27 Ağustos 2018 Pazartesi Günü Politika Haberleri

27 Ağustos 2018 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD Savunma Bakanı Mattis ile Telefonla Görüştü. IHAAW214157-SIY/27-08-2018 - Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD Savunma Bakanı Mattis ile telefonla görüş..
İran İçişleri Bakanı Fazli: "Abd Askeri Olarak İran ile Karşı Karşıya Gelecek Güce Sahip Değil" İran İçişleri Bakanı Rahmani Fazli, “ABD askeri olarak İran ile karşı karşıya gelecek güce sahi..
Milli Savunma Bakanı Akar: Bu Terör Bitecek MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, Şehit Teğmen Celal Dağlı'nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Milli Savunma Bakanı Akar: Bu Terör Bitecek
MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, Şehit Teğmen Celal Dağlı'nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
İran Sosyal Güvenlik Kurumu Genel Müdürü: "Türkiye ile Anlaşmalarımız ABD'nin Yaptırımlarından... İran Sosyal Güvenlik Kurumu Genel Müdürü Dr. Seyyit Taki Nurbahş, “Türkiye ile olan anlaşmala..
Trump: "Meksika ile Büyük Ticaret Anlaşmaları Yapacağız" ABD Başkanı Donald Trump, Meksika ile büyük bir ticaret anlaşmasının yakında gerçekleşeceğini söyledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier ile Telefonda Görüştü Gülseli KENARLI / İstanbul DHA Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Federal Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Fran..
Rum Sözcüden Kıbrıslı Türklere Bizimle Olun Çağrısı
Rum Sözcüden Kıbrıslı Türklere 'Bizimle Olun' Çağrısı
RUM Yönetimi hükümet sözcüsü Prodromos Prodromu, "Kıbrıslı Türkler belirleyici bir tercih yapacak; ya bizimle birlikte çağdaş bir devletle Avrupa Birliği'nde olacaklar ya da Türkiye'nin insafına kalacaklar" dedi.
Birleşmiş Milletler'in Myanmar Raporu Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Birleşmiş Milletlerin (BM) Myanmarlı generaller için soykırım yargılaması talebine ilişkin, "Bugün yayınlanan BM Myanmar ra..
Ruhani ve Macron Nükleer Anlaşması Üzerine Telefon Görüşmesi Gerçekleştirdi İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ‘Kapsamlı Ortak Eylem Planı’ (KOEP) olarak ..
İyi Parti Kayseri Milletvekili Ataş: Ağırlıklarımızdan Kurtulduk
İyi Parti Kayseri Milletvekili Ataş: Ağırlıklarımızdan Kurtulduk
İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, 24 Haziran seçimleri sonrasında partiden yaşanan ayrılıklarla ilgili, "Bütün ağırlıklarımızdan, 3 ay içerisinde sadece milletvekili olmak için gelenlerden, partimizi başka...
BM'nin Talebinin Takipçisi Olacağız" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, Birleşmiş Milletler (BM) tarafından kurulan Uluslararası Myanmar Bağımsız Araştırma Misyonu'nun kararıy..
Başkan Ali Çetinbaş: 'Chpli Ali Fazıl Kasap, Genel Başkanlık Yarışında Tarafını Belirlemeli'
Başkan Ali Çetinbaş: "Chp'li Ali Fazıl Kasap, Genel Başkanlık Yarışında Tarafını Belirlemeli"
AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap’ın, genel başkan yarışında hangi safta olduğunu açıkça belirtmesi gerektiğini ifade etti.
E-Devlet Değerlendirme" Toplantısı Oktay Başkanlığında Yapıldı "e-Devlet Değerlendirme" toplantısı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında yapıldı.
Bedelli Askerler Kasım Celbinde Kütahyada
Bedelli Askerler Kasım Celbinde Kütahya'da
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) KİT Komisyonu üyesi ve AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, bedelli olarak askerlik yapacak olan adayların, Kasım ayı celbinden itibaren Kütahya’ya gelmeye başlayacağını ifade...
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde E-devlet Toplantısı "e-devlet Değerlendirme Toplantısı" Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında yapıldı.
Güvenocak Köyü Taziyeevi Duayla Açıldı Ardahan'ın Çıldır ilçesine bağlı Güvenocak köyünde yaptırılan taziyeevi, duayla açıldı.
Başkan Çetibaş: 'Chpli Ali Fazıl Kasap, Genel Başkanlık Yarışında Tarafını Belirlemeli
Başkan Çetibaş: "Chp'li Ali Fazıl Kasap, Genel Başkanlık Yarışında Tarafını Belirlemeli
AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap’ın, genel başkan yarışında hangi safta olduğunu açıkça belirtmesi gerektiğini ifade etti.
ABD'li Heyet F-35 Programı Kapsamında Taı'yi Ziyaret Etti ABD Kongre heyeti, NATO Parlamenter Asamblesi Genel Sekreteri David Hobbs’la birlikte TBMM’de temaslarda bulundu, F-35 Programı kapsa..
ABD Kongre Heyeti F-35 Programı Kapsamında Taı'yi Ziyaret Etti ABD Kongre heyeti, bugün Dışişleri Bakanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı'nda temaslarda bulundu.
CHP Sözcüsü Öztrak: Aflar Son Derece Hassas Konular, Dikkatle İzlenmesi Lazım CHP Sözcüsü Faik Öztrak, MHP'nin af taslağına ilişkin, "Ele almadık.
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak: "Abd Tarafından Atılan Adımlar Kendisini Yalnızlaştırıyor" Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "ABD tarafından atılan adımlar ABD’nin itibarını sarstığı ..
AK Parti Kütahya'dan İstişare ve Birlik Toplantısı AK Parti İl Balkanı Ali Çetinbaş, AK Parti Kütahya milletvekillerinin TBMM ve parti yönetiminde üstlendikleri görevlerden dolayı oldukça mem..
CHP'li Tekin: Genel Merkez ve İnce, Krizi Yönetememenin Bedelini Taşıyor (3) CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, 24 Haziran seçimlerinin ardından partisinde yaşanan tartışmaları, "Seçmeni..
AK Parti Manisa Milletvekili Aydemir, Demircide
AK Parti Manisa Milletvekili Aydemir, Demirci'de
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Türkiye'de yatırımların devam ettiğini söyledi.
Yemen Askerlerimizin Gidip de Dönemediği Yerdir" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Yemen'de devam eden iç savaş ve sivilleri hedef alan saldırılara ilişkin, "Yemen onc..
CHP Sözcüsü Öztrak'tan Yerel Seçimlerde Hdp ile İttifak Açıklaması CHP Sözcüsü Faik Öztrak, yerel seçimlerde HDP ile ittifak olup olmayacağına ilişkin soruya "Şu anda biz kiminle neyi nasıl k..
CHP Myk Toplantısı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Şu anda bizim gündemimizde devlette yaşanan yeniden yapılanmayı takip etmek ve yerel yönetim seçimleri var. Biz y..
Yeşilboğaz: 'Adalet Çarkı İşlemeli'
Yeşilboğaz: "Adalet Çarkı İşlemeli"
Hukuk fakültelerinden mezun olup avukatlık stajına başlayacak olan 9 stajyer avukat, Mersin Baro Başkanı Bilgin Yeşilboğaz’ı makamında ziyaret etti.
AK Parti'den BM'nin Talebine Destek AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Birleşmiş Milletler'in (BM) Myanmarlı generaller için soykırım yargılaması talebine ilişkin, "Başta BM olmak üzere kurumlara d..
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Arakan Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “BM tarafından kurulan Uluslararası Myanmar Bağımsız Araştırma Misyonu, 18 ay süren ..
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: "Arakanlı Müslümanların Sistematik Katliamlarla Karşı Karşıya Kalması... IHAAW151055-SIY/27-08-2018 - AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: "Arakanlı Müslümanların sistema..
İran ABDyi Uluslararası Ceza Mahkemesine Şikayet Etti
İran ABD'yi Uluslararası Ceza Mahkemesine Şikayet Etti
İran, ABD’yi ülkeye karşı uyguladığı tek taraflı yaptırımlar nedeniyle uluslararası ceza mahkemesine şikayet etti.
Suriye'den Dönenler Kontrol Altına Alınmalı" Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev, Suriye'den dönenler dahil terör destekçilerinin sürekli kontrol altında olması gerektiğini söyledi.
Soğuk Çermikte Yeni Tesisler Hizmete Girdi
Soğuk Çermik'te Yeni Tesisler Hizmete Girdi
Sivas'ın turizm potansiyeli noktasında önemli merkezlerinden Soğuk Çermik'te belediye tarafından bazı yeni hizmetler hayata geçirildi.
Macron: 'Abdye Güvenemeyiz'
Macron: "Abd'ye Güvenemeyiz"
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, “Avrupa, güvenliği korumak için ABD’ye güvenemez” dedi.
CHP Sözcüsü Faik Öztrak, "Yarın Kriz Masasını Toplayacağız, Ekonomik Krizle İlgili Neler... IHAAW143154-SIY/27-08-2018 - CHP Sözcüsü Faik Öztrak, "Yarın kriz masasını toplayacağız, ekonomik k..
CHP Sözcüsü Faik Öztrak, "Parti İçindeki Kurultay Tartışmaları Myk Gündeminde Yok" Dedi. IHAAW142942-SIY/27-08-2018 - CHP Sözcüsü Faik Öztrak, "Parti içindeki kurultay tartışmaları MYK gündem..
CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Yerel Seçimlerde Hdp ile İttifaka İlişkin, "Şuan da Biz Kiminle Neyi Nasıl... IHAAW142936-SIY/27-08-2018 - CHP Sözcüsü Faik Öztrak, yerel seçimlerde HDP ile ittifaka ..
» 1 2