26 Ağustos 2018 Pazar Günü Politika Haberleri

26 Ağustos 2018 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Kılıç, Senatör Mccain'i İçin Taziye Mesajı Yayınladı Türkiye’nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç, 81 yaşında hayatını kaybeden Senatör John McCain’i içi..
MHP Genel Başkanı Bahçeliye Erzurumda Yoğun İlgi
MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye Erzurum'da Yoğun İlgi
Muş’tan karayoluyla Erzurum’a gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, vatandaşların sevgi seliyle karşılaştı.
ABDde Bayraklar Yarıya İndirildi
ABD'de Bayraklar Yarıya İndirildi
ABD’nin Arizona Eyaleti’nin Senatörü olarak görev yapan John McCain’in beyin kanseri nedeniyle 81 yaşında hayatını kaybetmesiyle ülke genelinde bayraklar yarıya indirildi.
Başkan Tahmazoğlu Malazgirt Zaferinin 47. Yıl Dönümü Kutlaması
Başkan Tahmazoğlu Malazgirt Zaferi'nin 47. Yıl Dönümü Kutlaması
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Malazgirt Zaferi’nin Anadolu’da köklü ve zengin bir kültürün oluşmasına vesile olduğunu ifade etti.
Erdoğan, 'Bu Bir İşaret Fişeği' Dedi, Ahlata 'Cumhurbaşkanlığı Köşkü' Müjdesini Verdi
Erdoğan, "Bu Bir İşaret Fişeği" Dedi, Ahlat'a "Cumhurbaşkanlığı Köşkü" Müjdesini Verdi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sultan Alparslan’ın Malazgirt Seferi için otağ kurduğu ve aynı zamanda bu yıl Malazgirt Zaferi’nin 947. yıl dönümü etkinliklerine de ev sahipliği yapan Bitlis’in Ahlat ilçesine...
Yıldırım: "Bizim Birliğimizi Bozmaya Çalışanlar Şunu Bilsin Ki Özümüz O Kadar Sağlamdır Ki Asla... - TBMM Başkanı Binali Yıldırım'ın kürsüye çıkışı Yıldırım'ın konuşması MUŞ - TBMM Başkanı Bi..
Ikby'deki 4 Kürt Partisinden Yeni İttifak Irak Kürt Bölgesel Yönetimi’ndeki (IKBY) 4 Kürt muhalefet partisi, bugün Süleymaniye kentinde bir araya gelerek yeni bir ittifak ilan etti.
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Bizans Varsa, Malazgirt Ruhu da Vardır, Hamdolsun Ayaktadır. MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Bizans varsa, Malazgirt ruhu da vardır, hamdolsun ayaktadır.
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Terör Örgütlerini Kullanan Namertlerin Taktiği Bizans Taktiğidir,... MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Terör örgütlerini kullanan namertlerin taktiği Bizans taktiğidir, ..
TBMM Başkanı Yıldırım: "Türkiye'yi Tehdit Etmeye Kalkanlar Gereken Cevabı Her Zaman Misliyle... TBMM Başkanı Yıldırım: "Türkiye'yi tehdit etmeye kalkanlar gereken cevabı her zaman misliyle al..
Zimbabvenin Yeni Devlet Başkanı Mnangagwa Yemin Etti
Zimbabve'nin Yeni Devlet Başkanı Mnangagwa Yemin Etti
Zimbabve’nin yeni seçilen Devlet Başkanı Emmerson Mnangagwa, yemin etti.
Avustralyada Dışişleri Bakanı Bishop İstifa Etti
Avustralya'da Dışişleri Bakanı Bishop İstifa Etti
Avustralya’da Dışişleri Julie Bishop, Başbakan Turnbull Malcolm’un koltuğunu kaybetmesinin ardından sosyal medya hesabından yaptığı görevinden istifa ettiğini duyurdu.
Bakan Varank'tan 41 Bin Feette Diplomasi Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, G20 toplantıları nedeniyle Arjantin’den 33 saatlik bir yolculukla İstanbul’dan aktarmalı olarak ülkesine dö..
Destici'den "Malazgirt Zaferi" Mesajı Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 26 Ağustos Malazgirt Zaferi'nin yıl dönümüne ilişkin, "Bin yıl geçmiş olsa da Malazgirt Zaferi'..
Bakan Çavuşoğlu, Litvanya'yı Ziyaret Edecek Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 28 Ağustos’ta Litvanya’yı ziyaret edecek.
ABDli Başkanlardan Mccain İçin Taziye Mesajı
ABD'li Başkanlardan Mccain İçin Taziye Mesajı
Arizona eyaleti senatörü ve eski Cumhuriyetçi başkan adayı John McCain’in hayatını kaybetmesinin ardından ABD Başkanı Donald Trump, eski başkanlardan Barack Obama, George W. Bush ve Bill Clinton birer taziye mesaj...
ABD'li Senatör John Mccain 81 Yaşında Yaşamını Yitirdi Arizona Senatörü olarak görev yapan Senatör John McCain, 81 yaşında vefat etti.