir atıktan enerji santrali kurmaya hazırlanan Mimsan Grup CEO'su Ahmet İlhan, Türkiye'de yılda 200 milyon ton atık ortaya çıktığını söyledi.
Çavuşoğlu İranlı Mevkidaşı Zarif ile Görüştü
Çavuşoğlu İranlı Mevkidaşı Zarif ile Görüştü
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Ankara'ya gelen İran Dışişleri Bakanı Zarif ile bir araya geldi.
Golf Tutkunları Samsun'da Bir Araya Gelecek Turkcell Platinum Golf Challenge Samsun Turnuvası, 31 Ağustos-1 Eylül tarihlerinde Samsun'da yapılacak.
Avrupa Borsaları İngiltere Hariç Günü Yükselişle Kapattı
Avrupa Borsaları İngiltere Hariç Günü Yükselişle Kapattı
Avrupa borsaları, İngiltere dışında, günü yükselişle tamamladı.
Avrupa Borsaları İngiltere Hariç Günü Yükselişle Kapattı Avrupa borsaları günü yükselişle tamamladı.
Rekabet Kurulu, Türsab'ın Savunmasını Alacak Rekabet Kurulu, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, TÜRSAB Seyahat Acentaları Hizmetleri Tic. Ltd. Şti, Turser-Tursav Servis Sigorta Acenteliği Lt..
Reform Eylem Grubu'nun Toplanması Son Derecede Sevindirici" İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, "Türkiye'nin özellikle siyasi açıdan AB kriterlerine uyumunu gözeten bir pl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 765 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
AK Partiden Af Açıklaması: Pozisyonumuz Aynı
AK Parti'den 'Af' Açıklaması: Pozisyonumuz Aynı
AK Parti Sözcüsü Çelik, MHP'nin af teklifi ile ilgili yaptığı açıklamada, "Bizim gündemimizde yok. Daha önceki pozisyonumuzda bir değişiklik yok." dedi.
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 0,62’lik düşüşle tamamladı.
Yerli İmkanlarla Elektronik Ana Kart Üretti Bursa'da 18 yaşındaki Türk girişimci Ferit Borku, yaklaşık bir milyon liralık yatırımla ana kart üretmeyi başardı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 586,23 puan azalışla 93.280,71 puandan kapandı.
Gib'den Sahte E-posta Uyarısı Gelir İdaresi Başkanlığınca (GİB) kurumun adı, logosu ve ekran görüntüleri kullanılarak vergi iadesi ile borç ödeme işlemlerine ilişkin sahte e-postaların gönder..
4. Reform Eylem Grubu Toplantısı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "2019, Türkiye'nin ekonomik göstergeleri açısından çok daha güçlü bir yıl olacak.
Borsa, Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,62 değer kaybıyla 93.280,71 puandan tamamladı.
İnder'den "Türkiye İçin Kazanç Vakti" Kampanyasına Destek İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, "Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyasının duyurulmasında..
Bolu'da Muhtarlar Toplantısı Yapıldı Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
ABD'nin Ticari Ham Petrol Stokları Azaldı NEW ABD'nin ticari ham petrol stokları geçen hafta azaldı.
Başkan Kılıç, Sanayi Esnafının Problemlerini Dinledi
Başkan Kılıç, Sanayi Esnafının Problemlerini Dinledi
Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, yoğun çalışma programlarının yanında, ilçede bulunan esnafların davetlerini de geri çevirmiyor.
30 Ağustos Zafer Bayramı'na Doğru OSTİM Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İşadamı ve Yöneticileri Derneği (ORSİAD) Yönetim Kurulunca, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 96.
Kadınlar Butik Çikolatayı Sevdi
Kadınlar Butik Çikolatayı Sevdi
Ordu’da kadınların ev tipi olarak adlandırılan butik çikolata üretimi büyük ilgi görünce yeni bir kurs açılıyor.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9