28 Ağustos 2018 Salı Günü Güncel Haberleri

28 Ağustos 2018 Salı Günü Güncel Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Havaya Ateş Açtı, Tabancalarla Yakalandı
Havaya Ateş Açtı, Tabancalarla Yakalandı
ADIYAMAN'ın Tut ilçesinde, tabancayla havaya ateş açan Atalay A., polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Erdoğan'dan Mete Gazoz ve Yasemin Ecem Anagöz'e Tebrik Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Okçuluk Şampiyonası'nda altın madalya kazanan sporcular Mete Gazoz ve Yasemin Ecem An..
O Çiftliğin Yakınlarında Yaşayıp, Besicilik Yapanların 'Şarbon' Tedirginliği (2) Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde yaşanan şarbon vakasının ardından, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli 'incele..
ABD'de Katolik Piskopos Milyon Dolarlık Konutu Redetti SAN ABD'de bir Katolik piskopos, Kilise'nin kendisine emeklilik konutu olarak hibe ettiği Silicon Vadisi'ndeki 2,3 milyon dolarlık malik..
O Çiftliğin Yakınlarında Yaşayıp, Besicilik Yapanların 'Şarbon' Tedirginliği (2) Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde yaşanan şarbon vakasının ardından, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli 'incele..
Ek Bilgiler ve Fotoğraflar) Ercan Havalimanı'ndaki Grev Uçak Seferlerini Etkiledi KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Ercan Havalimanı'nda, Hava Trafik Kontrolörleri Sendikası, hükümet ile s..
Çöp Yığınlarının Arasında Ölü Bulundu ADIYAMAN'da, Mehmet Zeynal Daşdelen'in (58), çöp yığınlarının arasında cansız bedeni bulundu.
Arama Bahanesiyle Cep Telefonu Çalan Zanlı Tutuklandı Elazığ'da, "Bir yakınımı arayacağım" bahanesiyle vatandaşın cep telefonunu çalıp kaçan hırsızlık zanlısı tutuklandı.
Servet Kabaklı Türkistan Aşevi'nde Dualarla Anıldı TÜRK Edebiyatı Vakfı Başkanlarından ve gazeteci yazar merhum Servet Kabaklı, ölümünün 3. yıl dönümünde Sultanahmet Meydanı'nda bulunan Türki..
Üsküdar Sahilinde Ceset Bulundu Haber-Kamera: Ramazan EĞRİ İstanbul DHAÜsküdar Kuleli Sahili'nde ceset bulundu.
Bakan Pakdemirliden 'Şarbon' Vakası Hakkında İnceleme Talimatı
Bakan Pakdemirli'den "Şarbon" Vakası Hakkında İnceleme Talimatı
Tarım ve Orman Bakanlığı, Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde yaşanan şarbon vakasının ardından Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarafından inceleme talimatı verildiğini açıkladı.
Türk Pilotu, İlk F-35 Uçuşunu Yaptı Türk pilotunun, ilk F-35 uçuşu gerçekleştirildi.
Yemen'deki Somalili Göçmenler Ülkelerine Gönderiliyor Birlemiş Milletler'e bağlı Uluslararası Göç Örgütü (IOM), Yemen'de yaşayan 135 Somalili göçmenin ülkelerine gönderildiğini bildirdi.
Bakan Pakdemirli'den "Şarbon" Vakası Hakkında İnceleme Talimatı Tarım ve Orman Bakanlığı, Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde yaşanan şarbon vakasının ardından Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli..
Nikaragua'da Gazetecinin Şüpheli Ölümüyle İlgili Davada Karar Güney Amerika ülkesi Nikaragua'da nisan ayında hükümetin sosyal güvenlik reformlarına karşı başlayan geniş çaplı protestolar sıra..
TBMM Başkanvekili Şentoptan Macrona Tepki
TBMM Başkanvekili Şentop'tan Macron'a Tepki
TBMM Başkanvekili Mustafa Şentop, "Türkiye tarihi Fransa Cumhurbaşkanının dönemsel olarak tasnif ve değerlendirme kapasitesini aşacak zenginliktedir" dedi.
KKTC'de Uçuşlar Durdu (4) açıklama yaptı.
TBMM Başkanvekili Şentoptan Macrona Tepki
TBMM Başkanvekili Şentop'tan Macron'a Tepki
TBMM Başkanvekili Mustafa Şentop, "Türkiye tarihi Fransa Cumhurbaşkanının dönemsel olarak tasnif ve değerlendirme kapasitesini aşacak zenginliktedir" dedi.
Adana'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Adana'da motosiklet ile otomobilin çarpışması sonucu bir kişi yaralandı.
Tarım ve Orman Bakanlığı, Ankara'daki Şarbon Vakasıyla İlgili İnceleme Başlattı
Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde yaşanan şarbon vakasının ardından Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli inceleme talimatı verdi.
Güney Sudan'daki Çatışmalı Tarafların Barış Süreci Güney Sudanlı muhalifler, güç paylaşımı ve güvenlik düzenlemeleri konusunda hükümet ile varılan barış anlaşmasında yeni değişikliklerin yapı..
Kazara Eşini Vurduğu İddiası Tokat'ın Niksar ilçesinde kazara eşini vurduğu ileri sürülen kişi gözaltına alındı.
Ankara'nın Gölbaşı İlçesinde Yaşanan Şarbon Vakasının Ardından Tarım ve Orman Bakanı Bekir... IHAAW231716-GEN/28-08-2018 - Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde yaşanan şarbon vakasının ardından Tarım..
Şehidin Baba Ocağına Ateş Düştü HAKKARİ'nin Şemdinli İlçesine bağlı Samanlı Köyü'nde, askeri aracın devrilmesi sonucu şehit olan piyade er İsa Erçetin'in baba ocağına ateş düştü.
Şehit Babası: "Bugün Benim Bayramım"
Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde askeri aracın devrilmesi sonucu şehit olan Piyade Er İsa Erçetin'in şehadet haberi baba ocağına ulaştı.
Ek Bilgiler ve Fotoğraflar) Ercan Havalimanındaki Grev Uçak Seferlerini Etkiledi
Ek Bilgiler ve Fotoğraflar) Ercan Havalimanı'ndaki Grev Uçak Seferlerini Etkiledi
KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Ercan Havalimanı'nda, Hava Trafik Kontrolörleri Sendikası, hükümet ile sürdürülen ek mesai görüşmelerinin sonuç vermemesi üzerine akşam saatlerinde greve başladı.
KKTC'de Ercan'da Uçuşlar Durdu (3) YOLCULAR TEPKİ GÖSTERDİKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Ercan Havalimanı'nda, kulede çalışanların 'ek mesai' istemesi üzerine saat 19.00'dan itibaren uç..
Görüntülerle) Ercan Havalimanı'ndaki Grev Uçak Seferlerini Etkiledi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Ercan Havalimanı'nda, Hava Trafik Kontrolörleri Sendikası, hükümet ile sürdürülen ek m..
Balıkesir'de Orman Yangını Balıkesir'in Erdek ilçesinde çöplükte çıkan ve ormanlık alana sıçrayan yangında yaklaşık 10 hektarlık alan zarar gördü.
Irak İran'a Yönelik Yaptırımların Dışında Kalmak İstiyor Irak, ABD'nin İran'a yönelik yaptırımlarından muaf tutulmak amacıyla görüşmeler yapmak üzere ABD'ye bir heyet göndereceğini açıkladı.
BM Genel Sekreteri Guterres'den Arakan Açıklaması BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, "Myanmar'daki şartlar, Arakanlı Müslümanların topraklarına güvenli, gönü..
KKTC'de Uçuşlar Durdu (2) SENDİKA İLE HÜKÜMET YETKİLİLERİ BİR ARAYA GELDİKKTC'de uçuşlar durdurulunca, Hava Trafik Kontrolörleri Başbakanlık'ta toplantıya çağrıldı.
Servet Kabaklı Türkistan Aşevinde Dualarla Anıldı
Servet Kabaklı Türkistan Aşevi'nde Dualarla Anıldı
TÜRK Edebiyatı Vakfı Başkanlarından ve gazeteci yazar merhum Servet Kabaklı, ölümünün 3. yıl dönümünde Sultanahmet Meydanı'nda bulunan Türkistan Aşevi'nde ailesi ve sevenleri tarafından dualarla anıldı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10