26 Ağustos 2018 Pazar Günü Dünya Haberleri

26 Ağustos 2018 Pazar Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.



Tarih:  Kategori: 
İsrail Gazze ile Arasındaki Beyt Hanun Sınır Kapısını Yeniden Açacağını Duyurdu İsrail Savunma Bakanı Avigdor Lieberman, Gazze ile aralarındaki Beyt Hanun (Erez) Sınır Kapısı’nı yeniden açıla..
Moldovada Sağcı ve Solcu Gruplar Arasında Çatışma
Moldova'da Sağcı ve Solcu Gruplar Arasında Çatışma
Moldova’nın başkenti Kişinev’de sağcı ve solcu gruplar arasında miting yeri yüzünden çatışma yaşandı.
İsrail Polisi Kudüs'te 7 Filistinliyi Gözaltına Aldı İsrail polisi Kudüs'te biri kız çocuğu 7 Filistinliyi gözaltına aldı.
İtalya 150 Sığınmacının Karaya Çıkışına İzin Verdi İtalya, Pazartesi gününden bu yana Sicilya açıklarında bekletilen sığınmacıların karaya çıkışına izin verdi.
ABD'nin Eski Başkan Adayı Senatör John Mccain Yaşamını Yitirdi (2) Cumhuriyetçi Partili Arizona Senatörü ve eski başkan adaylarından John McCain (81) bir yılı aşkın bir süredir mücadele ettiğ..
The Sunday Times : Abramovich Chelsea'yi Satıyor Birleşik Krallık gazetesi The Sunday Times'ın haberine göre, Rus milyarder Roman Abramovich, Premier Lig takımlarından Chelsea Futbol Kulübü'n..
ABD'nin Eski Başkan Adayı Senatör John Mccain Yaşamını Yitirdi Cumhuriyetçi Partili Arizona Senatörü ve eski başkan adaylarından John McCain (81) bir yılı aşkın bir süredir mücadele ettiği be..