23 Ağustos 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

23 Ağustos 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kapıkule'de Çift Sıra 6 Kilometrelik Gurbetçi Kuyruğu (2) KUYRUK ÇİLESİ GECE DE SÜRÜYORYaz tatillerini Türkiye'de geçirdikten sonra yaşadıkları ülkelere dönmek için yola çıkan gurbetçilerin s..
Kapıkulede Çift Sıra 6 Kilometrelik Gurbetçi Kuyruğu (2)
Kapıkule'de Çift Sıra 6 Kilometrelik Gurbetçi Kuyruğu (2)
KUYRUK ÇİLESİ GECE DE SÜRÜYORYaz tatillerini Türkiye'de geçirdikten sonra yaşadıkları ülkelere dönmek için yola çıkan gurbetçilerin sabah saatlerinde başlayan Bulgaristan'a açılan Kapıkule sınırındaki kuyruk çilesi gece...
New York Borsası Düşüşle Kapandı NEW New York borsasında endeksler günü düşüşle tamamladı.
Sınır Kapılarındaki Kuyruklar Devam Ediyor
Sınır Kapılarındaki Kuyruklar Devam Ediyor
Yıllık izinleri biten gurbetçilerin dönüş yoluna geçmesiyle Avrupa'ya açılan sınır kapılarında oluşan yoğunluk devam ediyor.
Avrupa Borsaları Günü Düşüşle Kapattı Avrupa borsaları, ABD'nin Çin ürünleri için uygulamaya koyduğu 16 milyar dolarlık ek gümrük vergilerine Çin'in misilleme gümrük vergisiyle karşılık verme..
Borsa İstanbul'dan "Kur Farkıyla Zengin Oldu" İddialarına Yanıt Borsa İstanbul, ulusal bir gazetede yayımlanan "Borsa İstanbul Kur Farkıyla Zengin Oldu" başlıklı habere ilişkin, Grubun ve Gru..
Borsa İstanbul: Grubun Yabancı Para Pozisyon Fazlası Bulunmamaktadır BORSA İstanbul'dan yapılan açıklamada, "Borsa İstanbul Grubu finansal tablolarına göre Grubun ve Grup şirketlerinin yabanc..
ABD'de Birinci El Konut Satışları Temmuzda Düştü NEW ABD'de yeni konut satışları temmuzda yüzde 1,7 azaldı.
Güney Koreli Blogger ve Üst Yöneticiler Gaziantep'te Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin organizasyonuyla Türk Hava Yolları (THY) ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliğinin (TÜRSAB) katkılarıyla..
Başkan Büyükkılıç: 'Bölgemizde Açılan İşyerleri Büyümenin, Gelişmenin ve Ticaret Hacminin Bir...
Başkan Büyükkılıç: "Bölgemizde Açılan İşyerleri Büyümenin, Gelişmenin ve Ticaret Hacminin Bir...
Özel bir işyeri açılışına katılan Başkan Memduh Büyükkılıç, "Bölgemizde açılan işyerleri büyümenin, gelişmenin ve ticaret hacminin bir ifadesidir" dedi.
ABD'de İmalat Sanayi Pmı Beklentinin Altında NEW ABD'de imalat sanayi PMI, ağustosta 54,5'e gerileyerek piyasa beklentisinin altında kaldı.
Çanakkalede Dönüş Yoğunluğu Erken Başladı
Çanakkale'de Dönüş Yoğunluğu Erken Başladı
ÇANAKKALE'de tatilini erken tamamlayıp, Kurban Bayramı'nın 3'üncü gününde boğaz geçişi yapmak isteyen sürücüler, feribot iskelelerinde yoğunluk oluşturdu.
New York Borsası "Karışık" Seyirle Açıldı NEW New York borsası güne "karışık" seyirle başladı.
Rönesans İnşaat, Dünyanın En Büyük 36. Müteahhitlik Şirketi Oldu
Rönesans İnşaat, Dünyanın En Büyük 36. Müteahhitlik Şirketi Oldu
RÖNESANS İnşaat, Engineering News Record'un (ENR) "Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhitleri" 2018 yılı listesinde 36'ncı oldu.
Türk Müteahhitleri En İyiler Arasında Türkiye, "Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi" listesinde, müteahhitlik firması sayısı ve ülke sıralamasındaki yerini korudu.
Marmariste 1,5 Milyon Kişi Bayramda Tatil Yaptı
Marmaris'te 1,5 Milyon Kişi Bayramda Tatil Yaptı
MARMARİS'te otel, günlük kiralık ev ya da pansiyon gibi tesisler ile çadırlarda Kurban Bayramı tatilini geçirenlerin sayısı, 1,5 milyon oldu.
Almanya'dan Türkiye'ye Uçuşlar Yüzde 20 Arttı BERLİN (AA) – Alman havaalanlarından Türkiye'ye uçan yolcuların sayısı bu yılın ilk yarısında geçen yılın aynı dönemine göre yaklaşık yüzde 20 ar..
Bayramın Üçüncü Gününde de Kurban Satışları Sürüyor
Bayramın Üçüncü Gününde de Kurban Satışları Sürüyor
İstanbul'da kurulan kurban pazarlarında, bayramın üçüncü gününde de satışlar devam ediyor.
Şanlıurfa Turizminde Tarihi Rekor Kırıldı
Şanlıurfa, 2018 yılında hedef olarak konulan 1 milyon turist sayısını geçerek tarihinin rekorunu kırdı.
İngiliz Denetim Kurumundan Perakende Birleşmesine İnceleme LONDRA (AA) – İngiliz rekabet kurumu, İngiltere'nin iki büyük süpermarket zinciri Sainsbury's ve Asda'nın bileşme kararına ilişkin i..
ABD Haftalık İşsizlik Başvuruları Bu Hafta 210 Bine Geriledi – ABD'de haftalık işsizlik başvuruları bu hafta iki bin kişi gerileyerek 210 bine düştü.
ABD'de İşsizlik Maaşı Başvuruları Beklentinin Altında NEW ABD'de ilk kez işsizlik maaşı başvurusunda bulunanların sayısı geçen hafta 210 binle beklentinin altında kaldı.
Karadeniz'den Red Bull Formulaz Geçti Karadeniz'de gelenekselleşen tahta arabaların mücadelesi Red Bull Formulaz, Rize'de gerçekleştirildi.
Trump İstihbarat Kuruluna İsrail Yanlısı İsmi Getirdi
Trump İstihbarat Kuruluna İsrail Yanlısı İsmi Getirdi
Demokrasileri Savunma Vakfı adlı düşünce kuruluşunun kıdemli danışmanlarından Samantha Ravich, Trump'ın İstihbarat Danışma Kurulu Başkan Yardımcılığına getirildi.
Yılmaz: "Birtakım Ülkeler Türkiye'nin İlerlemesini Engellemeye Çalışıyor" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Birtakım ülkeler, Türkiye'yi köşeye sıkıştırmaya, Türkiye'nin gidişa..
Kapıkule'de Çift Sıra 6 Kilometrelik Gurbetçi Kuyruğu YAZ tatillerini Türkiye'de geçirdikten sonra çalıştıkları ülkelere dönmek için yola çıkan gurbetçiler, Kapıkule Sınır Kapısı'nda çift sır..
Çanakkalede Dönüş Yoğunluğu
Çanakkale'de Dönüş Yoğunluğu
Çanakkale’de 9 günlük Kurban Bayramı tatilini fırsat bilerek yola çıkan tatilcilerin dönüşü erken başladı.
Rönesans, Dünyanın En Büyük 36. Müteahhitlik Şirketi Oldu Rönesans İnşaat, Engineering News Record'un (ENR) "Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhitleri" 2018 yılı listesinde 36. oldu.
» 1 2 3