27 Ağustos 2018 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

27 Ağustos 2018 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Unıfıl Birliklerinin Bütçesi ve Misyonunda Değişiklik Yok' Avrupa Birliği (AB) Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini, Lübnan'ın güneyindeki Birleşmiş Milletler Geçici Görev Gücü'ne (UNIFIL) ba..
ABD Dışişleri Bakanı Pompeo'dan Kuzey Kore Diplomasisi ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo'nun, Japonya ve Güney Koreli mevkidaşlarıyla telefon görüşmesi gerçekleştirerek Kuzey Kore konusunu ele..
Suriye Ordusu, İdlbi Üç Taraftan Kuşatıyor
Suriye Ordusu, İdlb'i Üç Taraftan Kuşatıyor
Suriye ordusunun, Suriye'nin İdlib kentine saldırmak için kenti üç taraftan kuşattığı bildirildi.
Suriye Ordusu, İdlbi Üç Taraftan Kuşatıyor
Suriye Ordusu, İdlb'i Üç Taraftan Kuşatıyor
Suriye ordusunun, Suriye’nin İdlib kentine saldırmak için kenti üç taraftan kuşattığı bildirildi.
Hollanda ve Kuveyt'ten Arakan Açıklaması BİRLEŞMİŞ Hollanda ve Kuveyt'in Birleşmiş Milletler (BM) Daimi temsilcileri Arakan'da işlenen soykırım için uluslararası girişimlere destek verdikleri..
Rusya: 'Abd Gemileri Her An Suriye Vurabilir'
Rusya: "Abd Gemileri Her An Suriye' Vurabilir"
Rusya Savunma Bakanlığı Sözcüsü Sözcüsü İgor Konaşenkov, Akdeniz'deki ABD gemilerinin Suriye'yi her an vurabileceğini söyledi.
Rusya Savunma Bakanlığı: 'Akdenizdeki ABD Gemileri Her An Suriye Vurabilir'
Rusya Savunma Bakanlığı: "Akdeniz'deki ABD Gemileri Her An Suriye' Vurabilir"
Rusya Savunma Bakanlığı Sözcüsü Sözcüsü İgor Konaşenkov, Akdeniz’deki ABD gemilerinin Suriye’yi her an vurabileceğini söyledi.
Avrupa'nın En Büyük Sokak Festivali Notting Hill Karnavalı Sürüyor (2) Birleşik Krallık'ın başkenti Londra'da bu yıl 69'uncusu kutlanan ve Avrupa'nın en büyük sokak etkinliği sayılan Notting ..
Sırbistan'da Otoyolda Mahsur Kalan Türk Aile Adac'ı Suçladı Almanya'nın Iserlohn kentinde yaşayan ve yaz tatili için ailesiyle Türkiye'ye giden Uğur Ünal (37), tatil dönüşü Sırbistan'da otoyo..
Avrupa'nın En Büyük Sokak Festivali Notting Hill Karnavalı Sürüyor Birleşik Krallık'ın başkenti Londra'da bu yıl 69'uncusu kutlanan ve Avrupa'nın en büyük sokak etkinliği sayılan Notting Hill..
Etna Yanardağı Lav Püskürtmeye Devam Etti İtalya'nın güneyinde bulunan Etna yanardağı gök yüzüne lav püskürtmeye devam etti.
BM Güvenlik Konseyi'ne "Harekete Geç" Çağrısı Birleşmiş Milletler'in (BM) kurduğu Uluslararası Myanmar Bağımsız Araştırma Misyonu, Myanmar'ın Uluslararası Ceza Mahkamesi'nde (UCM) soykırım su..
Nijerya ABD'den Savaş Uçaklarının Teslim Edilmesini İstedi Nijerya Hava Kuvvetleri Komutanı Korgeneral Sadık Ebubekir, ABD'den satın alınan 12 A-29 Süper Tucano saldırı uçağının tesliminin hı..
20 Yıl Önce Öldürülen Çocuğun Dna Araştırmasıyla Tespit Edilen Katil Zanlısı Yakalandı Hollanda'da 1998'de kaybolan ve bir gün sonra cesedi bulunan 11 yaşındaki Nicky Verstappen'ın katil zanl..